×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Иран към Израел: Ако направите грешка отново, ще последва по-разрушителна атака


Иран към Израел: Ако направите грешка отново, ще последва по-разрушителна атака
Ебрахим Азизи, ръководител на комисията по национална сигурност и външна политика на иранския парламент, заплаши Израел
01 Октомври 2024, Вторник, 22:33 ч.
Автор: Флагман.бг

Междувременно палестинската терористична групировка Хамас похвали "героичната" ракетна атака на Иран срещу Израел.

Ебрахим Азизи, ръководител на комисията по национална сигурност и външна политика на иранския парламент, заплаши Израел с втора, по-разрушителна атака, предаде Би Би Си. 

По иранската държавна телевизия Азизи заяви, че това е първата вълна от атаки на Корпуса на гвардейците на ислямската революция.

Извънредно! Отмъщението на Иран: Дъжд от ракети към Израел, звучат сирени по тревога

Ръководителят посочи, че израелските „военни центрове и съоръжения са били нашите цели, но атаките може да са довели до удари и на цивилни поради възможни грешни изчисления“.

Азизи заяви, че ако Израел "направи грешка" отново, ще има втора вълна, която ще бъде "още по-разрушителна". Той добавя, че според оценките на Иран Израел „не може да отвърне“ на атаката на Иран тази вечер.

Междувременно палестинската терористична групировка Хамас похвали "героичната" ракетна атака на Иран срещу Израел.

В изявление групата, която се бори с Израел в Газа, посочи, че поздравяват Иран за ракетните изстрелвания, извършени от Корпуса на гвардейците на ислямската революция в Иран "срещу обширни райони от нашите окупирани земи".


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
38
Коментара
38
Коментара по темата
38.
:)
02.10.2024 15:06:38
1
5
Ракетния щит на Израел, който е от най-добрите в света, издиша от всякъде. Имат 18 комплекса Пейтриът, а повечето ирански ракети, които не са високотехнологични, стигнаха целта си. Чудно ми е украинците, които разполагат само с един комплекс Пейтриът, как свалят всичко, което руснаците изстрелят :)))
37.
*********
02.10.2024 14:26:21
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
36.
Чий го
02.10.2024 14:09:57
3
5
дирят чаршафосаните в Ливан на 2500 км от тпта им държава. Работата им май върви към бой с черпака мн скоро.
35.
Зрителчо
02.10.2024 13:36:52
5
6
Хубаво е, че България е пълна с предателски мастии, които се кефят на изсрахел и укропистан404. Означава че ще е толкова по-сладко, когато се превърнем във фронтова държава, изпотрошена и изпепелена, без особени загуби откъм стойностни хора. И без това старите си заминаваме, а младите са предимно баласт... да не кажа тор...

WW3 LETS GOOOO!
34.
SSS
02.10.2024 13:31:50
0
0
Тез няма да се спрат...
33.
До 32
02.10.2024 12:19:14
2
7
Тоя 28 с петдесетте реда #Халтърнър го води убедително. Мисловен процес нула . Пращат му линк, копира текста/ до скоро с рекламите от ОЛХ/ и ако го питаш нещо по темата вика - Всички дето питате сте ЛГБТ.
Като цяло копанарите* от Възраждане правят качествени стендап комедии, ма тия тука направо избиха рибата.
*Копанари - от копанка(дървено корито). Вретенари-продаваха дялани лъжици , вретена. Мамалигари.
Румънски цигани - пътуващи и продаващи дървени изделия.
Има ги около Варна, предимно в Максуда
32.
ДО 8
02.10.2024 11:26:40
0
3
Рядко срещан тъп коментар, не че другите пращят от умност. Чел си нещо пропагандистко но не си го разбрал.
31.
puertoriko
02.10.2024 10:37:14
6
3
съобщение от посолството до всички центерасти: пускайте вибраторите на макс и бързо на амбразурата да убеждавате че нито една ракета не е нанесла поражение освен един убит незаконен мигрант от газа
30.
Муахахаха
02.10.2024 09:19:37
6
12
Керо да не те е шибал някой рязан бушмен, че триете коментари?
Да не ви уплашиха чалмите с терористични прийоми, те ги умеят тези шалъми , насраните екстремисти.
Хахаха
Тя редакцията ви пълна с руски куртизанки педали, до късно не сте спали да пишете сами коментари във възхвала на миризливите чалмари.
Днес Израел като хвърли 100 бомби и чалмите ще бягат с камилите да се крият в пустинята.
29.
Копейкин
02.10.2024 08:47:21
9
10
Лапа черен хайвер, а смотаняците му дращят денонощно по форумите и си броят копейките за баничка с извара и палма.
28.
АНАЛИЗ И КОМЕНТАР НА ХАЛ ТЪРНЪР
02.10.2024 08:18:21
8
15
https://halturnerradioshow.com/index.php/news-selections/world-news/urgent-attack-drones-launched-from-iran-iraq-border-ballistic-missiles-fueld-and-on-launchers
АНАЛИЗ И КОМЕНТАР НА ХАЛ ТЪРНЪР
Израел . . . . ЦЯЛАТА страна. . . . е като петгодишно дете: "Мога да те ударя, но ти не можеш да ме удариш."
Толкова е просто. разбира се, те са в тела на възрастни, но израелският манталитет е буквално този на петгодишно дете. „ Мога да правя каквото си поискам и ти не можеш да направиш нищо по въпроса.“
Грешката, която светът направи с израелците, е, че се отнася с тях като с възрастни. Те може да са физически възрастни, но умствено са деца; и деца от най-лошия вид: Разглезени нахалници.
Но тези разглезени негодници са и много хитри. Когато ги извикате за лошото им поведение, те изваждат картата „Антисемит“ и започват да играят ролята на жертва; въпреки че 90%+ от тях НЕ са семити!
Колко пъти всички сме чували "Ние сме толкова преследвани; мразят ни, защото сме евреи?"
Иран беше прав да удари шамар на Израел; Израел го заслужаваше.
Както може да се очаква, израелците вече са в свръхизбухливост и отново играят ролята на жертва.
„Бяхме нападнати“, казват те. „Беше непровокирано“, казват те. Не, не беше.
Израел взриви някого в Иран, Иран просто взриви някои неща в Израел. не ви харесва? Спрете да взривявате хора в други държави. Толкова е просто.
Ако удариш някого, той има право да ти отвърне. не ви харесва? Спрете да удряте други хора. Толкова е просто.
Всичко останало са глупости за оправдаване или извинение на убийственото поведение, което накара Израел да получи ответен удар тази вечер.
27.
Българин
02.10.2024 07:22:07
12
16
Иран ясно се изрази ако терористите Израел Неси седнат на задника ще има тежки последици . Терористите сащ маи се посраха
26.
Чукча водолаз
02.10.2024 06:13:06
4
25
Сталинистките фанатици и ислямски отрепки утайки от копанарските гета на Израждане съвсем логично заляха с едно твърде немитично чувство — на голямо разочарование от загубата на техните лидери терористи , на дълбоко огорчение за това, че греховете на големите бяха стоварени върху техните плещи, и на пълен цинизъм по отношение на вярност към азиатската кочина , служебен дълг и вяра в партийните идеали на копейките. Тяхната естествена реакция беше някак да си отмъстят и на хората от свободните страни.
И когато започна разширяването на контактите със западния свят, тези граждани бушмени с чалми откриха че са излишни да бъдат интегрирани в цивилизованите държави.
25.
*********
02.10.2024 05:37:52
10
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
24.
*********
02.10.2024 05:22:36
10
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
23.
Стига се занимавайте със Сми
02.10.2024 02:46:59
1
14
трябва да спи че утре ще има пак цял ден миене на посуда , до към 23 : 30 , когато се чака новия информационен бюлетин
22.
AutoFill
02.10.2024 02:44:12
4
23
✔️ Любимият рокер на Путин се оказа гей , представлявал малцинствените сексуални групи в Съветския съюз по времето на Перестройката.
✔️ Александър Залдостанов (рокера) и служителят на Института на страните от ОНД, Кирил Фролов, позират пред камерата на немски фотограф, нежно прегръщайки се и целувайки се.
✔️Момчетата признават че са свободна гей двойка, която открито се е прегръщала на Пушкинския площад в центъра на Москва, демонстрирайки на Запада, че и у нас „всичко е като при хората“ – има дори хомосексуални брачни двойки.
21.
Е,номер 20
02.10.2024 02:37:36
1
14
тва беше за жаби поръсени с хлор ве , не за медузи . Води си записки като не помниш , за кво се трепе Сми да пише
20.
Ей чавка
02.10.2024 02:34:40
2
19
✔️може ли пак да пишеш за тва дето ръсели хлор във водата и медузите ставали геюви , че не си спомням каре го записах
✔️тва дето писа че лошите американци ръсят с фентанил от Ф35 във вашия катун разправи ли им го
19.
Хей ,Номер 18
02.10.2024 02:00:39
5
14
Според Сми с ✔️✔️✔️чавките щом вярваш на Израел си от ЛГБТ хората . Тва е вариация на “Татко каза, че ще ми купи колело ама друг път.” но за бавноразвиващи .
18.
Ил Кане
02.10.2024 01:48:43
8
21
Иранците стават все по-смешни в заплахите си. Разните боклукчави аятоласи могат само да бръщолевят врели некипели за ответен удар срещу Израел. Последствия обаче няма да има никакви. Израел буквално се гаври с фанатизираната терористична сган и избива целите им ръководства до крак. Геноцида ще продължи до последния жив терорист, както и глупотевините от страна на Иран в стил - Татко каза, че ще ми купи колело ама друг път.
17.
до 15: ЛГБТ феновете на "Велик Израел"
02.10.2024 01:06:41
13
6
Момичетата-"мъже" от ЛГБТ клуба да се дупят на другите "мъже" в техния ЛГБТ клуб, вместо да се дупят тук на другите коментиращи...
А ако могат да четат - да четат новините в световните СМИ и да слушат арабски канали, на израелските канали не може да се вярва.
✔️Това беше "новина" от израелски СМИ - статия, публикувана и изтрита след това:
The Jerusalem Post, „Ливан част ли е от обещаната територия на Израел?“
По-подробно:
"Jerusalem Post публикува, след това изтрива част, в която се посочва, че Израел е библейски задължен да „завладее“ Ливан"
https://tinyurl.com/26bvd355
Jerusalem Post само преди дни публикува и по-късно изтри статия, в която се твърди, че Израел е библейски задължен да „завладее“ Ливан, за да създаде Велик Израел. Статията беше публикувана за първи път на 25 септември и след това изтрита на 29 септември, според снимки на страници от Archive.is.
...
✔️Това е: Al Jazeera English Live
https://www.youtube.com/watch?v=gCNeDWCI0vo
16.
*********
02.10.2024 00:57:22
1
57
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
15.
Здрасти отново"Сми от чуждите "
02.10.2024 00:43:12
3
14
Искам да знаеш че уважавам решението руZко-иранските хвалебствия да са към полунощ. Беше много жалка картинка всяка ваша статия да се презетира сутринта и поради жесток смях към обяд да се скрива. Така със сводки с чавки между полунощ и 1-2 часа по е естетически някак си , мерси.
14.
Е не , на Коцето е с лилав венец,
02.10.2024 00:36:48
0
18
ченгене си е , няма там арабски семки !
13.
Гаварит Мацква
02.10.2024 00:34:16
6
25
Едно време през комунизма имаше много арабски студенти, резака ебал на комунделите щерките сега зетя трябва да се защитава, зет като мед.
Внука с къдрава коса, малко черничко Като Коста копанарчето от възраждане прилича.
12.
доброе утро "Сми от чуждите "
02.10.2024 00:24:14
1
15
А зачем поменяли имя , что то не так ? Решение поменять имя всегда скрывает внутренний конфликт — с собой, с другими, с миром .
11.
До червеното педи # 8
02.10.2024 00:21:22
10
29
Дай дъщеря си за жена на рязана арабска черна мукамба палячо, олигофрен.
Не ми пиши глупотевици, ами ходи да си вземеш хапчето, че не си добре с главата. Слагай чалма и ходи да помагаш на терористите, ислямистки изроди. Руска подлога, чебурашка ,Путинката ли ти пише текста и ти шепне в ушето?
10.
изглежда ще има втора атака
02.10.2024 00:15:31
17
4
✔️"Израелски изтребители бяха забелязани над Ирак - по-малко от час преди удара"
https://avia.pro/news/izrailskie-istrebiteli-zamecheny-nad-irakom-do-udara-ostalos-menee-chasa
✔️"Видео: Ирански балистични ракети удариха израелски въздушни бази с изтребители F-15I и F-35
Базите Тел Ноф и Неватим бяха засегнати - размерът на щетите не е известен"
https://tinyurl.com/y4am2j3f
✔️"Иран: „Използвахме за първи път многопусковата ракета Fattah-1“
Достига скорост до 15 маха"
https://tinyurl.com/2kdy8xe5
В същото време Техеран отправи ново предупреждение към Израел да не отговаря, тъй като, както каза правителствен служител, "иранските ракети ще достигнат Израел, преди изтребителите му да кацнат".
9.
до #7 - чавката
02.10.2024 00:11:05
19
14
че го лапаш мюсюлманския б@хур, дет краварите ти го подават, олиг0френ!
8.
ей, укропед@л #6,
02.10.2024 00:08:43
28
22
Българите сме богоизбраният народ, бе, олиг0френ тъп!!! А тези чифути са хазари, приели юдаизма през VIII век и след разпадането на Хазарския хаганат са се разселили из Европа, след това и по целия свят. Истинските евреи са 300 000-400 000, Те живеят в арабските държави и говорят на арамейски език - езикът на Исус. Тъпо, к0пеле краварско! Краварите разтуриха целия свят и затова тръгнаха арабески и всякакви бежанци, а изроди и извратеняци като Меркел, Макарон и Бай Дън ги посрещат с прегръдка в Европа и Америка. Най-големите терористи са САЩ и Израел. Арабските държави си стояха мирно и кротко, а шибанитре кравари обучиха и въоръжиха ислямистките терористи. Колко требе си прост, за да дрънкаш глупости...
7.
✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️
02.10.2024 00:08:03
9
24
Тц,тва нещо с чафките не е чалма, руски трол е , от тъпите и упоритите. Цял ден чете блядски тъпни в кратки фас-паузи и около полунощ, като привърши с робския труд ни уведомява.
Отпърво го тровех, много ясно. После се сетих че Русия е на 5то място в света по роби. И ми дожаля, че се смея на някой дето може да е на синджир в Тула примерно.
Ясно е че е много добро развитие твас чалмите. Надявам се до Коледа да няма режим на Аятоласите.
6.
*********
01.10.2024 23:57:31
10
20
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
до 3: Иран е предупредил за атаката
01.10.2024 23:25:17
18
12
Иран е предупредил за атаката, за да могат израелците да се скрият в скривалищата.
От 5:00 часа във вторник Израел затвори своето въздушно пространство, което означава, че е предупреден.
Това са заглавия в чужди СМИ, прочети поне заглавията:
✔️Иран отприщи стотици балистични ракети срещу Израел
✔️Броят на ракетите, изстреляни по Израел от Иран, нарасна до 500
Беше потвърдено, че Иран е използвал своите хиперзвукови ракети Fattah-1 / Fattah-2.
✔️Иран твърди, че 80% от ракетите са поразили цели
✔️Израелската военновъздушна база Неватим е унищожена при ирански ракетен удар
✔️Иран обяви разгрома на три израелски военни бази близо до Тел Авив
✔️Повече от 20 израелски изтребителя F-35 са унищожени в резултат на иранска ракетна атака
✔️Ирански ракетен удар унищожи израелската платформа за добив на газ
✔️Ирански ракети удариха израелския ядрен център в Димона
✔️Израел вдигна 48 изтребителя и се готви да удари Иран
✔️Иран заплаши САЩ: „Ще ударим САЩ в Източното Средиземноморие“
Американската база в Суда, Крит е първата цел
✔️Трета Ливанска Война или Трета световна война?
Иранският удар срещу Израел беше обявен за начало на Трета световна война
4.
ей, укропед@л,
01.10.2024 23:09:39
23
23
Няма ли да те забират на фронта в Уср@йна вече, че да нахраниш торните червеи? Баси психоп@тския спам... Кpeтен шибaн!!! Израел е сатанинският дом, бе, гoвeдо пpoтивно! Ще се пържиш в ада, заради богохулството си!
3.
Героичната атака
01.10.2024 22:56:06
19
26
Чудо! Една от ракетите е ударила Газа и убила един палестинец.
Да се вразумял Израел буахаха
Той Израел и в момента нанася удари.
Да не се окаже утре, че като предния път, Иран е предупредил за атаката.
Защото и сега ракетите са били сваляни още над Йордания с участието на Йорданските ВВС, САЩ, Великобритания и Израел.
Пак чалмосани изплашени театрални постановки, след няколко дни подигравки от Арабския свят, че Иран бездейства и няма силички.
2.
zenon
01.10.2024 22:48:15
15
23
ОТ 100 РАКЕТИ- МАКСИМУМ 10 УБИТЕ. ВОЙНА НА ТЕХНОЛОГИИ И РАЗУЗНАВАНЕ. АКО ИЗРАЕЛ ИЗСТРЕЛЯ 100 РАКЕТИ ПО ИРАН , ПОЗНАЙТЕ КОЛКО ЗАГИНАЛИ ШЕ ИМА
1.
Калейчо
01.10.2024 22:44:07
16
29
Тези индивиди бързат за среща с девиците...Не че симпатизирам на Нетаняху,но тия са за дивашко избиване...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Среднощна гонка в Бургас: Автомобил се разби в кръговото към „Меден рудник“ (видео) Среднощна гонка в Бургас: Автомобил се разби в кръговото към „Меден рудник“ (видео) Екшънът е станал около 3 часа след полунощ  Защо бе арестувана Гергана? Не всяка полицейска простотия е репресия срещу свободата на словото! Защо бе арестувана Гергана? Не всяка полицейска простотия е репресия срещу свободата на словото! Защото между „полицията се е издънила“ и „властта арестува журналисти“ има една досадна подробност, коментира журналистът Ангел Зафиров Олигархичният картел контролира властта чрез десетки „окабелени“ магистрати, превърнати в биороботи Олигархичният картел контролира властта чрез десетки „окабелени“ магистрати, превърнати в биороботи Логиката на тази дълбока държава е желязна: Не вкарваш в затвора съдията или прокурора, когото си хванал в прегрешение, а го повишаваш „Созопол“ набра скорост: Задна ножица поведе „небесносините“ към втора поредна победа „Созопол“ набра скорост: Задна ножица поведе „небесносините“ към втора поредна победа Димитър Николов, Стоян Кижев и Глен Хабимана донесоха успеха с 3:1 над „Димитровград“ в Българово „Акулите“ схрускаха „орлетата“: Черноморец разгроми с 3:0 "Пирин" в Благоевград „Акулите“ схрускаха „орлетата“: Черноморец разгроми с 3:0 "Пирин" в Благоевград Ивайло Климентов откри в 22-рата минута, а бургазлии нанесоха втори удар малко преди почивката След битка с вълните обявиха спасителя на плаж "Градина" край Созопол за ангел След битка с вълните обявиха спасителя на плаж "Градина" край Созопол за ангел Господ и Света Богородица ни го изпратиха, споделя дама, която влязла в морето с дъщеря си до коленете при червен флаг Тежка загуба за „Нефтохимик“: „Шейховете“ паднаха с 2:4 в Крумовград Тежка загуба за „Нефтохимик“: „Шейховете“ паднаха с 2:4 в Крумовград Денис Токмак и Нуретин Пюскюлю намалиха резултата в края Панаир за 40 евро взриви село Българи: Нестинарите скочиха срещу огнено шоу край светинята Панаир за 40 евро взриви село Българи: Нестинарите скочиха срещу огнено шоу край светинята От 28 до 30 август външна фирма, по информация на Флагман.бг, възнамеряваше да проведе в района на параклиса край селото събор с музикална програма, различни етно изпълнения, джаз, палатки и рекламирано „огнено шоу“ Нивото на водата в Дунав се вдига: Повишение в почти целия български участък Нивото на водата в Дунав се вдига: Повишение в почти целия български участък Най-сериозното покачване е отчетено при Лом, докато при Русе реката остава на минус 128 см и ограниченията за корабите са в сила Сигнал до Флагман.БГ: Тротоарен капан в „Лазур“ принуждава пешеходци да слизат на улицата Сигнал до Флагман.БГ: Тротоарен капан в „Лазур“ принуждава пешеходци да слизат на улицата Настояват Община Бургас да направи спешна проверка
Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Едно от тях било намерено със счупен десен крак, порязвания и охлузвания по лицето Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Двама гръцки граждани и три компании попаднаха под американски санкции заради доставки на гориво за танкери, свързвани с Техеран Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Договорът сочел 12,31 евро бруто на час и 35-часова седмица, а работниците твърдят, че са се трудили по 14 часа на ден Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Операторът на аутокюто Габриел Перес знаел предварително съдържанието на президентските речи и превърнал достъпа си до тях в печеливши сделки Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Останките от безпилотния самолет са предадени за експертиза, полицията предупреди почиващите да не докосват подобни находки Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Домашният любимец вдигнал тревога посред нощ, а Бърт Гербер успял да потуши пламъците с градински маркуч Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Губернаторът на Тенеси Бил Лий подкрепи промяната, а над 160 хиляди души вече са застанали зад идеята 147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг 147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг Йордан Йорданов изпрати снимка до „Вашият сигнал до Флагман.бг“ и пита защо при хроничния недостиг на места един автомобил трябва да лишава съседите от още едно МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала Кабинетът отхвърли твърденията, че активистката е била държана далеч от премиера, а проверката трябва да установи защо по-късно полицията я отвежда с белезници Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Инфлуенсърът Боби Борисов призова шофьорите да питат за цената предварително, след като негов приятел останал неприятно изненадан от сметката
Полина Карастоянова, експерт Полина Карастоянова, експерт "Евровизия" трябва да бъде началото на едно ново препозициониране на България
Виц на деня Виц на деня 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв и ги пита:
- Вие какво чакате?
- Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят.
- Направих си втора дупка на ухото!
- И как е, по-добре ли чуваш сега?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук .Всяко общуване с малоценен човек те обезценява
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори