Катастрофа между електричка и Ауди затапи ул. „Одрин” в Бургас
Инцидентът е станал в района на „Кроношпан”
Електрическите автомобил Фолксваген и бургаско Ауди се удариха на ул. „Крайезерна” преди минути, съобщава репортер на Флагман. ПТП-то е станало в района на „Кроношпан”.
По информация на шофьора на Аудито, той се е движел по кръговото на „Трапезица”, по улицата в посока предприятието. В този момент водачът на електрическия автомобил се е движел в обратната посока, като на надлеза, за да поеме към кръговото кръстовище край КАТ, е отнел предимството му и го е блъснал.
Щетите и по двете коли са сериозни. Шофьорът на Фолксвагена е с лека травма на главата, но като цяло в добро здравословно състояние.
На място има полицейски екип. Движението е затруднено.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Две кръгови на няколко километра едно от друго. Две улици .....успоредни .....как се срещнаха тия коли ...
------
Електрическият Фолксваген от град Електрик ли е? Аудито разбрахме, че е от Бургас
P.S. Два делфина плували - единият в анцуг, а другият на юг. Кой бил по-близо до Запада?
Ей това е описание, иди разбери хахахахах
И той отдолууууу пфуууу, оня отгоре фиуууууу, айдааааа
Пълна липса на грамотност на писалия статията хахахахах