×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Започна евакуацията на българи от Оман, Дубай и Абу Даби
  • „Луфтханза“ отмени полетите си до Кипър до 6 март
  • ПП-ДБ се регистрира за участие в предстоящите парламентарни избори
  • 280 000 къса цигари в два товарни автомобила откриха на „Лесово“
  • Партия МЕЧ се регистрираха за изборите, Радостин Василев все още е в Дубай
  • Виктор Папазов се закле като депутат от „Възраждане“ на мястото на Славчо Крумов
  • Запрянов е разрешил преминаването през въздушното ни пространство на чужди въоръжени сили
  • Започва тридневно поклонение за аятолах Хаменей
  • САЩ разрешиха на част от персонала на посолството си в Кипър да напусне страната
  • Моджтаба Хаменей начело на Иран - вторият син на Али Хаменей е новият върховен лидер
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Катастрофа между електричка и Ауди затапи ул. „Одрин” в Бургас


Катастрофа между електричка и Ауди затапи ул. „Одрин” в Бургас
Причината за ПТП-то е отнето предимство от страна на Фолксвагена
01 Октомври 2024, Вторник, 17:34 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимки: Светлозария КИДЕРОВА

Инцидентът е станал в района на „Кроношпан”

Електрическите автомобил Фолксваген и бургаско Ауди се удариха на ул. „Крайезерна” преди минути, съобщава репортер на Флагман. ПТП-то е станало в района на „Кроношпан”.

По информация на шофьора на Аудито, той се е движел по кръговото на „Трапезица”, по улицата в посока предприятието. В този момент водачът на електрическия автомобил се е движел в обратната посока, като на надлеза, за да поеме към кръговото кръстовище край КАТ, е отнел предимството му и го е блъснал.

Щетите и по двете коли са сериозни. Шофьорът на Фолксвагена е с лека травма на главата, но като цяло в добро здравословно състояние.

 На място има полицейски екип. Движението е затруднено.

 




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
28
Коментара
Емел МАХМУД Има ли скок в цените на горивата у нас? Има ли скок в цените на горивата у нас? 04/03/2026, Сряда 14:20 0
28
Коментара по темата
28.
шшш
02.10.2024 18:46:26
0
0
Списарушката определено не е от БургазЪ!
Две кръгови на няколко километра едно от друго. Две улици .....успоредни .....как се срещнаха тия коли ...
27.
аз
02.10.2024 10:21:18
0
6
Нерде Крайезерна, нерде кръговото на Трапезица, нерде Кроношпан
26.
до 25
02.10.2024 08:42:14
0
11
Не мога да повярвам на очите си! Някой в тази държава признава вината си и се извинява, при това публично! Ако ти си действително този водач, заслужаваш уважение. На всеки може да се случи ПТП. Ако причините не са алкохол, наркотици, неспазване на правила и скорост, умишлена агресия и незачитане на околните, остава в графата ПТП.
25.
Виновен водач
01.10.2024 23:49:49
0
20
Аз бях във Фолксватена и предприех маневра завой наляво. Извън зрителното ми поле остана приближаващото Ауди. Съжалявам, че не съм бил достатъчно концентриран, за да реагирам по-адекватно. Извинявам се на всички потърпевши. Извинявам се и на всички съграждани, които чакаха в образувалите се тапи.
24.
Тенк Ю
01.10.2024 23:05:52
3
6
Бас фащам, че електричката се е запалила и изгоряла до основи. Тъй ми пишат у тиктока!
23.
4-ти километър
01.10.2024 22:20:57
0
1
Пребоядисвам брони изгодно! Който разбира при мен се спира!
22.
Булгар
01.10.2024 22:16:21
2
6
Аз за Герб и ДПС-НН лошо няма да кажа, ама що под статията им забранихте коментари?
21.
Електричар?
01.10.2024 22:08:59
3
3
Добре че ни осведумихте че са фраснали 2 коли. Електричката запали ли са, че те нали се палят?
20.
Smith
01.10.2024 22:04:44
0
12
Това малоумно кръстовище е гаранция за ПТП-та. Хвърлиха милиони за Одрин, а не продължиха стотина метра под надлеза.
19.
До 16
01.10.2024 21:55:38
0
1
Има ли смисъл, като няма значение?
18.
Пю
01.10.2024 20:31:26
1
6
До 14,евала пич веднага си го поръчах.Дойде след 5 Мин. ,скъсах хастара на жената .Не може да седне,ще поръчам пак.
17.
Брей...
01.10.2024 20:08:10
0
14
даже и за прираста на бургаското население не може да се изкаже човек! Защо ли дори тази простичка и статистическа уж "истина" се бои от коментари...?
16.
Тъпотии на килограм
01.10.2024 20:04:59
1
21
Електрическите автомобил Фолксваген и бургаско Ауди
------
Електрическият Фолксваген от град Електрик ли е? Аудито разбрахме, че е от Бургас

P.S. Два делфина плували - единият в анцуг, а другият на юг. Кой бил по-близо до Запада?
15.
УУУУУ
01.10.2024 20:04:51
0
27
В Бургас няма една улица направена както трябва,особено там където е станала катастрофата там е на магия всичко!!!!Държавата иска много но не дава нищо!!! Винетки, данъци , всички изисквания за движение по пътищата!!! Това не е Държава!!
14.
*********
01.10.2024 19:55:54
2
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
13.
Лазура
01.10.2024 19:28:57
2
26
Към следващата статия: ама въобще не сте мазна подлог@ на гроб, а? Съжалявам за грубия език, но не знам какво друго може да се каже в случая.
12.
Офф
01.10.2024 19:16:26
4
41
Флагман активно се включи в предизборната агитация в полза на ГЕРБ. ЗАЩО не допуснахте коментари под статията за ГЕРБ. Тъкмо щяхте да видите народната любов към тази измет на снимките! Хайде трийте,защото не е по темата и защото казвам истината,която не е удобна.
11.
Инвеститоът в бронетехника
01.10.2024 19:11:49
3
22
300 души по 800лв. И Бургас ще дръпне напред!
10.
Електричката е ясна
01.10.2024 19:05:21
1
31
А за шофьора на пострадалия автомобил, който няма Каско и ще чака на гражданската? Застрахователите ще му дадат колкото за минерална вода, студена. Онзи ден получих 85 лв за детайл от застрахователя на виновния водач. С 85 лв трябва да боядисам предна броня. Да му дава Бог живот и здраве на застрахователя.
9.
Само минаван
01.10.2024 18:45:15
2
25
Електричката беше до тук. Застрахователите я бракуват. Никой не смек да заварява и чука, че ако пламне е напалм. Но бай Ганьо може да се пробва за да я оправи за нов внос.
8.
Чукчата
01.10.2024 18:37:47
0
50
“…..По информация на шофьора на Аудито, той се е движел по кръговото на „Трапезица”, по улицата в посока предприятието. В този момент водачът на електрическия автомобил се е движел в обратната посока, като на надлеза, за да поеме към кръговото кръстовище край КАТ, е отнел предимството му и го е блъсна…….”
Ей това е описание, иди разбери хахахахах
И той отдолууууу пфуууу, оня отгоре фиуууууу, айдааааа
Пълна липса на грамотност на писалия статията хахахахах
7.
Сър Пичук
01.10.2024 18:04:00
1
40
Неграмотно написана статия...as usual....
6.
Луноход
01.10.2024 18:01:10
1
30
Там няма никаква маркировка. Пътят е целия в неравности. Добре, че няма пострадали.
5.
Оф
01.10.2024 18:00:38
0
19
Да не забравите да сложите светофари на това място един ден, когато "Одрин" бъде напълно готова! Или пък под моста ще има кръгово като на Трапезица, или като при моста това при М. Рудник? Мало ми е мътно там...
4.
Електричари
01.10.2024 18:00:14
0
29
Електричка и Ауди . Какво значение има с какво се задвижва автомобила . Две коли са се ударили . Всеки ден се случва
3.
Електричари
01.10.2024 17:59:06
0
14
Електричка и Ауди
2.
Какво ирония
01.10.2024 17:49:19
1
20
Дилъра на Фолксваген/Ауди за Бургас с електричната да блъсне продаван от него модел МПС, в случая Ауди макар и по-стар о
1.
.....
01.10.2024 17:44:17
6
37
Тоя с електричката работи във Vw началник на сервиза ли нещо подобно. Компетентен възпитан човек. Случват се понякога и такива неща
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Сезонът в Банско под натиск заради отлив на туристи от Близкия изток Сезонът в Банско под натиск заради отлив на туристи от Близкия изток Хотелиери отчитат по-слаба заетост и засилена конкуренция на регионалния пазар Кариерният форум в Бургас: 300 студенти откриват нови възможности за работа в туризма Кариерният форум в Бургас: 300 студенти откриват нови възможности за работа в туризма Десетки фирми от туристическата индустрия предлагат работни места за студентите в Бургас Откриха трупа на Галена 4 месеца след изчезването й Откриха трупа на Галена 4 месеца след изчезването й Безжизненото тяло е открито в земеделска нива край Шумен Втори служебен министър хвърли оставка - Ангелина Бонева си тръгна Втори служебен министър хвърли оставка - Ангелина Бонева си тръгна Тя напуснала поради здравословни причини, Николай Найденов оглавява МРРБ Милиони по цял свят ще видят Бургас през май заради Giro DItalia, градът ни получава огромен шанс Милиони по цял свят ще видят Бургас през май заради Giro DItalia, градът ни получава огромен шанс От миналата година залагаме не на тематични уикенди, а на тематични месеци, сезонът ще е добър, каза зам.-кметът по туризъм и спорт на община Бургас Царево въвежда синя и жълта зона, паркирането ще е по 1 евро на час Царево въвежда синя и жълта зона, паркирането ще е по 1 евро на час Това бе последната община от Южното Черноморие, която нямаше регулирано паркиране  Българският бизнес подкрепя категорично въвеждането на еврото Българският бизнес подкрепя категорично въвеждането на еврото Работодателските организации очакват по-ниски транзакционни разходи и повече инвестиции след присъединяване към еврозоната Правителството назначи Мария Недина за председател на две ключови комисии Правителството назначи Мария Недина за председател на две ключови комисии Мария Недина е вицепремиер по европейсĸите средства в служебния кабинет "Гюров" Букмейкърите сринаха „Бангаранга“ на 15-о място Букмейкърите сринаха „Бангаранга“ на 15-о място Ако срутването продължи, Дара може и да не стигне до гала вечерта на „Евровизия“ Експерт: Балансът е по-важен от демонизирането на палмовата мазнина Експерт: Балансът е по-важен от демонизирането на палмовата мазнина Животинските мазнини също крият рискове за сърдечно-съдовото здраве при прекомерна консумация
Турция към Иран: Въздържайте се от действия, които биха могли да разширят обхвата на войната Турция към Иран: Въздържайте се от действия, които биха могли да разширят обхвата на войната Ракета е била свалена от сили на НАТО Турция прехвана иранска балистична ракета, насочена към нейното въздушно пространство Турция прехвана иранска балистична ракета, насочена към нейното въздушно пространство Отломки от прехващащия боеприпас са паднали в района на градчето Дортьол в турския окръг Хатай Иран: Няма да преговаряме със САЩ и можем да водим войната колкото е нужно Иран: Няма да преговаряме със САЩ и можем да водим войната колкото е нужно Техеран „няма доверие на американците и няма основа за каквито и да било преговори с тях“, заяви Мохамад Мохбер, високопоставен съветник на покойния върховен лидер аятолах Али Хаменей Земята се отваря в Турция: близо 700 гигантски пропадания поглъщат ниви Земята се отваря в Турция: близо 700 гигантски пропадания поглъщат ниви Сушата и кладенците сриват Коня Заради ракетите от Иран към Турция: Запрянов намекна за заплаха за България Заради ракетите от Иран към Турция: Запрянов намекна за заплаха за България Ще предефинираме рисковете и заплахите и ще набележим необходимите мерки, обясни той Иран се закани да атакува ЕС, но те вече окървавиха България Иран се закани да атакува ЕС, но те вече окървавиха България Организациите на българската русофилия, които подкрепят главорезите в Техеран, удобно забравят атентата в Сарафово  Испанският премиер: Не може да се играе руска рулетка със съдбата на милиони хора Испанският премиер: Не може да се играе руска рулетка със съдбата на милиони хора Санчес реагира, след като президентът на САЩ Доналд Тръмп заплаши да прекрати търговията с Мадрид заради испанската позиция относно конфликта САЩ и Израел са въоръжили кюрдите в Иран, готвят ги за война с аятлоласите САЩ и Израел са въоръжили кюрдите в Иран, готвят ги за война с аятлоласите В страната живеят около десет милиона кюрди, като хиляди от тях са преминали военно обучение в планински райони през последните години 50 българи са в плен на Малдивите. Организират си чартърен полет, искат им 660 000 паунда 50 българи са в плен на Малдивите. Организират си чартърен полет, искат им 660 000 паунда На 28 февруари четири приятелки се връщат от екскурзия в Шри Ланка. Полетът им е с прекачване през Доха, озовават се в Оман. Очакват евакуация на 5 март  Тръмп спира всякаква търговия с Испания заради отказ да съдейства за удари срещу Иран Тръмп спира всякаква търговия с Испания заради отказ да съдейства за удари срещу Иран Испанският министър на външните работи Хосе Мануел Албарес заяви, ченяма да позволи военните бази да бъдат използвани за атаки срещу Иран
Борислав Гуцанов, депутат от БСП Борислав Гуцанов, депутат от БСП Правителството се държи като туроператорска компания Виц на деня Виц на деня - Жена, налей ми водка и по-бързо!
- А не може ли по-ласкаво?
- Жена, налей ми водчица, и по-бързо!
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, братле! Как си?
- Жена ми ме напусна!
- Боже, вземи си някакъв алкохол, да удавиш мъката...
- Няма да стане!
- Нямаш пари?!
- Пари има, мъка няма.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Пернишка конвенция: "Ако първият пол не бие втория пол, значи е трети пол."
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори