×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Дизелът надмина 1,60 евро за литър
  • Волейболът с рекорден бюджет от €8 млн.
  • КЗК пита в ЕС за екотаксите и електронните отпадъци
  • Иран с нова ракетна атака срещу Израел, мощна експлозия в Йерусалим
  • Дания избира нов парламент, Фредериксен се бори за трети мандат
  • Военен самолет C-130 се разби в Колумбия, най-малко 66 души са загинали
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургаска батка стана за смях, задигна шишенце L-carnitine на промоция от аптека


Бургаска батка стана за смях, задигна шишенце L-carnitine на промоция от аптека
Денис отнесе условна присъда заради хранителния продукт, който струвал 76,99 лв.
01 Октомври 2024, Вторник, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

31-годишният Денис Тодоров се изложи сериозно заради откраднатата хранителна добавка

Бургаска батка стана за смях, след като го спипаха да краде добавки от аптека в морския град. 31-годишният Денис Тодоров е получил условна присъда заради престъпната си дейност, видя Флагман.бг в масивите на Районния съд. Случаят е август 2023 г., но преди дни е излязло решението на съда.

Тогава бургазлията влязъл в аптека, намираща се на ул. "Сан Стефано". Започнал да оглежда наляво-надясно какво се предлага във фармацевтичния обект и да подпитва продавачката за различни асортименти. Жената му показала няколко вида хранителни добавки.

В един момент Денис грабнал едно от шишенцата и избягал в неизвестна посока. Мъжът откраднал бурканче хранителен продукт "GNC L-carnitine 1000 mg“, съдържащо 60 броя таблетки, на стойност 76.99 лева. Справка показва, че редовната цена на добавката е около 97 лв. Явно се е подлъгал от промоцията и е решил, че може да се възползва от продукта, без изобщо да го плаща.

Пред съдебния състав Денис признал вината си, като държавното обвинение и адвокатът му са сключили споразумение, се посочва в протокола. Районният съд е определил деянието като маловажен случай, поради което бургазлията е получил наказание от 6 месеца лишаване от свобода с изпитателен срок от 3 години.

Освен това Денис Тодоров е осъден да заплати по сметка на ОД на МВР-Бургас сумата от 189,89 лв., представляваща направените по делото разноски в хода на досъдебното производство.

Л-карнитинът е една от най-често използваните хранителни добавки от спортуващите хора. Той улеснява транспорта и метаболизма на дълго верижните мастни киселини, като спомага за изгарянето и превръщането им в енергия.

Допринася за нормалната функция на метаболизма и подпомага загубата на телесно тегло. Популярен е изключително много из бургазлиите, които правят редовни физически упражнения и имат балансиран хранителен режим.


В категории: Крими , Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Тези зодии ще забравят за проблемите си Тези зодии ще забравят за проблемите си 24/03/2026, Вторник 11:41 0
Тервел ИЛИЕВ Дизелът вече надмина 1,60 евро за литър Дизелът вече надмина 1,60 евро за литър 24/03/2026, Вторник 10:04 2
16
Коментара по темата
16.
*********
02.10.2024 13:40:02
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
15.
hahah
02.10.2024 10:17:44
0
17
Освен мултивитамини и евентуално креатин, ако добавката ти не е в ампули, няма смисъл от нея. Стига сте си давали парите за глупости, индустрия за милиарди направиха от заблудени хора.
14.
Dd
02.10.2024 09:23:42
2
7
Перата ли е на снимката
13.
do 9
02.10.2024 08:44:02
2
11
Има примери как и с богати личности са го правили ама до половин час след пускане на статията коментарите биват спирани, а до час цялата статия потъва вдън земя и даже търсачките не могат да я открият.
12.
Винету7
02.10.2024 08:20:41
0
11
помислил го е за вазелин, а спешно му трябвал
11.
Морски
02.10.2024 07:44:32
1
28
Не бил бургаска батка, а бил бургаска шматка.
С два скъсани лева в джоба.


Хахааххахаха
Мижитурка.
10.
Алкохолик
02.10.2024 07:30:48
1
27
Него го изтипосат, какво го защитавате. 31годишен човек, да краде като долняр само за спорта и тоя ще възпитава деца...
То като се замисля, голям процент са възпитани от такива, които навремето се гордееха с колко касетофона изпокрали. Срам срам срам
9.
!!!!!!!!!!!!!!!!!
01.10.2024 23:45:52
6
24
В България правосъдната система е толкова гнусна, че всяко долно сайтче може да вземе да те разнася публично и то да го прави с хора бедни които не може да си позволят адвокат и да печели на гърба ти, и да не можеш да се защитиш. Те няма да го направят с блогатите, за тях трият всичко, но с бедния човек откраднал кокошка, ще се гаврят изродите. Защото не може да им отговори
8.
дааа
01.10.2024 23:27:17
14
13
Човек може да се е поправил след присъдата , трябва ли години наред да го тормозите публично бе изроди.
7.
ААААААААААА
01.10.2024 23:23:24
21
14
Аз ако съм на мястото на този човек,ще копирам статията и ще се консултирам с адвокат веднага. Законно ли е да се ровите в архивите години назад и да публикувате публично имената му и деянието му пред цялата общаственост с цел облагодетелствоне !
6.
До 3
01.10.2024 23:00:28
8
23
Отговарям ти!

Информацията е ПУБЛИЧНА и всеки може да я достъпи и прочете!

Когато си в пробация, докато не изтекат 3-те години, все още не си си "излежал присъдата".

Теб какво те бърка, че някой си е понесъл ОТГОВОРНОСТТА за постъпката и това е публично достояние?
5.
zapoznat
01.10.2024 22:57:28
3
6
sigurno e bil latericata
4.
Жиброна
01.10.2024 22:53:33
2
20
Поредната Меден Руднишка отрепка!
Добре,че дойдоха малко нови жители от Карнобатските и Слевенските села,че Меден Рудник тотално залязваше!
3.
Аз питам !!!
01.10.2024 22:51:42
25
14
Ако човек е сгрешил, признал вината си, осъден и заплатил за това, това не е ли достатъчно, че бива оплют публично от някакво си сайтче с истинските му имена без негово съгласия ?! Това не е ли подсъдимо и долно ? Този който ви е дал информацията и този който я разпространява, мисля, че трябва да бъдат съдени. Защото го правят без съгласието за публичност на споменатия човек !
2.
Тъпан прост
01.10.2024 22:38:32
1
24
Е.хти полуидиота малоумен.
1.
mitko bombata
01.10.2024 22:06:35
1
27
Във Фейсбук само мангали излзиат с това име
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Татяна Байкушева ще приготви риба плакия в етнокухнята на бургаския музей Татяна Байкушева ще приготви риба плакия в етнокухнята на бургаския музей Татяна е екскурзовод в отдел „История“ на РИМ-Бургас, тя е професионален фотограф, автор на книги и изложби, неуморим ентусиаст, който обича да експериментира и прави всичко с вдъхновение Арестуваха 17-годишен руски наркодилър в Поморие Арестуваха 17-годишен руски наркодилър в Поморие И в Слънчев бряг арестуваха непълнолетен наркопласьор  Стилиян Петров и кметът на Бургас Димитър Николов ще обявят голяма новина след седмица Стилиян Петров и кметът на Бургас Димитър Николов ще обявят голяма новина след седмица Във вторник ще дадат брифинг Откраднаха дарителска кутия за лечение на болно дете в Стара Загора Откраднаха дарителска кутия за лечение на болно дете в Стара Загора Сигналът е подаден от 46-годишен мъж, след като кутията е изчезнала от района на касите на старозагорския зоопарк, където е била поставена за събиране на средства Готвач от Индия очарован от България - парите били добри, хората го приемали Готвач от Индия очарован от България - парите били добри, хората го приемали 32-годишният Джеф от Индия работи в механа в Банско вече година. Той помага както в кухнята, така и на бара и праща част от спечеленото на семейството си Ако Радев не успее да състави правителство бързо след изборите, ще извърви пътя на НДСВ Ако Радев не успее да състави правителство бързо след изборите, ще извърви пътя на НДСВ Аут от НС почти със сигурност са ИТН, "Величие", МЕЧ и дори БСП, прогнозира политическият анализатор Нидал Алгафари Дървета и мантинели убиват повече от катастрофи Дървета и мантинели убиват повече от катастрофи От 458 загинали през 2025 г., 140 души – или 30,6% – губят живота си при напускане на пътното платно и удар в дървета, стълбове, мантинели или други неподходящо разположени съоръжения Дизелът вече надмина 1,60 евро за литър Дизелът вече надмина 1,60 евро за литър Средната цена на дизела нарасна до 1,60 евро за литър, а на бензина достигна 1,44 евро за литър Кои 4 зодии ги очакват финансови постъпления през април 2026 Кои 4 зодии ги очакват финансови постъпления през април 2026 Амбициозната природа на тези зодиакални знаци ще е подкрепена от космоса  10 процедури Текар се справят с болката по-добре от най-добрите хапчета 10 процедури Текар се справят с болката по-добре от най-добрите хапчета BTL TR Therapy в УМБАЛ-Бургасмед дава бързи резултати при травми и заболявания на опорно-двигателния апарат
Тези зодии ще забравят за проблемите си Тези зодии ще забравят за проблемите си Промени обещават да обхваната всички сфери на живота им Убиха 20-годишен футболист, било грешка, смятат разследващи Убиха 20-годишен футболист, било грешка, смятат разследващи „Работим в широк периметър, за да проследим информация, която сочи в различни посоки. Повечето данни обаче говорят за мотив, при който планираната жертва е била някой друг“, заявява Йонас Лунд Защо всички на Уолстрийт отново говорят за 2008 г. Защо всички на Уолстрийт отново говорят за 2008 г. Лойд Бланкфейн, бившият главен изпълнителен директор на Goldman Sachs, който ръководи инвестиционната банка през глобалната финансова криза КАТ глобява шофьорите с 420 000 евро на ден КАТ глобява шофьорите с 420 000 евро на ден Подобна е и картината в предходната 2024 г., сочат отчетите на МВР. Тогава са наложени общо 2 917 993 санкции, което прави по 7973 броя на ден Словения ограничи зареждането на гориво до 50 литра за леките автомобили Словения ограничи зареждането на гориво до 50 литра за леките автомобили Мярката влиза в сила на фона на напрежението в Близкия изток, ръст на цените и засилен горивен туризъм от съседни държави Иран изстреля нов залп ракети към Израел, експлозия бе чута в Йерусалим Иран изстреля нов залп ракети към Израел, експлозия бе чута в Йерусалим Израелската армия съобщи за атака към северната част на страната, а към момента няма данни за жертви по информация на службата „Маген Давид Адом“ Блъф ли са преговорите за край на войната в Близкия изток? Целта е постигната – петролът малко поевтиня Блъф ли са преговорите за край на войната в Близкия изток? Целта е постигната – петролът малко поевтиня След като Тръмп заяви, че иранците му са се обадили, като са разбрали, че се готви удар по централа за $10 млрд., от Техеран предупредиха, че Персийският залив ще се превърне в „забранена зона“ за дълго време Икономист: Тръмп иска контрол с Техеран на Ормузкия проток, но САЩ е пред рецесия Икономист: Тръмп иска контрол с Техеран на Ормузкия проток, но САЩ е пред рецесия Тя ще стане факт, ако петролът стане $160 за барел, обясни той Пътник от катастрофиралия самолет на Air Canada разказа за хаоса след удара на пистата Пътник от катастрофиралия самолет на Air Canada разказа за хаоса след удара на пистата Джак Кабот описва тежкото приземяване, силния сблъсък и паниката на борда при инцидента на летище Ла Гуардия Пробив в левитацията създадоха система с почти нулева загуба на енергия Пробив в левитацията създадоха система с почти нулева загуба на енергия Екип от Okinawa Institute of Science and Technology съобщи за нов ротор, който левитира и се върти с ултраниско затихванеОсновен body текст
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Ще реша за кого да гласувам, след като изгледам всички интервюта на Мон Дьо Виц на деня Виц на деня Разговарят две секретарки:
– Директорът ми повиши заплатата, защото кръстих сина си на него.
– А моят затова, че не кръстих сина ни с неговата фамилия!
Виц на деня Виц на деня Студент към красивата си колежка:
- Как успя да вземеш този труден изпит!?
- Ами... мога да ти кажа, но се съмнявам, че и при теб ще се получи по този начин.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Добрия любовник е като добрия прах за пране. Ухае приятно, прониква в дълбочина и не оставя следи от петна след себе си.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори