×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Протест пред НС срещу участието на България в Съвета за мир на Тръмп
  • Американският самолетоносач пристигна в Близкия изток. Тръмп: Иран иска сделка
  • Границите ни със Сърбия и с РСМ втори ден блокирани за камиони
  • Италия обяви извънредно положение заради циклона ''Хари''
  • Най-малко 26 души са загинали в САЩ заради зверския студ
  • Марк Рюте отхвърли призивите за създаване на европейска армия
  • Наемите в центъра на София надхвърлят 1000 евро на месец
  • Тодор Кантарджиев: Микробната резистентност вече е сериозен проблем и у нас
  • Окончателно: ЕС забрани напълно вноса на руски газ от 2027 г.
  • Камион се вряза в чакащи тирове на "Капитан Андреево", шофьорът загина
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Две зверски ислямистки убийства разтърсиха Франция само за седмица


Две зверски ислямистки убийства разтърсиха Франция само за седмица
Филипин се оказа поредната бяла французойка жертва на низките страсти на мигрантите мюсюлмани.
01 Октомври 2024, Вторник, 16:40 ч.
Автор: Божидар БОЖКОВ

Тялото на 19-годишно бяло момиче бе открито заровено в Булонския лес, шампион по бокс бе заклан в Субле

Черният списък на французи убити от араби мигранти се попълни с нови две имена само за седмица. Тялото на 19-годишната френска студентка Филипин бе намерено заровено до половина в Булонския лес на 21 септември. Преди това момичето е било изнасилено и пребито до смърт. За последно са я видели предния ден по обяд, когато е напускала кампуса на университета си „Парѝ-Дофѝн“.

Денят е бил сравнително топъл и полицията предполага, че тя е решила да излезе след занятия на разходка сред природата, преди да се прибере при семейството си в гр. Ивлин, Северна Франция. Състудентите ѝ я описват като „слънчева“ и „изключително мила“.

Предполагаемото място в Булонския лес, където мароканският насилник е нападнал жертвата си

Според полицейското разследване е била засечена от мароканския мигрант Таха О., който я е завлякъл в гората, удовлетворил е потребностите си и я удушил. Убиецът е задържан сравнително бързо - във вторник чак в Женева. Досието му е пълно догоре с престъпления, но въпреки това е продължавал да стои във Франция, обгрижван от всякакви неправителствени организации, финансирани от фирми и дружества, близки до застаряващите милиардери от Давос, застъпващи се за неспирна миграция на хора от Третия свят.

Арабинът е бил освободен в началото на септември от затвора, където е излежавал присъда отново за изнасилване. През 2019 година срещнал на горска пътека в парижкото предградие Тавернѝ 23-годишната студентка Фредерик Луз.

Разкриват го по ДНК, намерена на местопрестъплението. При ясни доказателства и напълно изяснен случай на тромавата съдебна система ѝ трябват цели две години, за да го осъди. Мароканският насилник получава 7 години решетки. Вкаран е в затвора чак през октомври 2021 г. Но съдът решава да разгледа отново случая му и насилникът е освободен предсрочно по-малко от година след произнасянето на присъдата. Трябвало му е около месец, за да намери новата си жертва, разказва в. „Льо фигаро“.

Арабинът е пристигнал във Франция от Испания на 13 юни 2019 г., когато е бил на 17 години, с туристическа виза. Тя изтичала на 27 юли. Веднага след това е взет под грижите на службите за закрила на детето. След предсрочното му освобождаване сега е имал издадена заповед за екстрадиране обратно в Мароко, която обаче в либерал-глобалистка Франция така и остава неизпълнена.

В неделя 29 септември друг арабин пък закла 17-годишния французин Килиан Бинар. Момчето е нападнато на излизане от нощен клуб в гр. Субле, департамент Калвадос, от 24-годишния алжирец Насер Бекадур. Арабинът го намушкал два пъти – първо в гърба, а след това му прерязал гърлото. Управителят на клуба разказва пред френското списание „Фронтиер“, че Насер и Килиан били последните клиенти. „Докато вървяха към колите си, избухна свада. Преди това не забелязах никакви скандали или насилие. Всичко се случи буквално за секунди“, обяснява той.

17-годишният Килиан Бинар е последната засега жертва на арабското мигрантско насилие във Франция

Охранителят на заведението веднага заловил убиеца и го задържал до пристигането на полицията. Опитали се да помогнат и на момчето, но напразно. Килиан, който е бил шампион на Нормандия по бокс, посещавал клуба за първи път в живота си.

Няколко часа преди смъртта му в цяла Франция протекоха масови прояви на съпричастност с жертвите на мигрантското и арабско насилие. Те бяха свикани по повод убийството на Филипин. Много от присъствалите на тях също са имали подобни ужасяващи случки в живота си. Списание „Фронтиер“ разказва за някои от тях.

Кристин, чиято снаха е убита от мигрант рецидивист, сподели трогателното си свидетелство: „Гърлото й беше прерязано. Тя остави опечалено семейство от 4 деца и 9 внуци. Правосъдието не прави нищо“.

Бруталното убийство на Филипин изведе по улиците на Франция и други жертви на мигранти насилници

Клер Жеронимѝ е изнасилена от мигрант, който също е имал заповед за екстрадиране, но тя не е била изпълнена: „Филипин е убита на място, където хората се разхождат и се радват на природата, точно като мен, когато бях нападната. Той ме удряше в червата“.

Дъщерята на Катрин - Марион, е убита от арабски мигрант рецидивист: „Тя беше убита от алжирец. След като го пуснат от затвора, трябва да го качат на самолет и да го екстрадират. Такива като него трябва да бъдат качвани на самолет и изпращани далеч от Франция“, настоява тя. Думите ѝ са приветствани с бурни аплодисменти.

„Никой не е в безопасност във Франция. Идвам от малък град в Лимузен, където положението с мигрантите е катастрофално”, свидетелства друга жена, потвърждавайки чувството на изоставеност от държавната власт, споделяно от много семейства.

Лола, Томас, Матис, Филипин и Килиан - общото между тях е, че са бели коренни жители на Франция, убити от мигранти, които страната им посреща в огромни количества и с отворени обятия всеки ден

Във Франция в момента се намират около 8,7 милиона мигранти, като повече от 5 милиона от тях са араби. За последните години мюсюлмански арабски насилници отнеха живота и на 12-годишната Лола, убита на 14 октомври 2022 г., 16-годишният Томас, убит на 19 ноември 2023 г., 15-годишният Матис, убит на 27 април 2024 г.


В категории: Крими


Божидар БОЖКОВ Автор
Божидар БОЖКОВ
34
Коментара
Флагман.БГ Колко често трябва да се къпем? Колко често трябва да се къпем? 27/01/2026, Вторник 18:40 0
Тервел ИЛИЕВ Ако чувствате това, значи сте сред най-умните Ако чувствате това, значи сте сред най-умните 27/01/2026, Вторник 18:20 1
Светлозария КИДЕРОВА Човек с 40 000 лв. месечен доход е ползвал общинско жилище Човек с 40 000 лв. месечен доход е ползвал общинско жилище 27/01/2026, Вторник 17:40 1
Флагман.БГ Кои са моралните убийци на Петя Дубарова Кои са моралните убийци на Петя Дубарова 27/01/2026, Вторник 16:48 2
Флагман.БГ Платиш ли кафе с 200 евро, ставаш нарушител Платиш ли кафе с 200 евро, ставаш нарушител 27/01/2026, Вторник 16:20 2
34
Коментара по темата
34.
До 25
02.10.2024 07:01:15
2
5
За Газа няма и да чуеш… много важно някакви си Хиляди бебета и деца избити
Виж ако са мазни джуии веднага ще се ревне ,най-долната и гадна нация
Къде си,Хитлер…
33.
новина днес от Цюрих, Швейцария
01.10.2024 23:52:48
0
2
Цюрих: "Героичната" постъпка на 38-годишен доведе до ареста на нападателя, намушкал 5 деца
Той го обездвижил до пристигането на полицията
https://tinyurl.com/4nuhre8w
„Героичната“ постъпка на 38-годишния Мирко Брювилер доведе до задържането на извършителя на кървавия атентат в Цюрих.
Мъжът успя да овладее нападателя, докато полицията пристигна на мястото на престъплението – детска градина, където бяха намушкани пет деца, като три от тях бяха тежко ранени.
Според информация на сайта 20min.ch нападателят е 23-годишен китаец, който е задържан в полицейски участък в града, но мотивът му за нападението остава неизвестен.
Инцидент е станал в детска градина в Цюрих Oerlikon.
https://www.20min.ch/story/zuerich-oerlikon-normale-zivilcourage-mirco-38-hielt-den-messerangreifer-fest-103195163
32.
новина от Германия
01.10.2024 23:15:06
0
5
✔️"Сирийски изнасилвач на деца в затвора в Германия за атаки срещу 13 и 11-годишни ученички, които поддържал в Snapchat"
https://tinyurl.com/44bpj6jd
✔️Това е едно обобщение от чужди СМИ (изберете горе вдясно български език):
"Имиграцията от Третия свят е чума за белите страни"
https://www.frontnieuws.com/derde-wereld-immigratie-is-een-plaag-voor-blanke-landen/
Всички форми на масова имиграция от Третия свят са чума за белите страни
Простата истина е, че хората от третия свят нямат място в белите страни. Дали са влезли незаконно или са получили визи от предателско правителство, няма голямо значение; ползата от тяхното присъствие се натрупва само за тях и за елитите, които едновременно печелят от намалените разходи за труд и искат да унищожат белите нации – всичко това за сметка на местното мнозинство. Белите са глобално и застрашено малцинство; нито една бяла страна не трябва да оправдава правото си да остане бяла.
Страни като Иран и Пакистан, които в момента се занимават с масово депортиране на афганистанци, предоставят малко очевиден PR или оправдание за своите действия; те просто се захващат с логистиката за премахване на огромен брой хора, които са доказана вреда за техните нации.
Западноевропейските нации като Великобритания, Франция, Германия и много други са напреднали толкова далеч по пътя на мултикултурализма, че без значителна промяна на посоката, те се изправят пред това да бъдат малцинства в собствените си земи в рамките на десетилетия.
31.
XX
01.10.2024 22:11:27
2
1
ХХристо Мустакатата саралия съм, дофтурче Саянче ела да ми биеш една кожена инжекция, че едни снощи едни марокански ми претъркаха дупарата до Старата поща.
30.
Еднопосочен билет за Анадола
01.10.2024 21:04:47
1
12
Наследниците на бедуините с камили още щяха да отглеждат животни и да се придвижват с камили и магарета ако не бяха европейците.
Индустриалното развитие и открития в науката са били първо в Европа.
Европейци са дали пари и технологии да си разработят кладенците си.
Християните не извършват терористични акции по света, а ислямистки групировки.
Що за цивилизация може да бъде ако се управлява чрез религиозни закони като е при арабите.
Талибаните да не ни налагат своите виждания ,да си ходят в азиатската кочина. Ислямистка измет, отрепки долни.
29.
Мунчо московския
01.10.2024 20:58:59
7
6
А бе авторчето, чета - ,, Жена на 28 години е приета в кома, с черепно-мозъчна травма и счупени ребра, вследствие на възникнал семеен скандал. Това съобщиха от полицията в Габрово" , та се питам, що не си гледате българската кочина, та си тръгнал с франсетата да се занимаваш?!?
Що не напишеш какво правят в Масквабад уроженците абубандити с руснаците- десетки изнасилвания и убийства из цяла Русия от чеченци, дегестанци, таджики и друга мюсюлманска паплач ?!?
28.
XX
01.10.2024 20:06:31
3
3
ХХ-ристинке, ко прай леля ти Цола Драгойчева? Що ти викат ХХристо Мустакататасаралия? Що ти викат ц'а'рвул?
27.
*********
01.10.2024 19:58:07
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
26.
ХХ
01.10.2024 19:57:47
5
3
ХХристо Мустакатата саралия шъм, ко прай мойту прияте Амедчо Чатаев? Няма да ми жакачати арабшките ми другаршета, че такива керештета къде ште намеря.
25.
681
01.10.2024 19:35:48
30
7
Флагман, трябва да ви съдят за расова неприязън. А нещо да напишете за Газа-45.000 убитиА сега започва Ливан. Един Мюсюлманин ( не го подкрепям) убива един-двама вие християните заедно с юдеите изтребихте милиони в Афганистан, Ирак, Либия, Сирия, Мианмар, Газа, сега Ливан....
Тази поръчкова, фалшива и лъжлива статия да я свалите от сайта си защото могат солено да ви накажат. Как не ви е срам да говорите за отделни личностни издевателства, след като, ИЗДЕВАТЕЛСТВОТО СЕ СЛУЧВА това на държавно и световно ниво с хиляди загинали деца,жени и старци -МЮСЮЛМАНИ
24.
чифутиOFF
01.10.2024 19:13:44
15
8
поклонниците на чифутите, МАРШ В ИЗСРАИЛ ВЕ ШМАТКИ! там всичко е рози, шаНпаМско и сАлзи
23.
MT
01.10.2024 19:11:45
5
17
Евробите със своите ценности. Мароканвсичкоебите и нигериебите.
Еврастите не протестират, харесва им.
22.
Е на тва е!
01.10.2024 19:11:19
11
29
По мръсно племе от арабите няма. Това не е установено сега. Проблема идва от мързела на европейците защото забогатяха и не им се върши мръсната работа. Проблема няма да е само във Франция. Скоро в почети всяка европейска страна изборите ще се печелят от десните националистически партии.
21.
Ха ха
01.10.2024 19:10:43
3
21
Цахал няма нищо общо с белият човек от Европа,
Господарите на цАхал докараха кафевите , черните и зелените в Европа ....
И настана хаос това което Господарите на цАхал искат..
Пожелавам на цАхал, срещнат редовна армия с танкове и самолети и без Американско разузнаване от космоса и социалните мрежи.....
20.
Капитан Морган
01.10.2024 18:43:08
15
15
Явно ЦАХАЛ трябва да разшири антитерористичната операция от Ливан до Франция, ама със сигурност на Биби Нетаняху няма да му се занимава с тежко комунизираната Франция. Това в кръга на шегата, макар че Франция наистина е отровена от социализъм. Светла им памет на жертвите, но арабско-циганската мюсюлманска, мигрантска инвазия в Европа /първо на запад от желязната завеса, а впоследствие и по на изток/ е резултат на споразумения от 60 - те години на социалистическите партии, които тогава дълго са управлявали на Запад с арабските правителства и особено богатите петролни монархии. Това е причината страни като Франция, Италия, Испания, Ирландия, Норвегия, Швеция и др. самоубийствено и тъпо да подкрепят арабските терористи, не само от ООП, "Хамас" и "Хизбула". Същите тези западни социалисти приемаха не само арабските пари, но и мръсните пари на комунистическите престъпници и се договаряха с тях. Прочетет книгите на Ориана Фалачи, бивша комунистка, описваща подробно комунистическо-мюсюлманския заговор срещу Европа. Книгите й "Силата на разума" и "Корените на омразата" са най-силната илюстрация за това с неоспорима доказателствена сила.
Наричайте нещата с истинските им имена, за да знаете кой е истинският враг и истинската причина. Не става въпрос за никакви измислени либерали и някакви си Калусшвабове и т.н. алабализми на плиткоумни конспираторчета, изгледали две клипчета в ютюб: става дума за стар, още от времето на Маркс и обоснован от него идеологически план за съсипване и буквално унищожаване на Европа - културно, расово и етнически и унищожаването й икономически - чрез подриване на капиталистическата система и свободния пазар и индивидуалните свободи. Става дума за огромен крайно ляв, комунистически по своя характер политически комплот! При това не от сега, а от поне сто години.
19.
Хо хо хо
01.10.2024 18:00:06
3
7
ХХ -292 е Траверса който се върти около старата поща и си търси в сайта някой да му го тури отзад.
Дон Хуан от Таджикистан, пусни слънце да ти влезе отзад.
18.
111
01.10.2024 17:56:36
2
11
До 12. Ако трябва ще излезем-Няма да се първите които го направиха!Като гледам Унгария е в Е.С. ,но не ги базари за нищо!
17.
XX
01.10.2024 17:51:23
5
15
До 15

западноевропейците.
16.
До двата хикса
01.10.2024 17:49:08
7
12
Чалма, аре бегай от тук смотан педал , няма обяснение да ти давам какво съм написал . Под всяка статия, все глупотевици ръсиш, ходи да си пиеш хапа , че нещо не си добре с главата.
15.
Българина
01.10.2024 17:47:41
2
3
До 14. XX

Кои тях?..
14.
XX
01.10.2024 17:44:22
8
4
ДО 2

"Едно време спират мюслитата при Поатие и Виена, НО днес си веят байряка в Париж, Център на Европа." - какъв "център на Европа" е париж бе, ц'рвул?
1974 година в Ница западноевропейсците поемат ангажимент да подпомагат разпространението на арабската култура в Европа.
Нали искаш да си като тях, какво ревеш?
13.
XX
01.10.2024 17:41:59
5
16
До 7

"Защо не бягат в богатите арабски държави Кувейт, ОАЕ и там не ги искат тези изроди?" - а каквпо шправеха европейските из-роди в техните държави?
холандските убийци, въпреки предупрежденията от САЩ, с два удара убиха 70+ цивилни в Ирак. Факт.
ПП. Искаш същото и за теб, нали?!
12.
XX
01.10.2024 17:39:54
2
11
До 8

"Трябва да се прекара закон -Щом преминаваш границата нелегално-да се водиш терорист и да се застре_ват на границата!" - ЕС, прегърнал съглашението от Маракеш изисква равно третиране на нелегалните, легалните имигранти и гражданите на страните в ЕС.
Като искаш такъв закон - гласувай срещу ЕС.
11.
XX
01.10.2024 17:38:01
2
16
До 9

Корените на правителствената "некадърност" се крепят на НПО-тата... които правителствата, движени от същите тези НПО-та, подкрепят.
Примерите със Сий Уотч 3 (Карла Ракете) и ислямският терорист Ахмет Чатаев го подкрепят.
10.
XX
01.10.2024 17:34:16
7
9
Е па едно 50% от населението на франция си е за изчистване. Като се почне от либералмакронистите и се мине на 3 те леви партии от коалицията спечелила изборите.
дано студентката да е била от тях.
9.
оффф...
01.10.2024 17:25:14
21
12
1.ПЪРВО:
- Убиецът е убиец без значение дали е арабин или французин.
- Жертвата е жертва без значение дали е бяла, черна, зелена.
- Всяко последващо разделение на този какъв бил, другият какъв бил и какво значение имало това са внушения.

2.ВТОРО:
Никоя "неправителствена организация" не може да те спаси от арест. НИКОЯ! От арест може да те спаси само ПРАВИТЕЛСТВЕНАТА некадърност.

Не знам защо стана така модерно да се хвърлят обвинения върху свободни обединения на граждани, само защото не са подчинени на политиците.

И с тях да се оправдава некадърността и следователно ненужността на хранениците на правителствата
8.
111
01.10.2024 17:22:06
1
37
Трябва да се прекара закон -Щом преминаваш границата нелегално-да се водиш терорист и да се застре_ват на границата!
7.
Модела КОЙ
01.10.2024 17:15:49
2
43
Радикални ислямистки елементи извършват зверства в Европа, либералната сган ги обгрижва и съжалява, че бягали от войни.
Защо не бягат в богатите арабски държави Кувейт, ОАЕ и там не ги искат тези изроди?
Рязани чалми гнусни миризливи, боклуци долни.
Терористи и екстремисти са мюсюлманите паплач, отрепки долни.
6.
ИзР0дi!
01.10.2024 17:12:39
0
19
М¥лтик¥лтурн0 "общество" ли ни натрисат от €$...?!!!!!!!
Гледайте, бе хора! Това са бели, коренни жители, .................. от "вносни" и изобилно обгрижвани отгоре дiв@ци!
5.
*********
01.10.2024 17:03:52
2
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
Терориста
01.10.2024 16:54:59
33
10
Всекидневно чеченци, осетинци, абхазци и тем подобни черкези онождат русите в Русия , ама тук една статия не съм видял .Убийствата и изнасилванията в Русия са минали всякакви граници
3.
Цьь
01.10.2024 16:53:24
37
13
Явно прасето се е споразумяло със сащ и да се публикуват тука анти мюсюлмански новини за да могат спокйно фда трепят хора из ливан иран палестина. Не се вързвайте на поръчковите повърни сгранция е 40 милиона сигурно и наркомани са убивали жени тези дни. О фокуса са мюсулманите
2.
Българина
01.10.2024 16:46:22
4
42
Оффффффффф.
Какво да напиша, освен: Бог да ги прости.
Едно време спират мюслитата при Поатие и Виена, НО днес си веят байряка в Париж, Център на Европа.
Боже, Боже, Боже!
1.
Сър
01.10.2024 16:45:52
1
52
Мръсни м@нгали сър
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Българите теглят заеми в несвяст, жилищните кредити отбелязват ръст от над 28% за година Българите теглят заеми в несвяст, жилищните кредити отбелязват ръст от над 28% за година Ипотечните заеми достигат близо 33 млрд. лева към края на 2025 г., показват данни на БНБ В бургаския кв. „Горно Езерово“ им писна: Сривове на тока, дрифтове от непълнолетни шофьори и хаос (СНИМКИ) В бургаския кв. „Горно Езерово“ им писна: Сривове на тока, дрифтове от непълнолетни шофьори и хаос (СНИМКИ) Ако не бъдем чути, започваме с протести, първият ще е към „Меден рудник“  Сливенският митрополит Арсений дари 5000 евро за каузата "Нов роял за талантите на Бургас" Сливенският митрополит Арсений дари 5000 евро за каузата "Нов роял за талантите на Бургас" Училището получи и духовен дар – света икона Човек с 40 000 лв. месечен доход е ползвал общинско жилище Човек с 40 000 лв. месечен доход е ползвал общинско жилище Столичният район „Искър“ освобождава апартаменти от хора с високи доходи, за да ги предостави на реално нуждаещи се Михаела Маринова представя нова песен, с която продължава напред в селекцията за Евровизия Михаела Маринова представя нова песен, с която продължава напред в селекцията за Евровизия Певицата ще изпълни за първи път „Under Pressure“ на живо на втория кръг от националния подбор на 31 януари Френският ежедневник "Le Figaro" определя България като новата туристическа перла на Балканите Френският ежедневник "Le Figaro" определя България като новата туристическа перла на Балканите Изданието представя страната като разнообразна, впечатляваща и достъпна дестинация след въвеждането на еврото Какво разкриват ушите за енергията и баланса според китайската култура Какво разкриват ушите за енергията и баланса според китайската култура Ушната мида съдържа множество акупунктурни точки, свързани с баланса в тялото Асен Василев разкара и Андрей Цеков от листите на Промяната Асен Василев разкара и Андрей Цеков от листите на Промяната Това е поредният знаков кадър на Промяната, който пада от борда Кои са моралните убийци на Петя Дубарова Кои са моралните убийци на Петя Дубарова Фабричното ръководство на "Бургаско пиво" обвинява Петя Дубарова в саботаж  Българите се втурнаха да инвестират в имоти Гърция, плащат до 200 000 евро Българите се втурнаха да инвестират в имоти Гърция, плащат до 200 000 евро Най-търсени са жилищата в Халкидики, Кавала и Аспровалта, като цените на места достигат 6000 евро на квадрат
Само във Флагман.бг! Ето как изглежда реално държавният преврат в Китай Само във Флагман.бг! Ето как изглежда реално държавният преврат в Китай Тихи чистки, „сърдечни пристъпи", взрив в тунел и изтрита новина – сигналите за борба за власт в Пекин Роналдо и Джорджина Родригес подготвят сватба - след пет деца и 9 години заедно Роналдо и Джорджина Родригес подготвят сватба - след пет деца и 9 години заедно Португалски медии свързват церемонията с края на Световното първенство по футбол и родното място на футболиста Мадейра Валутата в Иран се срина до 1.5 млн. риала за 1 долар Валутата в Иран се срина до 1.5 млн. риала за 1 долар Опасенията от възможни военни действия и продължаващият натиск от страна на САЩ, принуждават иранците масово да купуват чуждестранна валута Собствениците на бара в Кран Монтана обвиняват трагично загиналата „сервитьорка с каска“ за смъртоносния огнен ад Собствениците на бара в Кран Монтана обвиняват трагично загиналата „сервитьорка с каска“ за смъртоносния огнен ад Жак и Джесика Морети твърдят, че фаталният пожар е причинен от нейно „шоу“ с бенгалски огън Заради зачестили инциденти в Амстердам ограничава електрическите велосипеди  Заради зачестили инциденти в Амстердам ограничава електрическите велосипеди  Мярката ще важи за определени зони в града, включително централния парк, където движението става опасно Смъртоносна зимна буря, която връхлетя САЩ отне живота на най-малко 29 души Смъртоносна зимна буря, която връхлетя САЩ отне живота на най-малко 29 души Студената вълна остави над половин милион домакинства без електричество, а пътуванията в много щати бяха парализирани   Австрия подготвя забрана за социалните мрежи за деца под 14 години Австрия подготвя забрана за социалните мрежи за деца под 14 години Мярката може да влезе в сила още от новата учебна година, ако бъде намерено работещо техническо решение Звездни визии и противоречиви реакции и белязаха Седмицата на висшата мода в Париж Звездни визии и противоречиви реакции и белязаха Седмицата на висшата мода в Париж Едно е сигурно и то е, че модата на 90 години определено се завръща  Антиромски изказвания на унгарски министър разклащат позициите на ФИДЕС преди изборите Антиромски изказвания на унгарски министър разклащат позициите на ФИДЕС преди изборите Коментар на Янош Лазар предизвика силна реакция сред ромската общност и опозицията и постави под риск електоралната подкрепа за Виктор Орбан Шефът на имиграционната служба ще напусне Минеаполис Шефът на имиграционната служба ще напусне Минеаполис Той е в центъра на репресиите на Тръмп
Любен Дилов - син Любен Дилов - син Преди 36 години закука кукувицата и от тогава не ни е пускала
Виц на деня Виц на деня - Защо съседа псува така?
- Или кучето му е избягало или жена му се е върнала.
Виц на деня Виц на деня - Тичам на работа, като се прибера готвя, чистя, пера... а ти седиш на дивана и чакаш да ти донеса ракия. Какъв мъж си ти бе?!?
- Търпелив!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Промоция! Гледам деца на Сейшелите, Бахамите и други подобни дестинации! Не вземам скъпо!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори