Тя е първата чалга певица
Тони Дачева е основоположник на този жанр, аз съм след нея, каза Глория
От години текат спорове коя е първата чалгапевица - Тони Дачева, Глория или Ивана. Истината дойде от самата Глория. "Тони Дачева е основоположник на този жанр, аз съм след нея", поясни Глория, когато стана въпрос за музиката.
"Аз не се притеснявам от нищо - винаги съм била открита, откровена. Няма нищо, което да съм скрила - моите почитатели знаят всичко за мен. Личният живот е личен, за да не се споделя. Това, което съм искала да се знае относно работата ми, живота ми, се знае", каза тя.
По думите на певицата: "Музиката е от самото начало в моя живот - пея откакто се помня. Дете, което има дарба, веднага се забелязва. Майка ми казва, че още не съм можела да говоря, но съм си тананикала, пяла съм нещо. Винаги съм искала да се занимавам с това, но пред 1994 година станах известна, благодарение на Максим Горанов, Илия Загоров, компания "Пайнер"".
"Попфолкът вече е изявен жанр, а когато аз започвах, нищо не беше сигурно", сподели Глория. Изпълнителката призна още, че е човек, който винаги знае какво иска, "а когато знаеш, вселената ти го предоставя". "Свикваш хората да те разпознават и аз се радвам че ме разпознават с хубаво, доволна съм, благословена съм с това, което се случи в живота ми и с това, което правя". "Както във всеки бранш и в този се изисква отговорен характер и да знаеш, че имаш мисия - да показваш това, което трябва на хората", коментира още тя.
Мъж с шест съпруги почина от инфаркт след фатален ултиматум
Парите ще валят: кои зодии ще направят най-силния старт на 2026
Как да направим вкусно кисело зеле с по-малко сол - тънкости от опита
Легендата Роберто Карлош претърпя многочасова операция
Черна хроника - 453 жертви по пътищата на България за годината
Скандал във Франция: Мбапе дарил 60 300 евро на полицай
Лукас Окампос с диагноза лицева парализа
Как да избегнем махмурлука на 1 януари
Тайните за красота на французойките
Синът на Джон Траволта правнук на Елвис Пресли
Нана Гладуиш с вино, хайвер и… кренвирши: „Да живее простотията!“
Гришо взе 500 000 лв. от държавата, но отказва да играе за България
