"Видни поморийски боксьори" премериха сила и издръжливост в зрелищен спаринг (ВИДЕО)
Охранителна камера на търговски обект е заснела зрелищния двубой, има и съдия
Двама мъже се млатиха посред бял ден в центъра на Поморие. Видеокамера на търговски обект е заснела екшъна, който се е разиграл вчера по обяд.
Кадрите показват как гологлав младеж, държащ се видимо неадекватно, сякаш изпълняващ шамански ритуал, се бие с друг мъж.
Опонентът е от неговата категория и се опитва да го спре, докато плешивият шаман не му замахва, за да го удари. Боят започва като кеч, но завършва като женско спречкване, което е прекъснато от нервен шофьор на лек автомобил, искащ да паркира точно на паркомястото, където двамата мъже се бият.
"Боксовият двубой" има и съдия, който се опитва да въведе ред, но само за кратко, след което се оттегля настрани и гледа сеира.
В края на записа се чуват реплики на единият от участниците, който е разочарован, че опонента му си тръгва:"Къде отиваш, н*ркоман. Ела да си довършим файта!".
Вижте видеото:
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас

Ваш Манол
Пълен кретен
С един тупаник преди няколко години ахаххаах
Беше в комоцио няколко дена ахахахахах
Любчо беше свидетел
Тошко доктора ще е съдя
Маняче беше ама се изпържи от
Пикотооо
Язък че баща му има земи магазини апартаменти всичко за носа отива
И баща му Добрин не е лош човек
Но са малко смахнати
Много лошо Веско разочарована съм
Съседи бяха там скочил е в гръб да замахва,момчето е било със детето си
Той за това се е притеснил пред детето да няма циркове
Как може срамота пред детето Веско
И баща му Добрин не е лош човек
Но са малко смахнати
Много лошо Веско разочарована съм
Съседи бяха там скочил е в гръб да замахва,момчето е било със детето си
Той за това се е притеснил пред детето да няма циркове
Как може срамота пред детето Веско
Палячовци, смешници, чалгари, надрусани боклуци. Отчайващата умствена ограниченост на клоуни с анцуг адидаски мутрите селяшки.
То не само в Поморие е така бе брато....
У целия БГ-е кенрф е така ,вервай ми....95 %-та ,нация от олигофрени....!!!!
ina4e ne vijdam koi znae kakvo, malko izpusnaha parata mom4etata i vseki po domovete
За пореден път олигофрен дето се е нашарил при някой джангал наркоман за 2 лева и една лента, се мисли за Джейсън Стейтън
Най-лошото е, че средностатистическата БГ жена живее с илюзията, че такива като този нашарен идиот са много големи алфа мъжкари
Това общество е обречено
Скача като някое шимпанзе, това са боксьорите и биячите на БГ, 99% от биячите в БГ освен някой болен или някой инвалид няма кой да набият, средностатистическата пиянка в Русия или от Англия в пъба щеше да измете пода с тея хаха
Това камера да се мърда и да се вдижи тререща не бях виждал.
То чупки, то приклякания, то май май не са докоснаха, абе мамата си е....бало в днешно време.