Новото гадже на Гришо
„Приятели сме, поддържаме контакт. Спирам до тук, все пак това е личният ми живот“, заяви Чюлчюлоглу
Британката с турски корени Екин-Су Чюлчюлоглу коментира слуховете, че е новата изгора на Григор Димитров. Тя гостува на американската телевизия „Bravo“ и не отрече информацията за любовни трепети между нея и българския тенисист, след като преди месец „Дейли Мирър“ обяви сензационно, че двамата си били забелязани заедно в Лондон, Париж и Монте Карло. Тя е присъствала и на мачове на „Уимбълдън“, докато българинът участваше в турнира.
„Приятели сме, поддържаме контакт. Спирам до тук, все пак това е личният ми живот“, заяви Чюлчюлоглу в шоуто „Watch What Happens Live“.
Красавицата е риалити звезда във Великобритания. През 2022 г. Екин-Су спечели осмия сезон на „Островът на любовта“. След това участва и във „ВИП Брадър“.
16 деца гледани в къща на ужасите, полицията потресена
Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си
Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата
Подробности за фаталното нападение от алигатор по време на излет
България е втора в ЕС по ръст на жилищата и наемите в началото на 2026 г.
Гръмотевични бури, проливни валежи и риск от градушки в много райони на България (КАРТА)
Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027?
Познавате ли ги? Вижте как тези младежи разбиха пейка в Борисовата градинка на Бургас (ВИДЕО)
Окръжен съд-Бургас попълни екипа си с нов младши съдия
Официално! Никола Цолов с първа реална крачка към Формула 1
ГЕРБ си изми ръцете с Десислава Атанасова! Отрекоха се от нея след скандалния полет с Пеевски: Било „частен живот“!
Български бизнесмен влезе в щаба на Новак Джокович за „Уимбълдън“
