Те преодоляха своите страхове и не се отказаха, когато им беше най-трудно
Двете обаче отпаднаха от риалити предаване
Никол и Натали или "Барбитата" са втората двойка, която отпадна от втория сезон на "Бягство към победата". Те преодоляха своите страхове, не се отказаха, когато им беше най-трудно и бяха убедени, че ще си тръгнат победители, заявиха те в сутрешния блок на бТВ.
Натали е от град София. По професия е певица, танцьорка, артист, модел и блогър. Участвала е в множество конкурси за красота. Обожава пеенето, танците и дефилирането, а това, което ѝ дава заряд, са адреналинът и приключенията.
Никол е доскорошна танцьорка, а понастоящем работи като хостеса в популярен нощен клуб. Занимава се и с дигитален маркетинг. Обича фитнеса и сладкарството. Бъбрива, весела и усмихната. Смело се впуска в приключения, но панически се страхува да не остане без козметика и най-вече без слънцезащита.
Жесток проблем с водата в Асеновград
Отиде си футболен президент
За депутат всеки е готов, но не може болтче да смени
Гледайте Кирил Ефремов в „Гераците“ по Елин Пелин този понеделник в НХК
Украинската армия получи дефектни балистични очила за над 1 млн. долара
Илиана Раева изхвърлила вещите на Наско Сираков от 17-ия етаж
Виктория се похвали: Готвя супички на Рачков, не сме по надениците
Защо задължително трябва да консумирате канела
През 2026 любовта влиза в нов етап за тези зодии
Натали Трифонова и Виктория Готева на разходка с бебетата
Проф. Константинов: Нашите пенсионери банкомат не са виждали, вие искате да гласуват на машини
Тита и Гери-Никол си простиха след десетилетие
