Новата Сглобка е неизбежна, смята Андрей Райчев
Спадът на изборната бариера, според него е катастрофа
Сглобката е неизбежна. Тя обаче е невъзможна без разбирателство за главния прокурор. Опозицията удържа малка финална победа. Това заяви пред БиТиВи Андрей Райчев за финала на парламента.
Зелената сделка е безумие, по мнението му. Тя е опровергана политически централно, каза той. Сега следващият премиер ще трябва да е предоговаря. Доган не е крило, коментира Райчев за казуса с ДПС. Ахмед Доган води 2:1 , по думите му.
Спадът на изборната бариера, според него е катастрофа. Народът не е в настроение за бунт, по мнението му. С негласуването си хората не наказват политиците, а себе си, подчерта Райчев. От махането на Нинова не се вижда нищо ново, според него. Не се вижда млад силен лидер, предупреди той. Доган и Пеевски са в гражданска война, каза Андрей Райчев.
Анализаторът Георги Харизанов сподели, че с неудобство и срам гледал последното заседание на НС. Това е проявление на образи, които никога не са крили, смята той. Парламентът се превърна в Тайсън кючек, подчерта Харизанов.
Битката срещу Зелената сделка звучи благородно, но не с тези методи, заяви той. Няма го разговора за бъдещето, обясни анализаторът. БСП има десетократен спад за 7 години, стана ясно от думите му. Само ГЕРБ могат да направят нещо в следващия парламент.
Пълнено пилешко с гъби, картофи и два вида сирене - сочно отвътре, златисто отгоре
На всяка крачка срещаш ясновидец, вещер, духовен учител: От фанатизъм и самозаблуда България затъва
Три пълни слънчеви затъмнения за 710 дни: Големият цикъл на промяната вече започна
Край на лошия късмет от 1 септември: Четири зодии влизат в нов период
Руски дрон изплува на плаж в Турция, военни провериха дали носи взрив
Спасиха българка с падълборд край Халкидики, после я глобиха
Двама загинаха в огнения ад на Саламин, евакуират хора от гръцкия остров
Шест медала за България от Световното по художествена гимнастика
История изплува от Дунав: германски кораби от Втората световна война отново се виждат
Двама загинаха в огнен ад в Гърция, стотици са евакуирани по море
Реми със Секирово отдалечава Нафтата от мечтата за завръщане във Втора лига
Пирин Галов покори 500 км и 40 000 метра изкачване и завърши втори на „Тичино 500“
