Преизбраха Любо Ганев начело на федерацията по волейбол
Той ще я ръководи през следващите 4 години
Любомир Ганев ще остане начело на Българската федерация по волейбол и през следващите 4 години. Той го направи по безапелационен начин, печелейки битката за президентския пост с другия кандидат - Иван Сеферинов.
На Общото събрание днес от 134 клуба, членове на Федерацията с право на глас, 115 се регистрираха. 103 от тях гласуваха за Ганев, който пое управлението на БФ Волейбол за първи път през март 2020. Новият му мандат е до 2028 година, когато са Летните олимпийски игри в Париж, и ще бъде негов последен. По правилник един човек може да управлява максимум два мандата.
Първи вицепрезидент на Федерацията е Петър Кънев, а втори - Илия Динков. Още трима ще са вицепрезиденти - Борислав Кьосев, Ивайло Константинов и Живко Желев.
30 се кандидатираха за членове на Управителния съвет, а свободните места са 17.
В УС бяха избрани Александър Попов, Александър Иванов, Борислав Кьосев, Велислав Йонев, Деян Нинов, Димо Тонев, Живко Желев, Ивайло Константинов, Илия Динков, Красимир Илиев, Любомир Ганев, Милко Багдасаров, Николай Иванов, Огнян Томов, Петър Кънев, Сашо Йовков и Станислав Николов. | БГНЕС
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
