Преизбраха Любо Ганев начело на федерацията по волейбол
Той ще я ръководи през следващите 4 години
Любомир Ганев ще остане начело на Българската федерация по волейбол и през следващите 4 години. Той го направи по безапелационен начин, печелейки битката за президентския пост с другия кандидат - Иван Сеферинов.
На Общото събрание днес от 134 клуба, членове на Федерацията с право на глас, 115 се регистрираха. 103 от тях гласуваха за Ганев, който пое управлението на БФ Волейбол за първи път през март 2020. Новият му мандат е до 2028 година, когато са Летните олимпийски игри в Париж, и ще бъде негов последен. По правилник един човек може да управлява максимум два мандата.
Първи вицепрезидент на Федерацията е Петър Кънев, а втори - Илия Динков. Още трима ще са вицепрезиденти - Борислав Кьосев, Ивайло Константинов и Живко Желев.
30 се кандидатираха за членове на Управителния съвет, а свободните места са 17.
В УС бяха избрани Александър Попов, Александър Иванов, Борислав Кьосев, Велислав Йонев, Деян Нинов, Димо Тонев, Живко Желев, Ивайло Константинов, Илия Динков, Красимир Илиев, Любомир Ганев, Милко Багдасаров, Николай Иванов, Огнян Томов, Петър Кънев, Сашо Йовков и Станислав Николов. | БГНЕС
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
