×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Днес ФК Черноморец 1919 започва своята подготовка
  • Температурите скачат до 33° днес
  • Планов ремонт оставя „Люлин“ без топла вода
  • Протест пред Апелативния съд в Пловдив за по-тежка присъда по делото за трагедията със семейство Пушкови
  • Самолет с парашутисти се разби в Мисури, няма оцелели
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пуснаха Живко Бъчваров от ареста срещу 5 хил. лв. гаранция


Пуснаха Живко Бъчваров от ареста срещу 5 хил. лв. гаранция
Той е обвинен в причиняване на смърт по непредпазливост, след като рано сутринта вчера помете с буса си и уби мъж и жена
27 Септември 2024, Петък, 18:48 ч.
Автор: Флагман.бг

Грозят го от 5 до 15 години затвор

Съдът пусна Живко Бъчваров от ареста срещу 5 хиляди лв. парична гаранция. Той е обвинен в причиняване на смърт по непредпазливост, след като рано сутринта вчера помете с буса си и уби мъж и жена - семейство Георги и Данка Манакови от бургаския квартал Долно Езерово. Грозят го от 5 до 15 години затвор.

"В момента живея в ж. к. "Славейков", имам доход, искам по-лека мярка", бяха неговите думи в съдебната зала по време на заседанието. 

Домашен арест или парична гаранция поиска Живко Бъчваров от съда, опитал да избегне удара в хората

Повдигат обвинение на Живко Бъчваров, премазал семейство Манакови в Бургас

Племенницата на загиналите Манакови след трагедията в Бургас: Живко ще се прибере, но моята леля – не

Прокуратурата умува за шофьора, убил сем. Манакови на ул. "Крайезерна": Ще го пуснат ли още утре?

Ето го 22-годишния шофьор, който смаза с буса си Георги и Данка на ул. "Крайезерна"

 


В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Осъдиха хирург да плати 300 000 лв. на парализиран пациент Осъдиха хирург да плати 300 000 лв. на парализиран пациент 15/06/2026, Понеделник 11:20 1
Светлозария КИДЕРОВА Арестуваха българин по подозрение в шпионаж с дрон в Солун Арестуваха българин по подозрение в шпионаж с дрон в Солун 15/06/2026, Понеделник 11:04 0
Светлозария КИДЕРОВА Почина актриса от култов сериал „Алф” Почина актриса от култов сериал „Алф” 15/06/2026, Понеделник 10:56 1
Тервел ИЛИЕВ Делфин стана талисман на "Ченгене скеле" Делфин стана талисман на "Ченгене скеле" 15/06/2026, Понеделник 08:12 0
16
Коментара по темата
16.
Правосъдие няма!
28.09.2024 08:55:29
0
5
Какъв доход имаш бе, убиец !
15.
ТИ ДА ВИДИШ
28.09.2024 08:17:15
1
7
Кой е съдията? Защото адв.Василева е твърде далеч от правото.
14.
чл.98, ал.1, т.1 от ЗДвП
28.09.2024 06:31:09
1
16
Аз да попитам ченгетата и прокурорите чели ли са го този текст - Престоят и паркирането са забранени на място, където превозното средство създава опасност или е пречка за движението или закрива от другите участници в движението пътен знак или сигнал. Та в случая, като са спрели на тротоара, водачите на тировете са създали опасност и пречка за движението на други участници в движението, а именно - пешеходци, и по такъв начин са допринесли, при условията на независимо съпричиняване, за настъпването на престъпния резултат - смърт на две лица. Казано по-просто, ако не бяха заели тротоара, нямаше да се налага на пешеходците да ги заобикалят на пътното платно и другият, каращ бързо и невнимателно, серсемин нямаше да ги блъсне. Та защо за тях нищо не се казва - нещо имена, обвинения, мерки, не е ясно... Или те ще си ходят по живо по здраво?
13.
*********
28.09.2024 05:35:23
2
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
12.
Бил
28.09.2024 03:13:57
0
21
И на КАТ да им сипя малко.
Живея до едно кръстовище в МР., където редовно паркират и престояват коли в самото кръстовище. Така като излизаш от пътя без предимство, трябва доста да навлезеш, за да видиш дали не идва някой засилен. Понякога, някои по-нагли направи блокират едната лента и трябва да минеш в насрещното.
Та включвам се аз по главния път на 100 м. от това място и ме спират, за да ми пишат фиш за изгоряла крушка на единия фар. Трябвало да съм да излизам от колата и да проверявал всички светлини преди да тръгна на път. Аланкоолу, кое е по-опасно за живота на хората на пътя? Моята изгоряла крушка или лелката, спряла две крачки по-надолу и принуждаваща засилени коли да навлизат без видимост в насрещното? Ама мен ти е лесно да ме глобиш, надрасквайки два реда във фиша, докато си седите на сянка, а за лелята трябва да отидете на слънце, да я търсите, да въртите телефони, да чакате паяк и да си изпитите малко задниците.
После ще се появи поредния Живко, който е безсмъртен и навлиза с газ и без видимост в пътя с предимство и оставя поредните сираци.
11.
Бил
28.09.2024 02:56:17
2
10
Оная софийска мутра, Георги не знам кой си, дето се надруса като животно и уби двете момичета на бул. "Черни връх", защо не го пуснаха под гаранция? Защото бил рецидивист и бил дрогиран!
Вижда се, че това момче и без да е употребил, е адекватен зад волана, колкото мутрата. Защо тогава е на свобода?
Съдията нещо няма ли да обясни?
10.
Флегман
27.09.2024 23:52:35
2
15
Флегман ко стана пак.
Писах точен коментар за трагичната ни съдебна система и ми изтрихте коментара ?
Нали сте обективна медия вие вместо Да задавате въпроса към съда как човек с двойно непредумишлено убийство бива пуснат под гаранция.
Вие ми триете коментара жълта медия и нищо повече.
Ясно е че съдята е опънал дебела мангела но това трябва да спре.
Не може за 5гр. марихуана затвор 2-3 години а за непредумишлено убийство гаранция.
Съдята да подава оставка веднага. Това е подигравка.
9.
Котора
27.09.2024 23:52:26
2
4
Ще те намеря къде живееш буклук. Ще съжаляваш, че не си в ареста нещастник. През сламка ще се храниш поне година.
8.
Съдията
27.09.2024 22:51:32
0
12
Момчето читаво ми се вижда, ако кихне добре, още утре го пускам да шофира.
7.
Дааа
27.09.2024 22:35:12
1
7
Човекът е under armour, даже можеше да мине и без мярка. После една условна и готово.
6.
Гаранцията
27.09.2024 21:29:01
3
9
Незнам дали знаете,но гаранцията Ви се връща след делото.Мерси
5.
Както обикновено...
27.09.2024 21:22:38
0
30
Какво са 5К за да спасиш кожата и духнеш от колонията?! Даже и това не е необходимо... Утре ще го пляснат лекичко и безболезнено по ръчичките с една условна присъдичка, в най-лошия случай, и това е! Кой умрял, умрял...кой имал късмет да е престъпник в престъпна държава, продължава да си живурка и убива!
4.
Ъ...
27.09.2024 20:47:50
3
37
Какво значи това, че има доход? Караш бързо, убиваш хора - влизаш в затвора! Точка!
3.
Бай....
27.09.2024 19:52:25
1
2
https://youtu.be/JuANQaHcsH0?si=hQNSWwwBw7Ay_Dgo
2.
*********
27.09.2024 19:49:19
1
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
Алооо флегми
27.09.2024 19:46:53
4
33
Защо триете коментарите,кой ви нареди
Утре вас може да забърше
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Румен Радев: Ситуацията е изключително тежка, пари в хазната няма Румен Радев: Ситуацията е изключително тежка, пари в хазната няма Работим много сериозно в две направления, отбеляза министър-председателят Осъдиха хирург да плати 300 000 лв. на парализиран пациент Осъдиха хирург да плати 300 000 лв. на парализиран пациент Грешката на лекаря е, че няма валидно информирано съгласие от пострадалия, а не в операцията Черна вест край Бургас! Пазач полетя в 30-метрова бездна на кариерата в „Горно Езерово“ Черна вест край Бургас! Пазач полетя в 30-метрова бездна на кариерата в „Горно Езерово“ 62-годишният Костадин К. е загинал на място, разпитват свидетел за нелепата ситуация Арестуваха българин по подозрение в шпионаж с дрон в Солун Арестуваха българин по подозрение в шпионаж с дрон в Солун В съхраняваните данни имало изображение на обекти в района на бившия военен лагер „Фармаки“ в Каламария Имало ли е наистина кастинг за "Калашниците" Имало ли е наистина кастинг за "Калашниците" Кандидатите трябва да са здрави, с вид на чеченци и вероятно доста глуповати Шок на пътя: 15-годишен кара родителите си, бащата - пиян на мотика Шок на пътя: 15-годишен кара родителите си, бащата - пиян на мотика Полски инвеститор поиска да строи комплекс в Свети Влас, изправи на нокти стотици Полски инвеститор поиска да строи комплекс в Свети Влас, изправи на нокти стотици Твърди се, че се е отказал, но местните виждат багерите край гората и се притесняват Извънредна ситуация на Летище "Васил Левски", пасажери на тръни Извънредна ситуация на Летище "Васил Левски", пасажери на тръни Проблемът продължи около два часа Делфин стана талисман на "Ченгене скеле" Делфин стана талисман на "Ченгене скеле" Елегантното създание не се плаши от внимание Дъжд от голове на Световното, България с леден душ на волейбол Дъжд от голове на Световното, България с леден душ на волейбол "Лъвовете" на Бленджини с колебливи изяви срещу Сърбия
Осъдиха на 4 години затвор сина на норвежката принцеса за изнасилване Осъдиха на 4 години затвор сина на норвежката принцеса за изнасилване Майка му Мете-Марит се бори с тежко заболяване и ѝ предстои трансплантация Децата под 16 години във Великобритания нямат право да ползват социалните мрежи Децата под 16 години във Великобритания нямат право да ползват социалните мрежи Решението за забраната за достъп е на Киър Стармър Почина актриса от култов сериал „Алф” Почина актриса от култов сериал „Алф” Ан Шедийн оставя след себе си изключително наследство от творческа енергия, която през 90-те караше българите да се скъсват от смях Пълен абсурд в Несебър: Друсан чужденец се заби в стълб, вижте уникалното изпълнение Пълен абсурд в Несебър: Друсан чужденец се заби в стълб, вижте уникалното изпълнение 47-годишен унгарски гражданин се качи зад волана след опасен коктейл от амфетамини и бензодиазепини САЩ и Иран постигнаха споразумение за мир и отваряне на Ормузкия проток САЩ и Иран постигнаха споразумение за мир и отваряне на Ормузкия проток В резултат на глобалното политическо успокоение цените на петрола на международните борси отбелязаха спад Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Едното крило свика в Техеран безпрецедентни протести срещу другото. Но може би и самият Тръмп не иска мир Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Тръмп направи коментарите в интервю за Трей Йингст от Fox News, който предупреди, че Иран многократно се е отказвал от преговорите в последния момент Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала  Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня В България в часовете по трудово обучение учениците сглобяват табуретки, а в Китай сглобяват айфони. Виц на деня Виц на деня Върви си Червената шапчица из гората, а насреща вълкът.
- Червена шапчице, не те ли е страх да се разхождаш сама в гората?
- Защо да ме е страх? Познавам гората, обичам с*кса...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В живота, както и във футбола, не можете да отидете далеч, без да знаете къде е страничната греда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори