Предстои трето увеличение на заплатите на академичния състав на Бургаския държавен университет
Анексът предвижда увеличение на работните заплати в Университета за преподавателския и научно-изследователския състав с 20 до 30 %
Подписаха допълнително споразумение към Колективния трудов договор. Подписи под документа поставиха ректорът на Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ проф. д-р Христо Бозов, д.м и доц. д-р Полина Милушева, председател на синдикалната организация към университета – НБС „Висше образование и Наука“ – КНСБ.
Анексът предвижда увеличение на работните заплати в Университета за преподавателския и научно-изследователския състав с 20 до 30 % като основната заплата за асистент ще е 2516 лева. Увеличението ще се изплати със задна дата от 01.04.2024 г. и е за сметка на собствени приходи и субсидия от Министерство на образованието и науката. Заплатите на академичния състав се увеличават за трети път през последната една година.
След "Капките" Етиен Леви мина във фолка, пише песни за ретро фурията Лия
МВР арестува кмета на кърджалийското Солище
Сексологът Тейлър изброи ползите от редовните интимни ласки
Къде най-много си купуват шофьорските книжките
Путин опаса резиденцията си с 27 системи за ПВО
Внимание, туристи: BOOKING.COM е хакнат, пазете си парите
Изхвърляме храна за 300 евро годишно: Тези данни ще ви изумят!
Почистване на пералня с лимонена киселина: премахва котлен камък и мухъл
18 години по-късно! Мария Игнатова все още пази първия си подарък от Рачков
Намериха трупа на 46-г. мъж между блокове във Варна, има следи от насилие
Метео Балканс с прогноза за април: Студеният фронт идва от Сибир
Светлана Василева: Още набирам номера му…
