×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Meteo Balkans предупреждава за интензивни валежи, вятър и градушки
  • Почивката в Гърция с 30-40 процента по-солена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Зеленски ужасен от мълчанието на Джо Байдън


24 Септември 2024, Вторник, 14:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Украинският президент пристигна в САЩ, за да представи “план за победа” на Джо Байдън, Камала Харис и Доналд Тръмп

Ужасяваща е мисълта, че Джо Байдън може да каже “не” на “плана за победа” на Украйна - това заяви украинският президент Володимир Зеленски в интервю за списание “Ню Йоркър”.

“Това би означавало, че Байдън не иска да сложи край на войната по начин, който би лишил Русия от победата. И ние ще завършим с много дълга война - невъзможна, изнурителна ситуация, която ще струва огромен брой отнети животи”, казва Зеленски пред изданието.

Украинският президент пристигна в САЩ, за да представи “план за победа” на Джо Байдън, Камала Харис и Доналд Тръмп. Зеленски посети оръжеен завод в Пенсилвания, където се произвеждат снаряди и заяви, че следващите седмици са решаващи за хода на войната.

Във вторник програмата на украинския лидер предвижда той да участва в заседание на Съвета за сигурност на ООН, а за сряда е планирано да говори и на Общото събрание.

На въпрос на списанието дали Киев има “план Б”, Зеленски отговоря, че това би означавало Украйна да продължи борбата със сегашните обеми на западна помощ. “Този план (който ще бъде представен на Щатите - бел. ред.) е разработен, на първо място, като се има предвид подкрепата на Байдън. Няма как да го принудя - ако той не иска да го подкрепи, тогава ние ще трябва да продължи да живеем в рамките на “план Б”. И това е жалко”, поясни Зеленски.

Украинският лидер коментира и плана за Украйна, който беше оповестен от Джей Д. Ванс, кандидат за поста вицепрезидент на Доналд Тръмп. Неотдавна Ванс призова да се откаже приемането на Украйна в НАТО и да се прекрати войната при сегашната фронтова линия.

“Това е ужасна идея - ако някой наистина принуди Украйна да поеме разходите за прекратяване на войната, като се откаже от своите територии. Но това, разбира се, никога не би могло да се случи”, казва Зеленски, определяйки изявлението на Ванс като “опасно”.

За нас това са опасни сигнали, идващи от потенциален вицепрезидент. Трябва да кажа, че това не беше случаят с Тръмп. Говорихме с него по телефона и неговото послание беше положително, казва Зеленски и добавя, че “не може да приеме думите на Ванс сериозно”.


В категории: Войната в Украйна


19
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Тази зодия може да срещне любовта до дни Тази зодия може да срещне любовта до дни 11/05/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Зодиите с най-голяма склонност към романтика Зодиите с най-голяма склонност към романтика 11/05/2026, Понеделник 20:29 0
Тервел ИЛИЕВ Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае 11/05/2026, Понеделник 19:05 6
19
Коментара по темата
19.
до 18
25.09.2024 01:51:45
1
1
Ако имаш жена , сигурно не спира да си го слага, виж къв олигофрен си вместо да правиш нещо смислено, четеш простотии в интернет и после пишеш по 40 реда коментари
18.
*********
25.09.2024 00:59:42
1
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
17.
БРАТУЖКИМ
24.09.2024 20:20:02
6
2
РОССИ ЩЕ ПОБЕДИ ЧОВЕЧЕСТВОТО И ЗЕМНОТО КЪЛБО ЩЕ Е СМРАДЛИВО РУСКО ГОВНО.
16.
Хахаха
24.09.2024 18:01:33
5
8
Дяцата на герберите много ги е страх от руско влияние в България . На тогава кеша ще стре, а крадците разсипали България ще пътуват с уазки за кафеза !
15.
Хихи
24.09.2024 17:53:05
4
11
юрдеците пак се разкрякаха в екстаз от зеленият шмъркач...
14.
Българин
24.09.2024 17:11:36
9
3
По-долу забравих да добавя, че единствените разбити неща са на мама задния долап, от там семейството ни и русофилистийското сиво вещество на мене и тати, но добре че мама замина в разбитата Европа та праща кинти да не умрем от пукница без манджа и от студ без отооление. Ний с тати накрая ши заминем при братушките да се омъжа за кадирТопузОвцелюб!
Пък тез укри са ми черни пред очите, да затрият повече от половин милион от любимата ми спинясалапредеросийска армия.
Анатема!
13.
ПУТКИН УРОДЛИВО ДЖУДЖЕ УБИЕЦ ДЕЦА ЖЕНИ СТАРЦИ
24.09.2024 16:06:33
20
4
Российский оккупанть,здавайся, не нужно умирать за путлеру и его олигархи!
Росийский оккупант, матай из Украина и иди на Кремля,свергайте путлерские ворьl, берите власт в своих руках!
12.
1
24.09.2024 16:04:26
15
5
1 педал вгъзраждани копейкин късопишков ли предлагаш бунак малоумен родоотстъпник увърташ кажи директно мамул
11.
До 1
24.09.2024 16:02:48
11
2
За кой да гласуваме тогава, ясно за ГЕРБ и ново начало, но тогава за кой да се гласува, кажи?
10.
путлер мърша
24.09.2024 16:01:14
14
9
наизлезли
копейките да дават акъл..мършии..Украйна ще просперира а вие ще се гънете в мизерия долни утайки вмирисании
9.
Госпади памилуй!
24.09.2024 15:38:00
7
4
Госпади памилуй,какво да се прави,,всеки с лудостта,,си!
8.
Байдън е стар ,простено му е!
24.09.2024 15:34:43
5
18
Ами ти ,бе човече зелено ,отде се пръкна ,ако имаше украйна ,един стабилен президент,дали това щеше да го преживее,мисля ,че не!
7.
хгд
24.09.2024 15:23:54
4
22
Американците да не са тъпи. Ще си въртят бизнес с богатата на находища Русия, а украинския помияр ще го лапа целия. Едните ще му дават пари на лихва, другите ще го спукват от бой. Това е положението драги джендъри, знам че е гадно и Чък Норис и Рамбо няма да дойдат, но си има и хубавата страна - ще пляскаме загорели украинки .
6.
*********
24.09.2024 15:01:29
6
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
До 4
24.09.2024 14:54:11
20
7
Най кой гъз ще запалят ?
Твоя и на всички които мислят като теб. Понял, скатина бляд ????
4.
ей, укропед@л,
24.09.2024 14:48:33
9
18
Ватниците работа в България нямат, а Уср@йна си е тяхна земя. Това, че се бият два клана ватници е добре, а още по-добре ще е и да запалят г2за на американците...
3.
до 2
24.09.2024 14:21:04
49
14
Къв българин си ти след като получаваш душевен оргазъм като чуеш някаква новина че РоZZия е превзела някакво село в Украйна. Ти си просто едно руско мекере, продажник, който би продал и майчиното си мляко за копейки. Предателите обаче никой не ги обича и ако ватниците на Путлер случайно стъпят на БГ земя, първо предателите ще застрелят, защото в природата на тези боклуци е да предават и рано или късно ще предадат и тях.
2.
Българин
24.09.2024 14:17:49
13
35
Сащ прецака Украйна и европеиския съюз кеф. И сега накаде с разбити икономики лидерите на Европа са тепични помяри
1.
бай хуй
24.09.2024 14:12:03
7
47
Пеевски е хванал Боко Тиквата за топките, защото има десетки компромати, с които ако поиска и може да го вкара задълго на топло. И Боко му играе по свирката. Така че който гласува за ГЕРБ получава Пеевски и т.нар, Ново Начало, което ще е пак равносилно на най-бедната и корумприрана държава в ЕС.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Градушка помля посевите в Плевенско, удари и Кърджали, тъмни облаци надвисват и над Ямбол Градушка помля посевите в Плевенско, удари и Кърджали, тъмни облаци надвисват и над Ямбол  На места валежите са интензивни Оставиха в ареста „мозъка“ на фишинг бандата, източвала банкови сметки, но измамените се увеличават Оставиха в ареста „мозъка“ на фишинг бандата, източвала банкови сметки, но измамените се увеличават Съобщенията продължават да се изпращат на хора по телефона, а от ГДБОП обясниха, че причините за това може да са свързани или с незадържани други бандити, или се дължат на алгоритъма на програмата Зоват д-р Мартин Кръстев да напусне Общинския съвет на Бургас, след като "скъса" с Промяната Зоват д-р Мартин Кръстев да напусне Общинския съвет на Бургас, след като "скъса" с Промяната Стана ясно защо той напусна партията, оставката му ще е само началото на поредица от публични раздели  Скандал със заместник-министър: Оценявала ли е проекти за 1,5 млн. евро в полза на съпруга си? Скандал със заместник-министър: Оценявала ли е проекти за 1,5 млн. евро в полза на съпруга си? Проверяват я за конфликт на интереси Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Дискусията между прокурори и ученици постави акцент върху рисковете от употребата на наркотични вещества и последствията за непълнолетните Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Зловещата хижа "Петрохан" също се продава - цената е 1 милион евро Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Специализиран противопожарен автомобил ще бъде на 24-часово дежурство в района, а инфраструктурата е проектирана така, че да осигурява бърз изход на екипите към основната пътна мрежа Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Отборът на БК „Свети Влас” за момичета до 12 години постигна значим успех и ще участва в Републиканското първенство Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Организаторите на едно от най-големите спортни състезания в света публикуваха видео с 30-годишния българин в социалните си мрежи Бизнесът скочи: В този ден не трябва да се почива Бизнесът скочи: В този ден не трябва да се почива Колкото по-малко работим, толкова по-малки ще бъдат доходите и работните заплати
Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Юбилейното 70 издание на конкурса ще се проведе във Виена Унгария въвежда еврото, ето кога Унгария въвежда еврото, ето кога Изпълнението на изискванията за приемане на еврото ще бъде сериозно предизвикателство за новото правителство Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Πpичинaтa зa пpoмянaтa e влoшeнaтa инфлaциoннa ĸapтинa Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус По данни на Световната здравна организация 8 души на борда са се разболели, като трима от тях са починали ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната Путин иска това, защото бившият канцлер е бил лобист за руски държавни компании, смята Кая Калас Санторини ограничава достъпа на туристи Санторини ограничава достъпа на туристи Допускат се до 8000 души да посещават острова ежедневно от круизните кораби 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата Вижте любопитни факти от биографията на музиканта Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Пътниците са в безопасност, на борда е имало 277 пътници Легендарният отряд „Азов“ се завръща Легендарният отряд „Азов“ се завръща Бойците започват акция в Мариупол с цел деокупация на града Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Neptun Deep за €4 млрд. трябва да донесе първи газ през 2027 г. и да засили ролята на Румъния в региона
Кирил Домусчиев Кирил Домусчиев Корабът потъва, а оркестърът на заемите, чиновниците и синдикатите свири Виц на деня Виц на деня Разговор между две приятелки:
- Как може да ме наричаш глупачка пред всички?!
- Извинявай, но не си ме предупредила, че го криеш...
Виц на деня Виц на деня Разпит в полицията:
- Вашият съсед да ви е давал наркотици?
- Не.
- А жена му да ви е давала?
- Извинете, за наркотици ли говорим все още?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Като минеш 50г. е по-лесно да преживееш раздяла, отколкото махмурлук.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори