Софийски гангстер с отнета книжка си спретна гонка с полицаи от Приморско
Отказал да бъде тестван за употребата на наркотични вещества, отказал е и даването и на кръвна проба и на урина за химичен анализ
Софиянец реши да се престори на Вин Дизел от "Бързи и яростни" в Приморско. На 18 септември около 04.30 часа на пътя от село Ясна поляна към Приморско служители от Районно управление – Приморско установили лекия автомобил "Ауди А 6“, със софийска регистрация да се движи с висока скорост. След подадения със стоп палка сигнал и светлинен сигнал от служебния автомобил, водачът не се съобразил с полицейските разпореждания, а рязко е увеличил скоростта и се опитал да осуети проверката.
Аудито е спряно в района на пътен възел Китен. Установено, че е управлявано от 30-годишен криминално проявен софиянец с влязло в сила наказателно постановление за отказ от тестване за наркотични вещества след управление на МПС с наложена санкция - лишаване от правоуправление за срок от 24 месеца.
Софиянецът е отказал да бъде тестван за употребата на наркотични вещества, отказал е и даването и на кръвна проба и на урина за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Опаковката същата, продуктът по-малко: Търговците местят поскъпването в грамажа
Тръмп обяви Ормуз за американска територия: След думите идва икономически удар срещу Иран
Евровизия може да промени Бургас далеч след 2027 г.: Туризмът иска повече полети, по-добри пътища и нов образ на България
Край на фиктивните граждански договори: НАП ще гледа кой реално работи като служител
Рекорд на Капитан Андреево: 5300 коли влязоха от Турция за 24 часа, потокът се усилва
Руският Ил-76 не е летял към Безмер, твърди транспортният министър
МОН решава до дни: Учениците тръгват на 14 или 15 септември
Депутатите прекъсват ваканцията: Парламентът се събира извънредно заради парите по ПВУ
"С колко да караме в лявата лента" разпали спор във фейсбук
Антидрон чадър над Драгалевци? Експерт посочи защо мощният GPS заглушител е бил включен
Купувачите вече не искат жилище на шпакловка: Ремонтът добавя до 500 евро на квадрат
Жегата свива Седемте рилски езера, потоци към Джерман вече са пресъхнали

A име няма ли?