×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Забравете за Биг Брадър, ако не искате да гледате това нещо


20 Септември 2024, Петък, 17:21 ч.
Автор: Флагман.бг

В този сезон в къщата ще живее 16 квартиранти, като ще има изненади относно техния състав по време на шоуто

След седемгодишна пауза Биг Брадър се завръща на 8 октомври 2024 година по Нова телевизия. Този сезон обещава да бъде по-смел от всякога, като зрителите ще имат повече влияние върху събитията в шоуто. Един от съквартирантите ще бъде избран чрез онлайн гласуване, което ще даде на феновете възможността да участват активно в процеса.

Водещи на скандалното риалити ще бъдат актьорът Башар Рахал и моделът Александра Богданска.

В този сезон в къщата ще живее 16 квартиранти, като ще има изненади относно техния състав по време на шоуто. До момента няма потвърдени участници, но вече вървят слухове за някои от най-скандалните интернет персони. Според тях в къщата рано до рамо ще влязат травеститът Рашия заедно със спорната поп- фолк звезда Ваня Великова. Тези дни се появиха публикации, че в Къщата ще влезе и жиголото Йордан Йорданов, пише Ретро.

Слуховете са подплатени от това, че Рашия утихна в социалните мрежи, а последните постове на Великова изглеждат създадени от изкуствен интелект.

Напливът от желаещи да прекрачат заветния праг и огромен.

Това ще е първото издание в 20-годишната история на формата, в което не са предвидени нито хонорари за участие, нито парични награди за победителя. Участниците биха спечелили единствено спорна слава и евентуално плакет за останалия последен в Къщата.


В категории: Лайфстайл


5
Коментара
Флагман.БГ Меди се появи на участие с ботуши на ток Меди се появи на участие с ботуши на ток 12/04/2026, Неделя 21:00 0
Флагман.БГ Дo 750 eвpo зa пpocтpянo пpaнe в Иcпaния Дo 750 eвpo зa пpocтpянo пpaнe в Иcпaния 12/04/2026, Неделя 17:59 0
5
Коментара по темата
5.
Киро и Асеня
21.09.2024 09:29:14
0
0
И ние искаме,щото за парламента сме на кантар
4.
Сега трябват дела!
21.09.2024 07:56:41
0
2
ЛГБТКМ+ Пропаганда трябва! Децата от малки трябва да се започват! Набиване в канчетата трябва! Удри!
3.
Зрител
21.09.2024 06:43:53
1
5
Нормално !
Нова тв и бтв са чост от окупационният корпус на нагло-саксите с който унищожават физически и духовно България !

Когато тези, българоезични американски медии изчезнат от нашият ефир и българинът ще се усмихне и ще гледа по ведро на живота си !

Но дотогава, те всячески ще се опитват да изсмучат всяка капка щастие и оптимизъм, заливайки ни с криминална хроника, наркомани, сексуални извращенци и некадърници, представяйки ни този картина, като характерна за нас българите.

Ами НЕ !
Ще издържим и тази гавра, като просто изключим бтв, Нова а и БНТ !!
2.
приморско
21.09.2024 05:28:28
1
2
Българио Българио, за тебе те умряха
1.
Планетата на маймуните
20.09.2024 17:37:16
0
25
Типичните за травестит черти с дълго магарешко лице!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кървав Великден! Двама, сред които 18-годишно момиче, загинаха при брутален сблъсък, деца са в критично състояние Кървав Великден! Двама, сред които 18-годишно момиче, загинаха при брутален сблъсък, деца са в критично състояние Според първоначалните данни лекият автомобил не е спрял на знак „Стоп“ и е навлязъл в кръстовището, където е бил ударен от товарен автомобил Бургас има нов герой в бягането: Виктор Джангозов е №1 на полумаратона в Ибиса (СНИМКИ/ВИДЕО) Бургас има нов герой в бягането: Виктор Джангозов е №1 на полумаратона в Ибиса (СНИМКИ/ВИДЕО) С бързи крака, силен дух и голямо сърце Виктор донесе радост за Бургас с блестящото си бягане в Испания Мика Зайкова: 29% скок на парното е абсурден, България върви към тежка криза Мика Зайкова: 29% скок на парното е абсурден, България върви към тежка криза Икономистът Мика Зайкова предупреди за растяща инфлация, по-високи цени и риск от сериозна икономическа криза Ето какво да правите с миналогодишното яйце Ето какво да правите с миналогодишното яйце Една традиция на над 2000 години Говорещ дрон лети над Северния плаж от 30 минути, стресира бургазлии Говорещ дрон лети над Северния плаж от 30 минути, стресира бургазлии Не се чува точно какво казва, но е нещо, свързано с изборите Великденска агнешка дроб чорба със застройка Великденска агнешка дроб чорба със застройка Вкусна и ароматна Джордж Харисън чакал 20 г. да срещне Янка Рупкина, мъчил се да свири „Полегнала е Тодора“ Джордж Харисън чакал 20 г. да срещне Янка Рупкина, мъчил се да свири „Полегнала е Тодора“ Трябваше ли от Англия и Америка да научим колко хубава е народната ни музика, питаше певицата Всеки ден ги срещаме по улиците, но как да различим украинка от рускиня Всеки ден ги срещаме по улиците, но как да различим украинка от рускиня Докато визуалните разлики се дължат на смесването с различни народности, то тези в поведението са резултат от възпитанието и социалната среда Митове и неочаквани ползи за тялото, ако ядете 2 яйца за закуска в продължение на 2 седмици Митове и неочаквани ползи за тялото, ако ядете 2 яйца за закуска в продължение на 2 седмици Яйцата са една от малкото пълноценни храни, които съществуват, казва натуропатът Жулиет Андрео Димитър Николов на Възкресение Христово призова да благодарим за всичко, което имаме Димитър Николов на Възкресение Христово призова да благодарим за всичко, което имаме Нека Възкресението донесе мир, здраве и надежда във всеки дом, каза градоначалникът
Дo 750 eвpo зa пpocтpянo пpaнe в Иcпaния Дo 750 eвpo зa пpocтpянo пpaнe в Иcпaния Кaĸви ca нaй-cтpaннитe глoби Тръмп иска да празнува рождения си ден с пот и кръв Тръмп иска да празнува рождения си ден с пот и кръв Американският президент е фен на ММА, организира зрелищни боеве Жена стана старши треньор в Бундеслигата за първи път в историята на германския футбол Жена стана старши треньор в Бундеслигата за първи път в историята на германския футбол Това стана факт, след като Унион Берлин официално назначи Мари-Луис Ета за наставник на отбора до края на сезона Унгария гласува, а след това? Четири сценария Унгария гласува, а след това? Четири сценария Унгария е разделена на 106 едномандатни избирателни района, всеки от които осигурява по един пряк мандат Избирателната активност в Унгария чупи рекорди Избирателната активност в Унгария чупи рекорди Унгарците се отправят масово към избирателните секции днес, за да определят бъдещето си в тези ключови избори, които биха могли да прекратят 16-годишното управление на министър-председателя Виктор Орбан Марая Кери продава легендарния си мезонет в Ню Йорк за 27 милиона долара Марая Кери продава легендарния си мезонет в Ню Йорк за 27 милиона долара Феновете познават добре дома от култовия епизод на предаването „MTV Cribs“ през 2002 г., в който Кери демонстрира бляскавия си начин на живот Забравете за Санторини и Миконос, този остров ги измести Забравете за Санторини и Миконос, този остров ги измести Туристите търсят спокойствие и природа вместо скъпи курорти и претъпкани плажове Германия забрани продажбата на райски газ Германия забрани продажбата на райски газ Полицейският синдикат приветства новия закон Ройтерс: Три супертанкера преминаха през Ормузкия проток за първи път Ройтерс: Три супертанкера преминаха през Ормузкия проток за първи път Пристигането на първите танкери може да показва частично възстановяване на корабоплаването в протока Европа е на три седмици от недостиг на реактивно гориво Европа е на три седмици от недостиг на реактивно гориво Горивната криза би предизвикала сериозни смущения в работата на летищата и авиокомпаниите
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Единствената причина да са живи е, че преговарят! Виц на деня Виц на деня В операта:
- Татко, защо този чичко в черно бие тази леля?
- Не я бие, детето ми, това е диригентът.
- Тогава защо тя пищи така?
Виц на деня Виц на деня Съдията:
- Защо изхвърлихте съседа си през балкона?
Обвиняемият:
- Съседа не съм го хвърлял... само гардероба, защото започна да скърца.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори