×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поклонението пред Любен Дилов-син ще бъде на 5 юни от 15.00ч. в храм "Света София" в столицата
  • Мъж заплаши с убийство бившата си жена в Стражица
  • Крехкото примирие се пропуква: Иран и САЩ си размениха нови удари
  • Шофьор се опита да подкупи полицаи в Хасково
  • Дърво падна върху две коли в центъра на София
  • Разследват мъж от Цар Калоян, получил над 67 000 лева с фалшиво ТЕЛК решение
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Станишев продава лукс апартамент в най-баровската сграда в Созопол?


Станишев продава лукс апартамент в най-баровската сграда в Созопол?
Исканата сума за имота е 400 хиляди евро
20 Септември 2024, Петък, 11:36 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

Тя е кацнала на скала над морето и е проектирана от брат му Георгий Станишев

Агенцията за недвижими имоти „Натали хоум“ с мениджър Наталья Раленекова е обявила за продажба разкошен апартамент в Созопол, за който се твърди, че е собственост на бившия премиер Сергей Станишев. Той се намира в уникална сграда, наподобяваща кораб, кацнала на скалите над градския плаж.

От сайта на агенцията става ясно, че жилището е тристайно, с обща площ 113 кв.м. и тераса с площ от 64 кв.м. Има панорамна гледка към морето и Стария град, като исканата за него сума е 400 000 евро.

Имотът е собственост на дружество „Доминс инвест“ и не може да се намери пряка връзка между него и Сергей Станишев, освен факта, че сградата е проектирана от брат му Георгий Станишев. Първоначално сградата бе предвидена за 5-звезден хотел. Строителството й стартира през есента на далечната вече 2010 година, но по-късно бе временно замразено.

Към днешна дата сградата е изцяло завършена и се очаква да бъде пусната в експлоатация през пролетта на 2025 година. Почти всички апартаменти са отдавна разпродадени на цени от 3000 до 5000 евро за квадратен метър.

Останали са свободни едва 3 апартамента и търговски помещения на партерния етаж.

Източник: Уикенд

 




Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
19
Коментара
Емел МАХМУД Поклон пред шофьора на тази кола Поклон пред шофьора на тази кола 03/06/2026, Сряда 12:44 0
Емел МАХМУД Сбогуваме се с Любен Дилов-син в петък Сбогуваме се с Любен Дилов-син в петък 03/06/2026, Сряда 10:58 1
Тервел ИЛИЕВ АПИ пак почна с ремонтите по АМ Тракия АПИ пак почна с ремонтите по АМ Тракия 03/06/2026, Сряда 10:42 3
19
Коментара по темата
19.
Самьiй вежливьiй из люде
20.09.2024 16:39:14
1
9
2004 год Сергей Станишев и Мехмед Дикме от ДПС продават 30.000 Акра земи в КАМЧИЯза смешните 300.000 евра на Руско-МОСКОВския кмет Милардер Юри Лужков и жена му ЮДОхазарката Елена Батурина(най-богата бизнес дома в Русия).
Така Луков и Батурина си купуват 30.000 Акра ГОРИ с излаз Черно Море в резервата Камчия на ЦЕНА по МАЛКО от ЦЕНА комунална 2стайна ПАНЕЛКА в покрайнините на МОСКВА
Ако в Москва кв.метър имот е 13.000 E излиза че 300.000 € може да си закупите малко 1 стойност жилище от 25 м2 една стая
След години обаче БРАТА на Премиера Станишев става СВРЪХ богат и са сдобива със стотици имоти цели сгради с гледка море в БЯЛА и Обзор чиято стойност е милиони капиталистически евра и долари
18.
Пусть всегда будет Солнце
20.09.2024 16:13:30
0
12
Ивелин Банев-БРЕНДО купил а 2,5 милиона франка малък 2-стаен апартамен 65 м2 в центъра на луксозния Швейцарски град МОНТРЬО с гледка и изглед на брега езерото ЖЕНЕВА
Апартамента в Монтрьо подарък за сем.Моника и Сергей Станишев за ПОДКРЕПАТА и чадъра над видния бизнесмен и инвеститори вън БГ икономика Брендо
17.
Брокер от Комитерна
20.09.2024 16:06:02
0
9
Сергей Станишев роден в Херсон Украйна СССР майка му Дина Мукхен първа братовчедка с ШЕФА на МОСАД генерал ЕМИР ДОГАН кримски татар изповядващ ЮДАизм
Сергей БЕЗ нито 1 ДЕН работен стаж става премиер на България
В деня когато ЕМИР ДОГАН оглавява Шзраелската служба Мосад в същия ден Станишев става Мин.Председател на България
В деня когато чичо му ЕМИР ПАДА от власт ,в СЪЩИЯ ден Сергей Станишев сдава поста премиер на България
Сергей завършва бакалавър в ултра скъпия LSE-London School of Economics стипендиант на СОРОС и Фондацията му"Отворено Общество"БЕЗхлатно
СОРОС по произход унгарски ЮДОхазар и свръх влиятелен човек известен че подготвя обучава и слага СВОИ хора начело на ВЛАСТТА в Източна Европа (министри,външни министри,премиери президенти)
Друг кадър на СОРОС е унгарския президент Виктор ОРБАН изучен в от СОРОС в супер скъпия Pembrooke Colege OXFORD
както и екс външния ГЕРБминистър Николай Младенов завършил King"s Colege"London с подкрепата на Еврейското лобиране на Сорос
16.
Виж му само фамилията и ще разбереш
20.09.2024 15:36:48
0
7
Стани шеф
15.
данчо
20.09.2024 15:24:41
1
30
Цял живот съм гласувал. Цял живот съм бачкал ама яко. С 300 зора и кредит си купих и аз апартамент. Тухлен. Не ми достигат 9 месеца за 1 категория да се пенсионирам и ме карат да ставам миньор или водолаз. Набора не е ходил казарма, не е бачкал нищо. Занимава се само с политика и е милионер в евро. За имотите им сега разбираме. Как стават тези неща ? Кеде съм аз къде са те?
14.
Аха
20.09.2024 15:15:52
1
26
Този комунист нещастен който няма ЕДИН РАБОТЕН ДЕН, как успя да го закупи. Държавата ни не се доближава до европейка, останали сме в комунистическо забвение.
13.
Ха ха
20.09.2024 15:08:13
0
14
Имота е придобит при правителството на мошето.. вероятно не регламентира плащане за извършена услуга от Нестанишев, хитри болшевишки трикове ..
12.
От където мине КОМУНЯГА, трева не никне
20.09.2024 14:46:04
0
27
Ахахахах,
Абе Светле, даже много се забави със свалянето на коментара ми относно построената кръчма на общински терен до хотела на съсела Станишев. Обадиха ли ти се от общината а??
Жалкарска медийка сте и това е!
11.
Созополски бадарак до 8
20.09.2024 14:26:50
0
18
Същото стана и с Магарето. На спонсора на червения кмет (чиао), беше позволено да бутне старата барака, да изреже два, три здрави бора и да построи кръчмата си.
10.
10
20.09.2024 14:19:08
0
4
КОМО
9.
5 КАПУТ ПУТЛЕРОБ
20.09.2024 14:18:36
9
4
КАПУУТ НА ЕЗЕРО КОВО ИТАЛИЯ ВИРА ИВАШЕ ВЗЕХА МУ Я НА КОПЕЛЕТО "ЛЮБИМИЯ ТИ РОДООТСТЪПНИКО САРАВЬОВ ГЛАВЕН ПРОПАГАНДОН ПРОССИЯ 1 ТЕЛЕВИДЕНИЕ
8.
*********
20.09.2024 13:57:36
0
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
7.
До Мишо
20.09.2024 12:37:51
2
48
Мише, Мише, тотал щета си. Щом го приемаш толкова лично 100% си някоe номенклатурно чедо.
6.
Мишо
20.09.2024 12:32:07
38
7
До Но:2 - Отворко, комунягите от 40 години ли ги гониш или в твоите 19 години и гледане на американски филми със супер герои мозъка ти е на супа?! Спри пикото и вземи да прочетеш някой учебник по история.
След това събаряй цяла България, дано поне парите за дрога да ти стигат.
5.
До 2
20.09.2024 12:28:18
2
37
Ама кумунягите, вече са евро-атлантици.
Те са и герб и дпс и пп и дб, всички са комуняги.
Станишев го връщат, като водач на листа за да може утре, в името на майка България, да наплавят коалиция БСП, ГЕРБ и ДПС.
Нищо няма да им се случи.
Ще си изживеят един прекрасен живот в Брюксел, София и езерото Комо в Италия а ний ще чакаме, другият наш възможен живот за да ги накажем.

И на 27.10 пак никой няма да ги накаже а ржбски ще си замълчим.
4.
Мишо
20.09.2024 12:28:00
3
30
Сграда със статут на хотел! Великолепно. Промишлен ток и купища проблеми. Честито на бъдещия купувач.
3.
до 1
20.09.2024 12:22:16
3
48
Морето си знае работата... Не бих се изненадала ако си я прибере някой ден.
2.
До 1
20.09.2024 12:15:31
3
42
Всичко след като изгоним комунягите мръсни, ще трябва да се преразгледа да се събаря само като се види как ВАС и две трети от съдиите безскруполно, отсъждат в полза на комунисти и пишман олигарси, рано или късно ще дойде и техния ред.
1.
Подробности от местният пейзаж
20.09.2024 12:06:05
3
78
Тази сграда изобщо не трабва да съществува !

Парцела е даден през соца за кафе на българските кинаджии. Следва приватизация и препродажба.
Парцела няма площ и съответно отстояния от съседи но по времето на Сергей Станишев и управлението на БСП в Созопол, изведнъж този имот придоби петно за застрояване, без да има отстояния от регулационните линии !

Още повече, че получи и голяма етажност за застрояване а той се намира на 10-15 м. над скалите на плажа и съответно сега, източната част централният плаж на Созопол е в сянка до обед, заради фамилията Станишеви !

Естествено, всичко е законно, защото Те са закона.
Комшийте които възразиха в съда за тева безобразно, неестествено застрояване, естествено изгубиха и една част от тях, от притеснения развиха онко заболявания и починаха.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Финансовата илюзия се разпадна: Реалният дефицит на България е 7,4% Финансовата илюзия се разпадна: Реалният дефицит на България е 7,4% Пътни проекти, общински обекти и иззети авансово дивиденти са изсмукали резервите на хазната за година напред, обяви финансовият министър Сбогом на мита за безплатния плаж срещу едно кафе: Битката за туристи между България и Гърция Сбогом на мита за безплатния плаж срещу едно кафе: Битката за туристи между България и Гърция Южната ни съседка въведе солени такси до водата, по родното крайбрежие пресмятат стриктно в евро Откриха паметна плоча на знанието и словото по повод на 120-годишния юбилей на училището в Свети Влас Откриха паметна плоча на знанието и словото по повод на 120-годишния юбилей на училището в Свети Влас Плочата носи надписа „Където има слово, има път" и се намира в началото на екопътеката в Свети Влас Гори бързо хранене до хотел "Tiara beach" в Слънчев бряг Гори бързо хранене до хотел "Tiara beach" в Слънчев бряг Огнената стихия е лумнала преди минути АПИ пак почна с ремонтите по АМ Тракия АПИ пак почна с ремонтите по АМ Тракия От днес до петък ще бъде ограничено движението в платното за София между 274-ти и 275-и км на магистралата край Ямбол Йоана от Бургас е звездата на женския футбол в България Йоана от Бургас е звездата на женския футбол в България Освен клубните си успехи Йоана вече има специално място и в историята на българския женски футбол Пие ли гларусът ракия Пие ли гларусът ракия Пернатите ядат всичко, дори и мърша, но нещо не им допада алкохола, показа този експеримент За първи път: Temperamento и NAKED Beach обединяват сили за грандиозен фестивал край морето За първи път: Temperamento и NAKED Beach обединяват сили за грандиозен фестивал край морето За пръв път в историята два от най-разпознаваемите бранда на хаус сцената у нас обединяват сили в едно грандиозно събитие КАТ се качи на небето: Дронове погнаха джигитите (ВИДЕО) КАТ се качи на небето: Дронове погнаха джигитите (ВИДЕО) Край на премигването с фарове – летящото око на МВР снима за секунди и снася на патрулките Над 150 сделки за имоти в „Баба Алино“, удостоверенията за търпимост спасяват купувачите от булдозерите Над 150 сделки за имоти в „Баба Алино“, удостоверенията за търпимост спасяват купувачите от булдозерите 30-40% от дъбовата гора в района е отсечена през 2023 г. без да е издадено разрешение за сеч и са глобени 10 души от Украйна и Узбекистан
Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Зеленият преход и скъпата енергия подпалиха индустрията, Китай ни премазва при колите Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Комплексът "Прогрес" в Мачуринск горя Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Нарече го откачалка Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Ново изследване разкрива черната статистика на дигиталната зависимост и умората Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Приют на гръцки остров търси доброволци, които да заменят градския стрес с котешки рай Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България "Прогресивна България" неглижира критиките, като и днес продължи да подвежда обществеността, че не ощетява никого и не отнема 2,39 евро от всеки пенсионер, а напротив - дава му "много повече" Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Остри критики към предложените от управляващите промени в удължителния закон за бюджета отправи депутатът от ГЕРБ Деница Сачева Футболна легенда: Умирам, в четвърти стадий съм! Футболна легенда: Умирам, в четвърти стадий съм! 75-годишният Кийгън заяви в интервю за "Дейли Мейл", че се надява да успее да се сбогува с феновете на своя любим Нюкасъл в началото на следващия сезон Събарянето на незаконния град край Варна може да струва милиони на общината, ако КУБ се окаже кух Събарянето на незаконния град край Варна може да струва милиони на общината, ако КУБ се окаже кух Процедурата по премахването на сградите и цената й би предизвикала безпрецедентно социално напрежение След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща Разяреният съпруг атакувал имота, докато вътре се намирали жена му и двете им дъщери
Румен Радев Румен Радев Научихме, че ще купуваме F-16, ще режем майчинството и ще намаляваме пенсиите... Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори