Не пускал чалга ли? Вижте как Dj Marten направи шпалир на фолкаджийката Андреа
Нямам никакво желание да коментирам случката - това са неща, с които аз се боря и за които работя вече доста дълго време, гневен е Dj Marten Roberto
Мартин Лепоев от Павликени, измислил артистичния си псевдоним Dj Marten Roberto, отряза световната тенис звезда Новак Джокович и отказа да пусне дори 20 секунди от любимата му българска песен – „Луда по тебе“ на Камелия.
Мотивът му бе, че не „пускал чалга“, защото било селско. Поведението му втрещи хиляди, защото той бе нает да озвучава събитие, но реши да се превърне в център на вниманието.
Ний не сме като тях или как един ди джей реши да заслепи звездите на благотворителен мач
„Истината е, че бях изненадан колко много хора желаят да споделят мнение по въпроси, по които никой не ги е питал. Нямам никакво желание да коментирам случката - това са неща, с които аз се боря и за които работя вече доста дълго време“, лаконичен бе Мартин Лепоев след избуването на скандала.
Симфоничният оркестър в Сан Ремо може да я изсвири, но за Мартин от Павликени е селско
В същото време читатели на Флагман.бг ни изпратиха това уникално видео, което е заснето преди 15-ина години. То напълно опровергава тезата, че Мартин от Павликени не пускал чалга. Дори напротив. Той прави шпалир на чалга звездата Андреа.
Вижте видеото:
В същото време Камелия говори пред колегите от Дарик и призна, че високомерието на диджея от Павликени, е провалило една страхотна изненада на благотворителното събитие в „Арена Армеец“
„Ами за да кажа предистория. По този казус работим от около месец за тази изненада. Идеята беше да е в залата, но се осуети. Повечето хора са останали с усещането, че ще се появя в залата. С Олег – председател на снукър федерацията, идеята беше да зарадваме госта. Идеята беше да съм там. Осуетиха се плановете. Наистина хората очакваха да чуят песента, по молба на Ноле – за 30, за 20, за 10 секунди. Огорчението остана“, каза Камелия.
Чалга е, когато мразиш от сърце всеки, който има различно от твоето мнение
Скандалът между Радостин Василев и Гюнай Далоолу е лош сигнал за българската политика
Как да украсим елхата според Фън Шуй, за да привлечем щастие и изобилие
Кубрат Пулев загуби, но не се срина аурата на един истински шампион
Класическа зеленчукова супа с магданоз - уют в купа
Любовни изненади преди Нова година: Тези три зодии ще срещнат съдбата си в края на декември
bTV обяви пълна програма за празниците – ето какво ще гледаме от Коледа до Нова година
Бургас ще закупи електромобил и зарядна станция за нуждите на социалните услуги
Община Бургас стартира процедура по урегулиране на нова индустриална зона
Болница "Селена", от която изчезнаха над 3 млн.лева: Съдействаме на разследването
Селин Дион е готова за нова глава в живота си
През 2026 г. ни очакват две пълни слънчеви затъмнения
Фалшиви петдесетолевки заляха сергиите в Одрин, търговците скочиха срещу нашенците

Бургас -НАЙ-доб ия град за живеене
Нооо.. авторите на Ф са далече дори от това ниво. Обаче господарите им са доволни... "такъв е матриала"
От време на време чета списаният тук, с надежда да видя проблясъци на адекватност.... За съжаление, явно положението е много тежко.
Неграмотни преписвачи пишат за неща, които не разбират.