×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Повече линейки и медицински екипи по Черноморието през август
  • Бразилия отказа визи на служители на администрацията на Тръмп заради опасения от намеса в президентския вот
  • Никола Цолов завърши седми в Гран при на Унгария, но остава на върха във Формула 2
  • Ограничено движение на “Тракия”, “Струма” и през Кресненското дефиле
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Разбиха кантората на известен адвокат в Бургас… два пъти


Разбиха кантората на известен адвокат в Бургас… два пъти
Днес обектът работи в нормален ритъм, дори вътре се вижда, че има клиенти
16 Септември 2024, Понеделник, 13:35 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА, снимка: Флагман.бг

В рамките на няколко дена помещението е било атакувано от неизвестни нападатели, причините не са ясни 

Кантората на известен адвокат в Бургас е била атакувана от непознати нападатели. За това сигнализира източник на Флагман.бг. Всъщност това е вторият удар срещу обекта, намиращ се на ул. Оборище в морския град. По наша информация, на този адрес е разположена кантората на адвокат Райна Ш. 

За отбелязване е, че престъпниците не са задигнали никакви документи или парични суми от помещението. Първият взлом е бил в петък - 13 септември, малко след 21 часа. 

Тази сутрин неизвестни отново са опитали да проникнат в офиса. Към момента не е ясно какво точно са търсели престъпниците. По неофициални данни, в момента тече разследване като се разпитват свидетели и се разглеждат камерите за видеонаблюдение в района.  Някои от свидетелите са дали показания, че ударът е бил от клошари, които са искали да откраднат движими вещи от обекта, с цел продажба и изкарване на бързи пари.  Други обаче посочват, че от партерното помещение е откраднат електрожен. 

Флагман.бг видя, че днес кантората работи в нормален ритъм, дори вътре се вижда, че има клиенти. Не се виждат и видими следи от разбити прозорци или взлом.

Не е изключено да става дума и за лично отмъщение, предвид че не липсва никаква секретна информация, свързана с дейността на адвокат Райна Ш. Няма данни и за отмъкнати скъпи вещи и ценности. 

Очаквайте подробности само във Флагман.бг.


В категории: Крими , Бургас


Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
12
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август 26/07/2026, Неделя 22:00 0
12
Коментара по темата
12.
Генчо
21.09.2024 08:16:26
0
1
Рома не се пие той се бие.
11.
!!!
17.09.2024 11:57:53
0
2
Има си адвокатска колегия,Компи,Нап и други органи за проверка на адвокати.Много станаха, ама качеството на повечето е нулево.Купени дипломи да подпираш масите с тях или заблуди на хората.
10.
Ако имате
17.09.2024 10:21:05
0
2
Излишни пари ,наемете Цв. Дачовска! Некадърно бабе пишман адвокат! Действа като куриер между кантората и съда. По добре си вземете куриер от куриерска фирма,по евтино ще е!
9.
Ал Пачино
16.09.2024 17:55:22
0
4
Не се съмнявайте в таланта за разследване на ж.Зара Кидерова.
8.
Ичо гичо атанас и спас
16.09.2024 17:49:14
0
5
Ключови думи: кантора, адвокат, ул. оборотище, кражба, флагман

То флагман че са крадци ясно ама
Туй Оборотище колко оборота е
7.
Dd
16.09.2024 16:27:47
1
20
Райна Ш бездарница, която лъже хората, че е адвокат.
6.
До 4
16.09.2024 16:12:24
1
19
Подкрепям коментар 4.
5.
Advocatus Diaboli
16.09.2024 14:57:36
0
25
"Известен адвокат"? Да, да, разбира се..
4.
Потърпевш
16.09.2024 14:54:53
3
57
Ако има кантора която трябва да бъде разбира и изгорена (да не кажа с "адвоката" в нея) е тази на Калин Янев. Взима пари, не завежда дела с години и не прави нищо срещу платеното му, разбира се в брой!

Урежда си 10-ки срещи в едно и също време, Докато съм чакал пред кантората му с надежда да направи нещо срещу 1500лв които му платих съм бил свидетел на скандали, хора са го наричали "крадец", "измамник"
и той наистина е такъв. От средата на 2022г до ден днешен не си е мръднал пръста по никакъв начин. Съмнявам се че изобщо се е запознал и с документите.
3.
Кую
16.09.2024 14:47:14
0
31
Търсили са И дипломата. Или е насъпала някъде котето.
2.
уффф
16.09.2024 14:20:10
0
24
"не се виждат видими следи..."Кажете тогава за невидимите!
1.
ДВА пъти
16.09.2024 14:06:42
1
37
се разбива офис на известен адвокат и нищо не е откраднато! Даааа, няма начин да не са клошари или обикновени крадци... Лъжите вече са толкова опашати, че и фетусите няма как да им повярват!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Deutsche Bank очертава сценарий за цена от 8000 долара за тройунция до 2031 г. при продължаващи покупки от централните банки Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах Камерунецът тренира наравно със съотборниците си и отново е вариант за състава на Христо Янев Димитър Стоянов избра Йотова преди партията си: Ще гласувам за нея Димитър Стоянов избра Йотова преди партията си: Ще гласувам за нея Военният министър даде личната си подкрепа за президентската кандидатура и увери, че България е защитена при евентуална иранска атака Стефан Вълдобрев се изсели от София, премести се в Созопол Стефан Вълдобрев се изсели от София, премести се в Созопол Музикантът живее в Стария град повече от месец и готви специални вечери за 10-годишнината на хита По-полека Над 26 000 души поискаха президентско вето върху Бюджет 2026 Над 26 000 души поискаха президентско вето върху Бюджет 2026 По данни на ПП петицията е подкрепена от граждани в над 440 населени места у нас и 160 извън страната D2 взриви Приморско: Хиляди пяха вечните хитове под звездите D2 взриви Приморско: Хиляди пяха вечните хитове под звездите Централният площад се превърна в огромна концертна сцена, а публика от всички поколения танцува до последната песен Бургас се връща в ритъма на 80-те и 90-те с две специални диско събития Бургас се връща в ритъма на 80-те и 90-те с две специални диско събития Този четвъртък,  30 юли , Бар EscoBAR отново ще върне Бургас в златните години на дискотеките с извънредното издание  One More Disco Night Село Изгрев се хвана на голямо хоро за традиционния си празник Село Изгрев се хвана на голямо хоро за традиционния си празник Странджанска музика събра жители, гости и приятели на селото в празничната вечер, посветена на Света Марина Ето как соларни панели свалят сметките за ток на блока Ето как соларни панели свалят сметките за ток на блока Фотоволтаична система захранва асансьора, осветлението, помпите и гаражите, но инвестицията изисква съгласие между собствениците На косъм от челен удар край Бургас: Нисан се хвърли в рисково изпреварване На косъм от челен удар край Бургас: Нисан се хвърли в рисково изпреварване Прекъснатата линия не оправдава маневрата, ако насрещните водачи са принудени да спират или да напускат траекторията си
Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Общото намаление достига 15 евроцента за литър и ще действа през целия август Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Санкциите за електрическите превозни средства са над два пъти повече, въпреки че проверките на Пътна полиция са увеличени с 30% Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години Deutsche Bank очертава сценарий за цена от 8000 долара за тройунция до 2031 г. при продължаващи покупки от централните банки Безумие на АМ Тракия: Шофьор се похвали как лети с 226 км/ч Безумие на АМ Тракия: Шофьор се похвали как лети с 226 км/ч При тази скорост автомобилът изминава над 60 метра за секунда, а една грешка може да превърне магистралата в място на трагедия Атентаторът от гей парада в Берлин е екзекутиран от полицията Атентаторът от гей парада в Берлин е екзекутиран от полицията 21-годишният Абдул Б. е открит в градинарски комплекс след близо 21 часа издирване - една жена загина, а 29 души бяха ранени Ефектът домино удари руския бизнес: Настъпват масови фалити Ефектът домино удари руския бизнес: Настъпват масови фалити 3550 компании са обявени в несъстоятелност за шест месеца, а все повече длъжници сами признават, че не могат да продължат На прага ли сме на Трета световна война? Иран заплаши Украйна с ответен удар На прага ли сме на Трета световна война? Иран заплаши Украйна с ответен удар Техеран обеща отговор, но още не е обявил конкретна атака, докато Киев обвинява Русия, че помага на Иран със сателитно разузнаване Сензационна рокада в ЦСКА: Вальо Илиев сменя Бойко Величков Сензационна рокада в ЦСКА: Вальо Илиев сменя Бойко Величков Досегашният наставник на втория отбор на „армейците“ прави огромна крачка в своята кариера Богати сме, но не сме глупаци. Милионерите бойкотират заведенията на Миконос Богати сме, но не сме глупаци. Милионерите бойкотират заведенията на Миконос Милионерите не са изчезнали от острова, но вече контролират разходите си и пренасят храненето и забавленията зад стените на частните имоти Шеф Манчев: Ако дойде Мишлен, един таратор ще струва 30 евро Шеф Манчев: Ако дойде Мишлен, един таратор ще струва 30 евро Според известния кулинар проблемът не е в уменията на българските готвачи, а в липсата на достатъчно клиенти, които могат редовно да плащат за елитна гастрономия
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори