Михаил Хаджиянев даде старт на учебната 2024-2025 г. в бургаската АЕГ „Гео Милев“
Самият той е завършил елитната гимназия и е горд с успехите на кадрите на АЕГ
Председателят на Общинския съвет в Бургас адв. Михаил Хаджиянев даде символично начало на новата учебна година в АЕГ „Гео Милев“ днес.
„Скъпи учители, благодаря ви за всички усилия. Желая ви да сте здрави и неуморни в святото ви начинание – да образовате и възпитавате нашите деца.
Скъпи родители бъдете сигурни, че сте направили най-добрият избор. АЕГ „Гео Милев“ е мястото, където ще получат най-доброто образование и възпитание. Искам да ви уверя от името на г-н Николов и Община Бургас, че образованието е наш безусловен приоритет.
Скъпи деца, преди 42 години аз бях един от вас и в сърцето ми имаше много страх. Но сега като гледам вашите очи не виждам страх, а лека тъга от изминалите летни месеци, но също така и вдъхновение от предстоящия учебен процес. Длъжен съм да ви кажа, че сте по-смели, по-умни и със сигурност ще бъдете по-успешни от нас, бившите възпитаниците на АЕГ. Където и да отидете, фактът, че сте завършили това училище, е едно ключе, което отваря много врати. Нашите възпитаниците са в целия свят – най-добрите лекари, учени, общественици, учители, инженери.“, каза председателят на ОбС Бургас.
Вижте повече във видеото:
Очаква се нов ръст на цените на имотите в България през 2026 година
Премиера на „Хамлет“ в Театър Българска армия и „Арт Ателие 77“ – незабравимо театрално преживяване
Най-луксозните китайски коли идват в България
Камион блъсна дете по време на пътен ремонт във Варна
Линейка се преобърна при катастрофа на ключово кръстовище в София
Популярна социална мрежа започва замяна на служители с изкуствен интелект
Какво означава рефинансиране на кредит?
Демерджиев и Янкулов влязоха в спор за начина за отстраняване на Сарафов
Мондиал 2026 ще бъде най-скъп за феновете
С бомба в раницата: Арестуваха германка в Русия за предполагаем опит за атентат
Силно земетресение разлюля Източна Индонезия
Унгария ще арестува Нетаняху, ако влезе в страната

По-важно е другарят неестично дебел адвокат, къде е завършил висшето си образование, по чупките, може би БСУ или ЮФ на СУ?
Да не би да сте настоящи възпитаници или учители в АЕГ?
Любопитно ми е какво мислят съгражданите за кмета " слънце"