Стана милиардерка
32-годишната звезда е спечелила състояние от 1,3 милиарда долара
Селена Гомес стана милиардерка в долари - това съобщи Bloomberg, който анализира всички източници на доходи на певицата. Според изданието 32-годишната звезда е спечелила състояние от 1,3 милиарда долара в по-голямата си част (над 80%) от бизнеса ѝ - Селена притежава козметичната марка „Rare Beauty Brands Inc“, която активно си сътрудничи с други знаменитости.
Други дейности на Гомес не са толкова печеливши. Например ролята й в популярния телевизионен сериал „Убийства в сградата“, който вече е подновен за пети сезон (за всеки от предишните Селена получи поне 6 милиона долара), ѝ донесе малко повече от 1% от нейния капитал. Приходите от концертна дейност съставляват около 4,8% от състоянието ѝ, а продажбите на албуми - 1,8%.
Припомняме, че Селена има три студийни албума, но не е ходила на турне от 2016 г. насам, вместо това развива актьорската си кариера. А фактът, че звездата е третата най-следвана в Instagram, ѝ позволява успешно да промотира своите собствени и чужди продукти.
Виждали ли сте този мъж? (СНИМКА)
Ето я колоритната майка на Коцето – голяма свежарка е!
Талантът на Дара бил „да пляска с гърди“
Празнуваме летен Никулден: Ето кой празнува и какво не бива да правим днес
Тенерифе под напрежение и строги мерки: очаква пристигането на круизния кораб с хантавирус
Важно за шофьорите! Затварят главния път към Карнобат заради Обиколката на Италия, ето временната органзиация
Турция планира продажбата на тютюневи изделия да става с лична карта
Отбелязваме Деня на Европа – символ на мира и единството
Тръмп заяви, че иска по-дълго примирие във войната между Русия и Украйна
Спортът, а не парите, ни прави по-щастливи
Втора вечер на СОЛиСиМи: Музика, която докосва сърцето и нови световни премиери
