Брутална катастрофа край Несебър! Затвориха пътя Бургас-Варна
Движението се пренасочва през Айтоския проход
Тежка катастрофа е станала днес на пътя Бургас-Варна, край Несебър, съобщиха за Флагман.бг очевидци.
Сблъскали са се два автомобила. Според непотвърдена информация има тежко пострадали, с опасност за живота.
От Агенция Пътна инфраструктура (АПИ) уточняват, че пътният инцидент е станал на км 200 от пътя Малко Търново-Варна - на завоите над Слънчев бряг. Пътят е затворен, а трафикът се насочва към Айтоския проход.
В същото време има и друга катастрофа - на км 340 от АМ "Тракия" в посока София - край Карнобат. Сблъскали са се два автомобила, а причината е несъобразена скорост. Няма данни за пострадали лица.
Очаквайте подробности!
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско

Мизерници ! Това път ли е ? През прохода път ли е ?
Около Сарафово път ли е ?
Педали убити! И събирате ток такси за тия картофени ниви!
Всички пътища тръгват от Бургас и завършват в Бургас! Бургас е центърът на света! Гагаузоте имат една магистрала, която завършва на 10 км. от градът в едно село Приселци и трябва пъте поне да се казва Малко Търново-Приселци.
Стига с тея гагаузи, чисти цигани сте ги лансирали!
Откраднаха ни товарите от Пристанището, летището, захарния завод, Големите Български Мелници, Камбана, бирената фабрика, Славянка и т.н. , а ни натресоха отровите - сярна киселина, меден концентрат, чакат ни само рак, генни и канцерогенни заболявания.
Престанете с тея гагаузи. Бургас над всичко!
А защо пътя не се казва Бургас-Добрич.
Тея от АПИ са гагаузи.