Върна се в отбора на блондинките
Месеци наред тя се подвизаваше с тъмна коса, а какво се е променило, за да се изруси, историята мълчи. Така неочаквано за всички Деси Слава се показа отново руса и сякаш върна последователите си чак в началото на кариерата си.
Според мнозина именно русото е нейният цвят, а тъмната коса, въпреки че естествената ѝ е такава, не ѝ подхожда толкова. Кадрите си като блондинка певицата гарнира с добре позната мъдрост от Мрежата – “щастието е единственото нещо, което човек може да раздава, без да притежава”.Феновете на изпълнителката напоследък имат шанса да я виждат доста променена.
В последните месеци Деси Слава изглежда напълняла в сравнение с обичайната си форма. Смяната на цвета на косата може и да се приеме като показателен за по-грандиозна промяна в живота ѝ. Както казват, жените променят прическата си, когато изживяват катаклизми в любовния си живот.
Певицата публикува снимки от ежедневието си сравнително рядко, като повече са кадрите ѝ от участия например или от подготовката на поредния ѝ клип. И сред колежките ѝ русото е все повече на почит, тъй като голяма част от тях, традиционни брюнетки, смело импровизират като блондинки поне в някое от видеата си.
Северна Македония обърна плочата: Гответе се за маратон към Европа, зове премиерот
Първите туристи вече са на плажа в Приморско, шезлонгът и чадърът остават по 3,60 евро
От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс
Защо по българското Черноморие се продават свастики
Опасни инциденти в Слънчев бряг и Несебър: Жена с избит зъб, мъж в болница
Тотален хаос: 15-годишен размаза кола пълна с деца, рецидивист нападна спец ченге в София
Прогноза за времето и народни поверия за 18 юни
Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената
Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака
Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти
Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките
Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им
