Първият герой в "Игри на волята" - силното бургаско участие Александър Борисенко
Той е треньор по въздушна акробатика в Бургас, казва, че животът му е прекрасен, но му лиспват адреналин и предизвикателства
"Игри на волята" започна с множество изненади и посрещна новите племена - Храбри, Горди и Дръзки. Колоритните участници се включиха в грандиозна битка още със стъпването си в новия дом на предаването - Северното Черноморие.
Сред търсачите на силни усещания този сезон са европейският шампион по борба Микяй Наим, акробатът от Цирк дю Солей Александър Борисенко, който е от Бургас и е идол за феновете на въздушната акробатика, Тик-Ток звездата Ренета Георгиева, музикалният артист Павел Николов, както и двама от победителите в кастинг битките от сезон 5 - Георги Гешев и Изабела Здравкова.
Александър Борисенко е силното бургаско участие. Той е треньор по въздушна акробатика в града и идол на младите, които се вълнуват от този спорт, казва, че животът му е прекрасен, но му лиспват адреналин и предизвикателства. Александър бе първият участник, който влезе в риалитито. Той внесе колорит и разказа своята невероятна история - как от мечтата за олимпийско злато стига до Цирк дю Солей, вижте я тук:
Водещите на формата Ралица Паскалева и Димо Алексиев приветстваха новодошлите на чисто новата арена, която представи спиращи дъха препятствия и битка, изпитваща силата, бързината, ловката мисъл и храбростта на претендентите за победа. Въпреки своята огромна преднина на пъзела, Гордите бяха изпреварени от Дръзките, които си осигуриха уюта и комфорта на Резиденцията. Истински фурор предизвикаха Храбрите, които успяха да наваксат своето изоставане и да грабнат Стопанството, оставяйки Гордите без храна и подслон на Брега на отчаянието. Днес "Игри на волята” продължава с втора оспорвана битка, в която ще бъде определено четвъртото племе, а 8 от кандидатите за голямата награда от 100 000 лева ще се сбогуват с мечтата си за победа завинаги.
Сол в канала: защо е полезно
Омлет с лапад и сирене: лесна пролетна рецепта за 10 минути
Отиде си Красимир Лаков
Мони Николов преподаде и в Русия! България с атака там, където Ганев, Николов-старши и дори Казийски не успяха
Двойна драма с пътната обстановка
Пълнени чушки с кайма и ориз: тайната им
Проф. Огнян Герджиков: Аз съм убеден, че това управление на Румен Радев ще бъде успешно и ще настъпи стабилност
Време за "Бангаранга": Дара тръгна за Виена
Учени преобърнаха представите за гибелта на цивилизацията на маите
Сериозен успех за отбора на "Бургас"
"Олд Трафорд" на тръни: сър Алекс Фъргюсън откаран в болница
Внимание : Лаймска болест и ку треска разнасят кърлежите в цялата страна

После Добруджа руска и Ганьо овцата сере дарадонки !