×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Седем министри отговарят на въпроси на парламентарен контрол днес
  • Възрастен мъж се удави на плаж в Царево
  • Кристиано Роналдо се оттегля от националния отбор на Португалия след Мондиала
  • Съдът решава за постоянния арест за мъжа, обвинен за тежкия инцидент с джет в Ахелой
  • Легенди на българското кино и театър станаха част от градския пейзаж във Варна
  • България има готовност да наложи резерви на 21-ия пакет санкции срещу Русия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Арестуваха майката, изхъврила бебето си в коша


13 Септември 2024, Петък, 16:11 ч.
Автор: Флагман.бг

От лечебното заведение в Силистра съобщиха, че момченцето е недоносено

Задържаха 43-годишна жена от село Водно, оставила новороденото си бебе в храсти в дуловското село, съобщиха от Окръжната прокуратура. Тя отрича да е майка на детето, но първоначален медицински преглед доказва, че наскоро жената е преминала през раждане.  

По-рано беше установено, че детето е било оставено в запустяла тревиста местност в близост до къщата на жената, която го намерила.  

Мария Тодорова е спасила живота на детето, като го е увила в якето си и веднага е позвънила на спешния телефон.

От лечебното заведение в Силистра съобщиха, че момченцето е недоносено. Прието е със затруднено дишане и измръзнало.

Поставено е в кувьоз и в момента е в стабилно състояние.

Според българското законодателство наказанието е до 5 години затвор. Много често обаче майките се разминават с условни присъди, показа проверка на Lupa.bg. 

Пред съда най-често се оправдават, че нямат финансова възможност да отглеждат дете, като и с факта, че бащата изобщо не се интересувал от бъдещия си наследник. В повечето от случаите, майките дори не знаели кой е таткото на захвърленото бебе. 


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
4
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Несебър събира красиви умове от 11 държави Несебър събира красиви умове от 11 държави 03/07/2026, Петък 12:40 0
4
Коментара по темата
4.
Габи
14.09.2024 13:20:35
0
1
Такива изроди, които не могат да се сравняват и с най кръвожадните с щества. Никое диво и опитомено животно не би изхвърлило детето си. Присъдата за такова деяние трябва да бъде определяна като опит за убйство.
3.
Габи
14.09.2024 11:46:08
0
3
Такива изроди, които не могат да се сравняват и с най кръвожадните с щества. Никое диво и опитомено животно не би изхвърлило детето си. Присъдата за такова деяние трябва да бъде определяна като опит за убйство.
2.
Безусловен
13.09.2024 17:44:44
0
8
НИКАКВА УСЛОВНА!
ДИРЕКТНО В СЛИВЕНСКИЯ И ДА ПРЕСЪЗДАДЕ 2 GIRLS 1 CUP НА ЛАЙФ БЕЗ ТРАНЗИШЪНВАТ!
1.
Читател
13.09.2024 16:25:17
0
17
Като няма финансова възможност за отглеждане на дете - има предпазни средства, а това, че някои жени изобщо не знаят кой е таткото - говори много, много лошо за тях!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Държал ли е с една ръка волана шофьорът на ТИР-а, убил 2 деца и треньора им на АМ „Тракия” Държал ли е с една ръка волана шофьорът на ТИР-а, убил 2 деца и треньора им на АМ „Тракия” Най-вероятно гумата е гръмнала, но ако се реагира правилно, машината може да се овладее лесно, категоричен е Стоян Апостолов Бургас се „гмурка” в първия уикенд на юли с летен заряд Бургас се „гмурка” в първия уикенд на юли с летен заряд Пригответе си удобни обувки, вземете семейство и приятели и се гмурнете в лятото край морския бряг 600 милиона евро тръгват към регионите! Валентин Тончев става новият силен човек за общинските милиарди 600 милиона евро тръгват към регионите! Валентин Тончев става новият силен човек за общинските милиарди Той застава начело на Приложение 3 към бюджета, за да донесе баланс и прозрачност за местната власт Невиждано нашествие на комари в Бургас: Рояци атакуваха „Славейков“ и „Възраждане“ Невиждано нашествие на комари в Бургас: Рояци атакуваха „Славейков“ и „Възраждане“ Дезинфикционната станция вдига екипите под тревога Ченгета опитаха да арестуват проститутка на работното й място, тя скочи на бой Ченгета опитаха да арестуват проститутка на работното й място, тя скочи на бой Труженичката оказа яростна съпротива при ареста, но съдът я пожали заради безпаричие Съдът отново потвърди законосъобразността на действията на  „Слънчев бряг“ АД Съдът отново потвърди законосъобразността на действията на „Слънчев бряг“ АД Въпреки две съдебни решения собственикът на хотел „Котва“ Венелин Ташев продължава да използва имот на „Слънчев бряг“ АД като платен паркинг и да таксува туристи ГДБОП влезе на проверка във ВиК Бургас ГДБОП влезе на проверка във ВиК Бургас Изземват документи, свързани с дейността на дружеството в Несебър Браншът пропищя: Евроспекуланти с таратор за 9 евро съсипват имиджа на Черноморието (ВИДЕО/СНИМКИ) Браншът пропищя: Евроспекуланти с таратор за 9 евро съсипват имиджа на Черноморието (ВИДЕО/СНИМКИ) Въпреки завишените цени на места, повечето заведения поддържат нормални цени на своите предложения, а туристи не липсват Несебър събира красиви умове от 11 държави Несебър събира красиви умове от 11 държави Събитието в града на ЮНЕСКО традиционно се провежда под патронажа на кмета Николай Димитров НАП спипа концесионера на Бургаските солници в нарушение след скока на цената в евро НАП спипа концесионера на Бургаските солници в нарушение след скока на цената в евро Преминаването към еврото се превърна в перфектен параван за спекула с цената на един уникален природен феномен
14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода Наглецът е създал собствени импровизирани пунктове из Париж, където таксува колоездачи и шофьори за привилегията да не бъдат простреляни с вода  Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Конституционният съд заври след скандалните разкрития за 227-те полета на феномена в политиката Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Ако видите тези липси по ивицата, веднага бягайте – операторите нямат капитанска правоспособност и разрешителни от държавата Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Извънредното производство срещу певеца, чието истинско име е Пол Гад, се основава на свидетелските показания на жена, която наскоро е съобщила в полицията за преживяното малтретиране в края на миналия век Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Британи Кларк изгуби живота си след атака на хищник, а записите от телефона за спешни случаи 911 разкриват невиждан ужас Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Всички епизоди на хитовото шоу бяха изтрити от стрийминг платформите, след като три от участничките повдигнаха обвинения за насилие по време на снимките Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Всички засегнати кадри ще получат солиден социален пакет и финансово обезщетение в размер на шест брутни месечни заплати Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Властите настояват за изграждането на нови жилища върху руините на Хитлеровата Райхсканцелария, докато експерти алармират, че се заличават последните парчета от историята Невероятно предложение за брак приключи с арест Невероятно предложение за брак приключи с арест Двойката проникнала в забранена зона на "Емпайър Стейт Билдинг“ Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Луксозният италиански аксесоар бе изтръгнат за секунди от див макак в популярен резерват в Китай, а липсата на храна в него вбесила животното
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня - Кога мъжете бягат най-бързо? Когато бягат за бутилка, или когато бягат след жена?
- Когато бягат с бутилка, от жена...
Виц на деня Виц на деня - Докторе, губя паметта си.
- От кога така!?
- Какво от кога!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато тя беше на 2 годинки, тичаше ли тичаше голичка по плажа. Сега, когато е вече на 30 години, две бутилки вино я връщат в детството.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори