×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Удря ли стартът на учебната година по семейните бюджети, вижте анкетата на Флагман.бг


Удря ли стартът на учебната година по семейните бюджети, вижте анкетата на Флагман.бг
Вижте какво разказаха тези бургазлии пред камератата на Флагман.бг
11 Септември 2024, Сряда, 11:30 ч.
Автор: Димитър КИРЯКОВ, снимки и видео: Димитър КИРЯКОВ

Как се отразява инфлацията и ще се справят ли семействата с осигуряването на всичко необходимо

Удря ли старта на учебната година по семейните бюджети? Отговорът на този въпрос потърси Флагман.бг в анкета в центъра на Бургас.

Мненията са разнопосочни.

Част от участниците в допитването се оплакват, че средствата не им достигат. Други са категорични, че разходът не е толкова сериозен и е поносим за семейните им бюджети.

Припомняме, че от тази година учебниците от 1 до 12 клас са безплатни. Родителите вече трябва да закупуват само тетрадки, пособия и ако се изискват помагала по дадения предмет.

Откриването на учебната година ще бъде на 16 септември – понеделник, а малчуганите, които ще бъдат първи клас тръпнат в очакване в прекрачването на класните стаи.

Вижте нашата анкета:

 


В категории: Животът


Димитър КИРЯКОВ Автор
Димитър КИРЯКОВ
7
Коментара
Владислав БОНЕВ Почина дългогодишен оператор на БНТ Почина дългогодишен оператор на БНТ 21/08/2026, Петък 11:05 0
Михаил ДИМИТРОВ Близо 7000 зрелостници на поправка по БЕЛ днес Близо 7000 зрелостници на поправка по БЕЛ днес 21/08/2026, Петък 07:32 1
7
Коментара по темата
7.
смяс
11.09.2024 15:11:38
3
14
Подаръци на учители, кви са тия глупости. Тва го правят само родители, които знаят, че децата им са прости и се надяват на милост от учителя да ги изкласи с тройки и четворки.
Ако не му подариш нещо кво, ще ти остави лапето на поправка ли ?
6.
Стига правежи
11.09.2024 14:54:12
1
18
Всичко е поскъпнало и то доста.Ако ги питате без камера има да реват от цените,но нали като ги снимат трябва да се изкарат много заможни и успели.А и това събиране на пари за подаръци на госпожите останало от едно време трябва да престане веднъж завинаги.Това им е работата за която не взимат малко пари.
5.
До 1
11.09.2024 13:50:05
1
21
Ама, Вие верно ли давате пари за ваучери за маникюр на учителите??
Какви са тези будители, които се интересуват от пластмасови шарении, а не от просвета??!
Ваучер за градската библиотека или някакво културно мероприятие разбирам, но за такива пр0ст0тии....???
4.
Изгревлия
11.09.2024 13:33:49
0
19
Абе, флагмани, вие знаете ли коклко струва една униформа?
3.
ХАХА
11.09.2024 13:30:56
0
11
Флагман, на платените статии за реклама, умишлено изключвате коментарите и няма конкретно лице за автор ! Визирам статията за института Асен Златаров. Ярък пример за "демокрация", нали мили другарчета!
2.
...
11.09.2024 12:15:38
0
27
Ами спрете да ги събирате тази пари за подаръци. Вие усти нямате ли? Докато давате и плюете по форуми нищо няма да се промени. Имайте топки и кажете "НЕ" на тази практика.
1.
Читател
11.09.2024 11:41:03
0
46
Само тетрадки и пособия ли? Ами помагалата? Ами парите, които се събират за подаръци на госпожите?....защо е нужно да с правят подаръци...и то не неща, които са смислен и стойностни, а ваучери за маникяр и тем подобни....не мисля, че децата са тези, които трябва да плащат за тези неща!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Бургас с втори кандидат за ВСС: 25 прокурори издигнаха Дарин Христов Бургас с втори кандидат за ВСС: 25 прокурори издигнаха Дарин Христов Сред подкрепилите го е и другият бургаски кандидат Благовест Вангелов, а Христов също стои зад неговата номинация - прокурорите ще избират четирима свои представители през октомври Почина дългогодишен оператор на БНТ Почина дългогодишен оператор на БНТ Повече от 11 години той бе част от Дирекция "Новини и актуални предавания" и остави зад себе си хиляди часове телевизионен ефир Васил Терзиев шокирал EBU и БНТ: Поискал хонорар от 1,5 млн. евро за екипа си за Евровизия Васил Терзиев шокирал EBU и БНТ: Поискал хонорар от 1,5 млн. евро за екипа си за Евровизия Той дори не е дал официално предложение на работната група по оценка, приложжил само план-сметка от 37 млн. евро - за различни проекти в София и хонорар за екипа си, твърди Ваня Григорова Спецакция удари заведения и магазини в Слънчев бряг: Четирима задържани, иззеха екстази, метамфетамин и марихуана Спецакция удари заведения и магазини в Слънчев бряг: Четирима задържани, иззеха екстази, метамфетамин и марихуана Криминална и Икономическа полиция провериха обекти в курорта, открити са още HHC вейп, около 172 капсули райски газ и тютюн без бандерол 22-годишен с "Ауди" помете "Мазда" на пътя Созопол - Бургас, двама са ранени 22-годишен с "Ауди" помете "Мазда" на пътя Созопол - Бургас, двама са ранени Колата се забила в мантинелата и излетяла извън пътя, 65-годишна бургазлийка е с фрактура на таза Заловиха двама ало измамници: Прибрали 7250 евро от пенсионери в Порой и Трояново Заловиха двама ало измамници: Прибрали 7250 евро от пенсионери в Порой и Трояново  Криминално проявените и осъждани мъже от село Научене направили пълни самопризнания Социолози: Нова партийна система се появи, ПП-ДБ и „Прогресивна България“ ще се усилват взаимно Социолози: Нова партийна система се появи, ПП-ДБ и „Прогресивна България“ ще се усилват взаимно Ровът, който се изкопа между двете политически сили, ще става все по-дълбок, прогнозира Димитър Ганев Нов закон променя детското правосъдие: Ранна намеса и индивидуален подход към всяко дете Нов закон променя детското правосъдие: Ранна намеса и индивидуален подход към всяко дете Новата система трябва да следи детето от ранното установяване на риска до съдебните мерки и последващата реинтеграция Проф. Рачев: От неделя започва разхлаждането, очакват се валежи и по-свеж въздух Проф. Рачев: От неделя започва разхлаждането, очакват се валежи и по-свеж въздух По Черноморието времето остава отлично за почивка, каза климатологът Над 400 души ще пресъздадат боевете на Шипка за 149-ата годишнина от епопеята Над 400 души ще пресъздадат боевете на Шипка за 149-ата годишнина от епопеята Тържествата започват тази вечер в Габрово, а кулминацията е в събота пред Паметника на свободата
Акула ли е? Огромна риба влезе сред плувците на гръцки плаж и предизвика паника Акула ли е? Огромна риба влезе сред плувците на гръцки плаж и предизвика паника Перката и опашката й се показали над водата край Псата, а кадрите разпалиха спор дали става дума за риба меч или средиземноморски марлин Хаос по летищата в Европа: Новата биометрична система удвои опашките, чакането стига до 5 часа Хаос по летищата в Европа: Новата биометрична система удвои опашките, чакането стига до 5 часа Франкфурт и Амстердам отчитат до два часа на граничния контрол, авиокомпаниите искат промени в EES, а най-тежко е за туристите извън ЕС Кантарджиев с тревожен сигнал: Морбили вече е в 11 области, проверяват и съмнителен ваксинационен статус Кантарджиев с тревожен сигнал: Морбили вече е в 11 области, проверяват и съмнителен ваксинационен статус 502 случая са отчетени до края на юли, а западнонилската треска настъпва на Балканите - в Северна Македония вече има 38 заболели и четири жертви Осуетиха атентат в САЩ: Жена планирала да взриви Капитолия на щата Ню Йорк Осуетиха атентат в САЩ: Жена планирала да взриви Капитолия на щата Ню Йорк 35-годишната Джесика Бауи искала да убие законодатели и след нападението да избяга в контролирана от Ислямска държава територия в Сирия Още един месец за „Лукойл“: САЩ удължиха срока за сделките с международните активи Още един месец за „Лукойл“: САЩ удължиха срока за сделките с международните активи Новият срок е 19 септември, а всяка конкретна продажба ще трябва да получи отделно одобрение от OFAC Тежък удар за ЦСКА в Крит: ОФИ разгроми червените с 3:0 преди реванша в София Тежък удар за ЦСКА в Крит: ОФИ разгроми червените с 3:0 преди реванша в София Тимът на Христо Янев пропусна няколко отлични положения, получи два гола от Фунтас и завърши мача с човек по-малко Борисов: Австрийските служби са предупредили България за Безмер, Йотова да свика КСНС Борисов: Австрийските служби са предупредили България за Безмер, Йотова да свика КСНС Лидерът на ГЕРБ твърди, че е получил информация от австрийски източници, а по темата за президентските избори остави отворена врата за подкрепа на общ кандидат вдясно Андрей Гюров влиза в президентската битка във вторник, сам ще търси път и към ГЕРБ Андрей Гюров влиза в президентската битка във вторник, сам ще търси път и към ГЕРБ Инициативният комитет вече се задвижва, ПП-ДБ остават на втора линия, а големият въпрос е дали кандидатът ще успее да събере по-широка подкрепа вдясно След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България Атина може да подсили защитата на българското въздушно пространство, ако София поиска помощ, а вниманието е насочено към авиобаза Безмер Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Пожари избухнаха на няколко места, повредени са жилищни сгради, складове и детска болница, части от града останаха без ток
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Приятели си говорят:
- Моята приятелка е като мобилен телефон.
- В смисъл, че е малка ли?
- Не, в смисъл, че като свърша парите не ми говори.
Виц на деня Виц на деня - Какво е търговия с влияние?
- Когато барманът вижда, че си под влияние на алкохола, но продължава да ти сипва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство — никога.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори