На 20 септември проф. Захариев ще консултира пациенти със съдови заболявания в „Бургасмед“
Прегледите ще се проведат от 10.00ч. до 13.00ч. в кабинет 503
Изтъкнатият съдов хирург проф.Тодор Захариев, специалист с над 40-годишен опит, ще извърши платени прегледи на пациенти със съдови заболявания в ДКЦ „Бургасмед“ на 20 септември, петък. Прегледите ще се проведат от 10.00ч. до 13.00ч. в кабинет 503. Желаещите да бъдат прегледани, могат да запишат предварително час на регистратурата на ДКЦ „Бургасмед“ или на тел. 0892 22 28 00, или 0892 22 25 25.
От лятото на 2023г. професорът е методичен ръководител и консултант на Отделението по съдова хирургия на МБАЛ „Бургасмед“. Той е бил част от екипа на Клиниката по съдова хирургия и ангиология на Университетска болница „Проф. д-р Александър Чирков“ в София от нейното основаване през 1986 г., а през 1991 г. е назначен за неин ръководител. Същевременно е изнасял лекции по съдова хирургия пред студенти и специализанти в Медицински университет – София.
Професорът е автор на 7 учебника и монографии, има над 250 научни публикации и съобщения върху всички области на съдовата хирургия в наши и чужди научни списания и на научни форуми у нас и в чужбина. Проф. Захариев е дългогодишен национален консултант по съдова хирургия към Министерство на здравеопазването и НЗОК и дългогодишен председател на Българското национално дружество по ангиология и съдова хирургия.
Четири огнища на шарка в Пловдивско ликвидира БАБХ
ЦРУ: Иран може да устои на американската блокада с месеци
Дара с втора репетиция на сцената във Виена
„Филм без име“: Тази вечер ще е страхотният финал на „СОЛиСиМи“ - с магията на филмовата музика и младите таланти на Бургас
Самолет удари човек на пистата в Денвър
Крум Зарков: 9-ти май е ден на победа, ден на памет, ден на съвест
Волен Сидеров каза истината за скандалните кадри в София
Путин: Русия се бори срещу агресивна сила, подкрепяна от НАТО (ВИДЕО)
Пророкът на Страшния съд вижда трети мандат на Тръмп
Хванаха дрогиран бракониер по време на незаконен лов на сърни и елени (СНИМКИ)
Хиляди се стичат към пл. „Тройката“, след минути започва вторият етап от Джиро дИталия
Мариус Куркински: Писна ми от BG, искам България
