Има ново гадже и е щастлив
„След участието ми в „Игри на волята“ животът ми се преобърна на 360 градуса", признава победителят от сезон 5
Само след седмица всички ще сме пред телевизорите, за да гледаме началото на шестия сезон на „Игри на волята“. Какво можем да очакваме от Дивия север и как една телевизионна игра може да промени живота ти, разказва победителят от сезон 5 – Иван Рълев.
„След участието ми в „Игри на волята“ животът ми се преобърна на 360 градуса. Преди бях човек на крайностите, но осъзнах, че истината е в баланса. Осъзнах, че трябва да обръщам повече внимание на най-близките си хора. Вече успявам да намирам свободно време за себе си и за приятелите си. Ежедневието ми е това – работа, почивка през уикенда, разходки в планината“, разказва победителят от миналия сезон на най-екстремното риалити, пред NOVA.
За Иван Рълев победата е била най-важната награда, а парите са били само бонус към нея. Предпочита да не споделя в какво е вложил сумата и признава, че след финала на играта пътищата им с останалите участници са се разминали. „Всеки има свой живот и е поел по своя път. Имам половинка до себе си, но няма да споделям повече. Щастлив съм!“
Рълев, който се е явил на кастинг битка за сезон All Stars, споделя, че няма търпение сезон 6 да започне. „Бях в Резиденцията на новите участници. Смятам, че условията в Дивия север ще бъдат много по-сурови. Ние бяхме много на юг и въпреки това вечерите на реката бяха много студени. Докато при тях смятам, че ще бъде още по-студено и жестоко. Надявам се това да не ги възпре и да могат да покажат пълния си потенциал на Арената. Не бива да ги спира локацията, на която се намират. Много бих искал да видя развой на играта, в който жена да стане победител, но все още не виждам как може да се случи това. Нещата на Арената винаги са много тежки и сурови от това, което зрителите виждат на екрана. Не виждат, че гладуваме и не спим нормално. Когато излезеш на Арената, трябва да се събереш психически, това бяха и по-тежките битки за мен. Физическите битки бяха по-лесни за мен, за разлика от пъзелите и игрите за баланс. В този сезон ще има 40 участника, пет племена и три чисто нови Арени, което означава, че ще бъде мащабен и зрелищен. Надявам се да бъде по-епичен от нашия! Тръпна в очакване да гледам. Много се вълнувам, става ми носталгично. Липсва ми Арената и битките. Стискам палци на новите участници! Съветвам ги да останат себе си и да не се самозабравят в играта! Важно е да бъдат истински, а не да влизат в играта с цел. Хората, които бяха каквито са, това са истинските победители!“
Големият победител покани феновете на лична среща с него и участници от предходните сезони на любимия формат. „Следващият уикенд, на 14 септември в 12.00 ч. всички участници от нашия и предходните сезони ще се съберем на площад „Св. Неделя“. Ще има „парад на племената“ и фен среща пред НДК. Аз също ще бъдат там. Ще ви очаквам да се запознаем и да се снимаме заедно!“
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
