Има ново гадже и е щастлив
„След участието ми в „Игри на волята“ животът ми се преобърна на 360 градуса", признава победителят от сезон 5
Само след седмица всички ще сме пред телевизорите, за да гледаме началото на шестия сезон на „Игри на волята“. Какво можем да очакваме от Дивия север и как една телевизионна игра може да промени живота ти, разказва победителят от сезон 5 – Иван Рълев.
„След участието ми в „Игри на волята“ животът ми се преобърна на 360 градуса. Преди бях човек на крайностите, но осъзнах, че истината е в баланса. Осъзнах, че трябва да обръщам повече внимание на най-близките си хора. Вече успявам да намирам свободно време за себе си и за приятелите си. Ежедневието ми е това – работа, почивка през уикенда, разходки в планината“, разказва победителят от миналия сезон на най-екстремното риалити, пред NOVA.
За Иван Рълев победата е била най-важната награда, а парите са били само бонус към нея. Предпочита да не споделя в какво е вложил сумата и признава, че след финала на играта пътищата им с останалите участници са се разминали. „Всеки има свой живот и е поел по своя път. Имам половинка до себе си, но няма да споделям повече. Щастлив съм!“
Рълев, който се е явил на кастинг битка за сезон All Stars, споделя, че няма търпение сезон 6 да започне. „Бях в Резиденцията на новите участници. Смятам, че условията в Дивия север ще бъдат много по-сурови. Ние бяхме много на юг и въпреки това вечерите на реката бяха много студени. Докато при тях смятам, че ще бъде още по-студено и жестоко. Надявам се това да не ги възпре и да могат да покажат пълния си потенциал на Арената. Не бива да ги спира локацията, на която се намират. Много бих искал да видя развой на играта, в който жена да стане победител, но все още не виждам как може да се случи това. Нещата на Арената винаги са много тежки и сурови от това, което зрителите виждат на екрана. Не виждат, че гладуваме и не спим нормално. Когато излезеш на Арената, трябва да се събереш психически, това бяха и по-тежките битки за мен. Физическите битки бяха по-лесни за мен, за разлика от пъзелите и игрите за баланс. В този сезон ще има 40 участника, пет племена и три чисто нови Арени, което означава, че ще бъде мащабен и зрелищен. Надявам се да бъде по-епичен от нашия! Тръпна в очакване да гледам. Много се вълнувам, става ми носталгично. Липсва ми Арената и битките. Стискам палци на новите участници! Съветвам ги да останат себе си и да не се самозабравят в играта! Важно е да бъдат истински, а не да влизат в играта с цел. Хората, които бяха каквито са, това са истинските победители!“
Големият победител покани феновете на лична среща с него и участници от предходните сезони на любимия формат. „Следващият уикенд, на 14 септември в 12.00 ч. всички участници от нашия и предходните сезони ще се съберем на площад „Св. Неделя“. Ще има „парад на племената“ и фен среща пред НДК. Аз също ще бъдат там. Ще ви очаквам да се запознаем и да се снимаме заедно!“
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
