Заряза Капките, ще го гледаме в Би ти ви
Фънки ще бъде част от предаването „Колко ми даваш?“
Димитър Ковачев, по-известен като Фънки, когото зрителите гледаха в „Като две капки вода“ по Нова тв в продължение на десетилетие, се мести при конкуренцията. Тази есен почитателите му ще го гледат в ново предаване, което ще се излъчва в ефира на Би Ти Ви – „Колко ми даваш?“. Именно той ще е един от звездните участници, които ще се опитат да познават възрастта на напълно непознати за него хора.
Трансферът на Фънки ще е голямата изненада през предстоящия тв сезон. Той ще влезе в новото шоу в комплект с приятеля си Константин. Двамата ще трябва да отгатнат точната възраст на шестима непознати, като ще разполагат с 5 ключа, за да достигнат до нея. С всеки грешен отговор сумата, за която се състезават, ще намалява. На финала, така или иначе, двамата състезатели няма да вземат нищо (но най-вероятно ще се разпишат срещу хонорар за участието си).
Пари ще получат непознатите, чиято възраст трябва да отгатнат, както и публиката в залата. Водеща ще е Флорина Иванова – младата журналистка, която допреди 2 години водеше спортните новини в телевизията. Тя влезе в Би Ти Ви през 2018-а, а напусна през лятото на 2022-а. Сега се завръща като звезда в забавното шоу.
Участието на Фънки в него засега е обявено като еднократно, но самото му влизане в телевизията означава, че се кроят планове да го задържат. Нищо чудно да му намерят място в някой от новите им проекти – забавните състезания „Коя е тази песен?”, „Помниш ли текста?” и „Кажи честно”, които предстои да излязат на екран. Със сигурност се крои и още нещо, което не е съобщено официално, но би било подходящо за атрактивния Фънки.
Освен него и Коцето, в шоуто като състезатели ще влязат още много популярни личности. Сред тях са олимпийските медалисти Семен Новиков и Боряна Калейн, водещите на „Островът на 100-те гривни“ Александър Сано и Диляна Попова, волейболните национали Валентин и Георги Братоеви, рапърът 100 Кила, Ути Бъчваров и др.
Предаването тръгва на 19 септември от 22 часа, като всеки епизод ще е с продължителност от час и ще се излъчва в четвъртък и петък, пише в. „Уикенд“.
Никола Цолов покри изискванията за Формула 1
Държавата търси споразумение с ЛиЛана в Страсбург заради дело от времето на Гешев
Такситата да влязат в бус лентите, но само с клиент. Подкрепяте ли?
15 български туристи са в безопасност след смъртоносните наводнения в Непал
Основни разлики при шотландско, американско и ирландско уиски
Бонус-малус носи до 60% разлика в цената на Гражданска отговорност
Българин е сред издирваните след катастрофалния потоп в Непал, близо 1500 души са в неизвестност
Радев след акцията в Драгалевци: Вече няма недосегаеми, това е само началото
Антракс в Ловешко: Трима души са заразени, син на фермер опита да прегази журналисти
Крум Зарков: "Добре е, че съдебната реформа се поставя на дневен ред, но има и необмислени предложения"
Зверска тапа в посока кв. „Сарафово“
