Сигнал до Флагман! Опасни ламарини може да обезглавят човек зад бл. 20 в ж. к. "Славейков"
Надявам се институциите да направят необходимото, за да бъде отстранен проблемът, преди да е станало късно, пише бургазлия
За опасни ламарини, които висят от тераса на апартамент в бл. 20 в ж. к. "Славейков" съобщава читател в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН".
Иван добавя, че районът е оживен, зад блока е организиран кът за отдих, който е пълен с хора, чиито животи са застрашени непрекъснато.
"Ламарините висят от задната страна на шестия етаж на блока. В градинката долу се събират пенсионери, майки с деца, други пък разхождат кучетата си, а не осъзнават опасността да бъдат обезглавени при нелеп инцидент. Не знам дали жилището е обитаемо, не живея в този блок, а в съседство, но всеки ден сн съм наоколо с детето и кучето си. Надявам се институциите да направят необходимото, за да бъде отстранен проблемът, преди да е станало късно. Това е грозна и опасна промяна на фасадата на блока", завършва писмото на Иван, който ни е изпратил и снимка.
Защо няма обвинени по файловете "Епстийн"?
Март е обявен за „Месец на българското културно наследство“ в Лос Анджелис
Хилари Дъф споделя какво е да си майка на 4 деца: Понякога имам нужда от едно мартини
Един от най-влиятелните гласове на Германия в света замлъкна
Проучване: Дразнещите хора около нас ускоряват стареенето
Нейнски: Самолетите в София не участват във войната
Нормално ли е?! 45 евро за килограм малини
Фентанилът, открит в София, е достатъчен, за да убие 5 млн. души
Някога в България беше икономически рай, но сега храната поскъпна
Явор Божанков обясни защо Асен Василев не го иска в листите на ПП-ДБ
Повратна точка за тези 5 зодии през уикенда
Ани Цолова взема 350 евро, за да ви научи да говорите пред публика

Интересно, ще се раздразниш ли, ако напиша СлиФен или Иамбол.???
Ламарином славе!