Сигнал до Флагман.бг: И по стария път за София е мазало
Който и път да изберете, не може да избегнете задръстването
Шофьори, решили да избегнат задръстването на АМ „Тракия“, са задръстили и стария път за София. Това алармира наш читател в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
Образувала се е голяма тапа в участъка между Бургас и Сливен. В социалните мрежи са публикувани и снимки, на които се вижда натовареното движение.
Започна се! На АМ „Тракия“ вече е транспортен хаос, задръстването е над 10 км (ВИДЕО)
Припомняме, че катастрофа на 305 км в посока София задръсти АМ „Тракия“. Опашката вече е над 10 км, съобщават наши читатели. Часове се чака в парализирания участък, оплакват се още те.
Днес движението по всички пътища в страната е интензивно заради „голямото прибиране“ след трите почивни дни. Очаква се по-късно трафикът да се засили още повече. Шофирайте внимателно!
Като от филм на ужасите: Майка и 6 деца загинаха в пожар
Късметът намигна на Григор Димитров
Рецепта за перфектни тарталети с лимонов крем и свежи ягоди
Застраховат за 1 милион кола, купена за 400 долара - причината е изумителна
Неустоими шоколадови бисквитки с къпини и лешници
Министърът на енергетиката Трайчо Трайков отбеляза 150-годишнината от Априлското въстание
Президентът Илияна Йотова с първи коментар след изборите
Иван Димов се сбори с голяма звезда в щангите, надеждите за Лос Анджелис са огромни
Тръмп подкрепя ускорените изследвания на психеделични вещества за лечение
Защо шофьорите масово крият ключовете от колата си в микровълновата
Плащаме по € 110 за първо море през май
Напусна ни Георги Георгиев - Джони, фотожурналистът, който запечата началото на демократичните промени

Какво да кажем за тези с У и СН, които да се преселили в нашият град, но, все още карат все едно са У селО???