×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Повече линейки и медицински екипи по Черноморието през август
  • Бразилия отказа визи на служители на администрацията на Тръмп заради опасения от намеса в президентския вот
  • Никола Цолов завърши седми в Гран при на Унгария, но остава на върха във Формула 2
  • Ограничено движение на “Тракия”, “Струма” и през Кресненското дефиле
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Как да хващате окото на мъжете всеки път


08 Септември 2024, Неделя, 21:18 ч.
Автор: Флагман.бг

10 женски тайни на привличане и чар

Търсенето на любовта изглежда като нещо просто и обикновено, но всъщност не е толкова лесно да привлечете вниманието на мъжете, особено ако сте срамежливо момиче. Да накарате мъж да се влюби във вас може да е истинско предизвикателство, най-вече ако не сте самоуверена и с високо самочувствие.

Излизането по срещи в много случаи изисква майсторство и похвати, които правят една жена привлекателна и обаятелна. За да успеете в това начинание, вижте кои са начините да „хващате окото“ на мъжете всеки път. Ето 10 начина да успеете:

1. Бъдете уверени в себе си.

Уверените жени са много по-привлекателни от плахите и такива с ниско самочувствие. Ако сте боязливи и предпазливи в думите и действията си, ако излъчвате страх и неувереност, това автоматично ви прави не особено привлекателни, дори незабележими. Излъчването на увереност и високо самочувствие е ключово, когато искате да впечатлите един мъж.

2. Обличайте се, за да направите впечатление.

Облеклото има голямо значение за това дали ще бъдете забелязани или не. Не е нужно да се обличате прекалено предизвикателно или разголено, дори напротив.

Оскъдното облекло подсказва за лесна достъпност, което също ви прави безинтересни. Докато облеклото, което подчертава същността ви и ви отличава от всички останали е нещо, което впечатлява и привлича не само мъжкото око, но и това на всички наоколо.

3. Флиртуващо, ведро и позитивно поведение.

Положителното излъчване, закачливостта, смехът, флиртуването с поглед и език на тялото са едни от най-важните тайни на успеха в запознанствата. Ако усвоите тези похвати, няма да имате никакви проблеми в това да привлечете мъжкото внимание.

Дори ще имате възможност да си избирате измежду многото мъжки погледи, които ще привлечете с това впечатляващо излъчване, което действа като магнит.

4. Покажете чар и грация.

Женствеността е незаменимо оръжие, когато търсите любов. Мъжете са привлечени от женствени жени, които притежават грация на газела и чар на магьосница. Съчетанието между тези две женски оръжия ви прави истински неустоими за мъжете.

5. Носете оригинални аксесоари и бижута.

Ако се сливате с тълпата е по-малко вероятно да бъдете забелязани. Но ако предпочетете аксесоари, които никой друг не притежава, това ще ви направи отличителни и забележителни. Ще бъде повод мъжкото око да се обърне към вас, а не към някоя друга жена.

6. Пуснете дългата си коса.

Дългата коса е женско оръжие, пред което мъжете са безсилни. Разпилените кичури, свободно падащата коса, която отмятате небрежно с ръка привлича мъжкото око и определено ви прави привлекателни.

7. Носете секси токчета.

Мъжките фантазии са свързани със секси облекло, което задължително включва предизвикателни токчета, правещи женския крак да изглежда дълъг и строен. Няма нищо по-привлекателно и секси от жена, която ходи самоуверено на любимите си токове и излъчва сексапил, изпълващ атмосферата наоколо.

8. Гордейте се с женствеността си.

Едно от най-отблъскващите и непривлекателни неща в женското поведение е неувереността. Мъжете биват отблъснати от жени, които постоянно назовават отрицателните си черти, търсят одобрение за външния си вид и изказват несигурност относно тялото си. Дами, не обръщайте внимание на слабите си места и не акцентирайте върху дефектите и недостатъците си.

Ако един мъж ви харесва и е привлечен от вас, той със сигурност няма да забелязва несъвършенствата ви.

9. Споделяйте с гордост интересните хобита, които обичате.

Мъжете са луди по хобитата. Повечето от тях са приключенски настроени и подхождат с интерес към нови страхотни преживявания. Ако имате любими хобита, споделете ги с мъжа до вас. Нещо повече – проявете интерес и към неговите хобита. Така със сигурност ще го привлечете на своя страна.

10. Бъдете себе си.

Преструвките и игрите са нещо, което в началото на връзката може и да работи, но с течение на времето истинската същност се проявява рано или късно. Затова най-добре е да бъдете естествени, неподправени и истински. Бъдете такива, каквито сте и няма да сгрешите.

Този подход ще ви помогне не само да бъдете приети каквито сте, но и ще ви е от полза в откриването на партньор, който пасва най-добре на същността, характера и темперамента ви.

източник: az-jenata.bg

 

 


В категории: Лайфстайл


1
Коментара
1
Коментара по темата
1.
ПО КАКВО СИ ПРИЛИЧАТ
09.09.2024 04:37:43
0
1
Жените и индианците....???
Започнат ли много да се гримират,голям лов ще пада...!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Секс автомат в Слънчев бряг вдигна институциите на крак Секс автомат в Слънчев бряг вдигна институциите на крак Машината работела денонощно пред нощен клуб, без фармацевт и реална проверка дали купувачът е пълнолетен С милиони от имоти зад граница: Как Станимир Рагевски е планирал бягство от затвора С милиони от имоти зад граница: Как Станимир Рагевски е планирал бягство от затвора Намерени SIM карти задействаха мащабна вътрешна проверка сред надзирателите Руснаците отстъпиха Свети Влас на украинци, поляци и румънци, цените минаха 2000 евро Руснаците отстъпиха Свети Влас на украинци, поляци и румънци, цените минаха 2000 евро Новите купувачи вече търсят просторни жилища с морска панорама, паркомясто и условия за целогодишно обитаване Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек Хотелиерите обясняват скока с по-скъпите храни, консумативи и заплати, а българските туристи са по-малко от миналото лято Мария Илиева ще е голямата звезда на тазгодишноно издание на "Бургас и морето" Мария Илиева ще е голямата звезда на тазгодишноно издание на "Бургас и морето" Една от най-разпознаваемите изпълнителки в българската поп музика е големият гост на тазгодишното издание, което ще се проведе на 1 август от 20:30 часа в Летния театър в Бургас Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ) Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ) Слънчевото време и прохладният морски бриз изведоха малки и големи по пешеходните зони на града Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол Снимката раздели социалните мрежи - едни видяха опасност и селска проява, други защитиха мъжа, който забавлява детето си След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро Толкова е трябвало да плати Община Варна на топ звездата  ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев Исканията са входирани в деловодството на ОбС - Бургас, но не са точки от дневния ред и тепърва трябва да бъдат превърнати в реален финансов и правен модел За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината Пълнолунието във Водолей подрежда пътя на Близнаците и показва резултатите от минали усилия
Най-мащабната евакуация след Втората световна война се извършва във Франция Най-мащабната евакуация след Втората световна война се извършва във Франция Пламъците се приближиха опасно до френския град, ветровете разширяват фронта, а Франция и Испания мобилизираха армии и хиляди пожарникари Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Санкциите за електрическите превозни средства са над два пъти повече, въпреки че проверките на Пътна полиция са увеличени с 30% Градът на края на света, където е забранено да се умира Градът на края на света, където е забранено да се умира В Лонгиърбиен полярните мечки дебнат извън селището, алкохолът се продава с квоти, а слънцето изчезва за месеци Забиха отвертка в главата на 25-годишен, лекарите отстраниха половината му череп Забиха отвертка в главата на 25-годишен, лекарите отстраниха половината му череп Джейми Чапъл е в критично състояние след нападение на строителна площадка във Великобритания, обвинен е 36-годишен мъж Зеленски: Путин вкарва още 30 000 севернокорейски войници във войната Зеленски: Путин вкарва още 30 000 севернокорейски войници във войната Киев твърди, че Русия подготвя разполагането им във Воронежка област, а Пхенян ще изпрати и нови установки за балистични ракети Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел Американският президент заплаши Иран с нова война, а Европейския съюз - с тежки мита заради глобата срещу Google Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Легендарният фронтмен на нюйоркската хардкор сцена загуби двугодишната битка с рака на 59 години 21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин 21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин Германската полиция разпространи и портрет на Абдул Б. Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени Сред пострадалите са деца със специални потребности и техните придружители, няма опасност за живота им 75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН 75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН Олара Отуну е бивш заместник генерален секретар на световната организация и дипломат с дългогодишен международен опит
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори