Рибеният фест в Царево се превърна в грандиозно кулинарно и музикално шоу
Морската сцена, изградена на пристанището, събра на едно място невероятните Ъпсурт, Wosh MC и много други артисти
На пристанището в Царево се проведе традиционният Рибен фест, който тази година ще бъде запомнен като едно грандиозно кулинарно и музикално шоу.
Освен кулинарното състезание и вкусните гозби на Ути Бъчваров, морската сцена, изградена на пристанището, събра на едно място невероятните Ъпсурт, Wosh MC и много други, а дъждът не изплаши феновете, които изпълниха пространството до краен предел.
Рибният фест отново привлече хиляди гости, официални лица и популярни личности.
Организаторите и Община Царево дадоха заявка през следващата година фестивалът да се завърне с нова визия и ефекти.
“Наблюдаваме последно издание на Рибен фест в този формат. Следващата година ще има много повече музика, кулинария и визуални ефекти - фойерверките ще бъдат надградени с лазери и мапинг. Работим в посока поне двудневно събитие и много повече забавления и дейности, в които посетителите да се включат”, заяви кметът на община Царево Марин Киров.
Заради дъжда ефектното пиротехническо шоу беше изместено по-рано и отново зарадва верните си фенове.
Лазарките оживиха Царево, Лозенец и Бродилово с песни и благословии
Българското земеделие е смачкано и това директно вдига цените
Нова атака срещу АЕЦ „Бушер“, последва реакция от МААЕ
Почистете дома си ефективно с този натурален разтвор, ще се изненадате от резултата
4.04 – мощен знак от вселената за 4 зодии
Навършват се 22 години от трагедията в река Лим
Възрастна жена загина след падане от жилищен блок в Пловдив
Последно сбогом с големия Кирил Ампов, Графа с трогателни думи
Цакат ни сгоривна такса от 100 евро на човек за автобусни екскурзии
Направете сусамени питки за Лазаровден
Тръмп удари вноса на лекарства с мита до 100 процента и отвори нов фронт в търговската война
Данъци или осигуровки, хората гледат едно - какво им остава в джоба

Посещавахме няколко пъти вече, но този май ще е последния.