×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Радост за „акулите“, биха „Марица“


Радост за „акулите“, биха „Марица“
Футболистите на Бургаския Черноморец откриха резултата на стадиона в Милево след изпълнение на 11-метров наказателен удар
07 Септември 2024, Събота, 18:47 ч.
Автор: Флагман.Бг

Едва в 80-ата минути футболистите стигнаха до гол в Милево и то след дузпа

Водачът в Югоизточна Трета лига Черноморец – Бургас победи като гост Марица - Милево. "Акулите" откриха резултата едва в 80-ата минута след точно изпълнение на Живко Петков на дузпа. 

„Акулите“ бяха по-дейният отбор на терена, но съперниците им организираха опасни контраатаки. 

В края на мача домакините пропиляха най-чистата си възможност за изравняване на резултата. 

След победата бургаският тим се откъсна на върха заради загубата на пловдивския „Марица“ от Секирово като гост с 0:3. Дистанцията между двата отбора, които претендират за връщане във втора лига, е само три точки. 

 


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Флагман.БГ Ето защо колената ни болят през зимата Ето защо колената ни болят през зимата 28/12/2025, Неделя 15:20 0
Флагман.БГ 4 бабини рецепти при цироза 4 бабини рецепти при цироза 28/12/2025, Неделя 15:10 0
Тервел ИЛИЕВ 2026: Годината, която пренарежда съдбите 2026: Годината, която пренарежда съдбите 28/12/2025, Неделя 15:00 0
Тервел ИЛИЕВ Рейтингът на Макрон продължава да пада Рейтингът на Макрон продължава да пада 28/12/2025, Неделя 14:41 0
Тервел ИЛИЕВ Бурята ''Йоханес'' застигна и Финландия Бурята ''Йоханес'' застигна и Финландия 28/12/2025, Неделя 14:31 0
Флагман.БГ Леля и жиголо или просто влюбени? Леля и жиголо или просто влюбени? 28/12/2025, Неделя 14:21 0
Тервел ИЛИЕВ Кога ще са ваканциите на учениците през 2026 г. Кога ще са ваканциите на учениците през 2026 г. 28/12/2025, Неделя 14:11 0
9
Коментара по темата
9.
Томи Чинчири
10.09.2024 13:47:12
0
4
Само Черноморец Бургас !
8.
До 7
09.09.2024 23:10:45
0
0
Ми всеки си има мнение, но все пак да отчетем факта, че на хората им реновират стадиона, докато нашите тънат в мизерия! Козирката на последния клип който гледах за стадиона им не ми изглежда изгнила, на Ст.Черноморец никога не е имало козирка, тва не е пречило стадиона да беше един от топ 5 в България! За стадиона на Арда си напълно прав, него го пропуснах, също много готин стадион, няма две мнения, и отбора им е доста приличен, имат и национални състезатели в отбора! Та мисълта ми беше, хората кво правят те първа, ние дето го имахме в пъти повече и по-добро ... Историята всички я знаем!
7.
До 6
09.09.2024 05:37:15
0
1
Най симпатичен ти е стадиона на Спартак? Че те му бутаха трибуната и в момента булеварда минава зад лявата врата на екраните...Все още са с оная изгнила пародия която наричат козирка, компенсираха ги с една малка трибунка отсреща, и тва'е. И ми искат по 20-30лв билет хаха. Ако ще говорим за приятни кокетни стадиончета в България, виж този на Арда Кърджали, къде къде най-симпатичният обикновен стадион. Страхотно и голямо табло, паркинг за колата, лесен достъп и нормални цени за билет. Даже спокойно за сега мога да го наредя след тези на Ботев и Лудогорбахче
6.
До 4
08.09.2024 16:44:43
1
6
Ами човек, много лесно се взима по принцип, ей така както стана и с Божков, държавата реши ли и може да те забули за отрицателно време! Въпроса е там, че много хора от общината са нахендрени в тая схема със стадиона, кой от интереси, кой от тъпотия и очевидно ги е страх да го барат Събев да не им изкара и той кирливите ризи! Иначе вина за стадионите имаме и ние феновете, понеже в Бургас отборите отдавна нямат тая фенска подкрепа, както я имат в другите градове! За справка Спартак Варна, от отбор който до преди няколко години беше почти заличен-отбор в челото на А група, и поне по мое лично мнение имат най-симпатичния стадион в А група, и то без кой знае какви ултра модернизации по него! Обаче Спартак Варна честват 100 години, целия център на Варна посинял, има клипове в ю туб! Ботев и Локо Пловдив, същата работа, Берое не е ли бил в кризи и той, ама в тия градове има обществен натиск от феновете и нещата се получават, рано или късно! Не е нормално в град като Бургас да сме така пасивни, отнася се за феновете и на двата отбора!
5.
БУРГАС
08.09.2024 14:10:00
0
5
Браво момчета. Само победи до края
4.
До 3
08.09.2024 10:40:20
3
2
На приказки е лесно . Как се взема стадион от мафията кажи ми . Отделно как се строи за месец два ли . В Долно Езерово може и д стане за Б група един ден , но и там не се вижда да се работи по въпроса . Пак тъпотии , по - добре В от колкото на лазур отново и прокобата мазутска .
3.
бургазлия
08.09.2024 08:23:53
2
4
имат и стадион и база. да си ги вземат обратно. да искат помощ и от община и държава. ако не, там на село ще си играят.
2.
Хубаво
07.09.2024 19:48:27
1
20
добре ще влезем в Б група . И какво следва ? Нещо стадион , база ? Ташак
1.
За експерти
07.09.2024 19:03:40
8
6
Някой може ли да ми каже за какво нарушение я свири тази дузпа съдията? Лайфа на Кота заби точно там...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ето защо колената ни болят през зимата Ето защо колената ни болят през зимата Студът често усилва болките в коленете и краката. Ето кои са възможните причини и как да намалите дискомфорта през зимата 4 бабини рецепти при цироза 4 бабини рецепти при цироза Билкови рецепти от народната медицина, които традиционно се използват за подпомагане на черния дроб при цироза 2026: Годината, която пренарежда съдбите 2026: Годината, която пренарежда съдбите Числото 1 носи промяна, индивидуалност и космически рестарт Кога ще са ваканциите на учениците през 2026 г. Кога ще са ваканциите на учениците през 2026 г. Държавните зрелостни изпити ще бъдат на 20 и 22 май, а изпитът по български език и литература от националното външно оценяване в края на 7 и на 10 клас ще се проведе на 17-ти юни Meteo Balkans: Това е новият климат - нервен и непредсказуем Meteo Balkans: Това е новият климат - нервен и непредсказуем Планетата получава енергия от Слънцето и излъчва топлина обратно в Космоса Бурята в Пловдивско събори дървета и помля коли – десетки сигнали, няма пострадали Бурята в Пловдивско събори дървета и помля коли – десетки сигнали, няма пострадали Силен вятър нанесе щети в няколко населени места от Пловдивска област – паднали дървета, повредени автомобили и временно блокирани пътища, но обстановката вече се нормализира. Празниците продължават поне до 10 януари заради Тони Димитрова Празниците продължават поне до 10 януари заради Тони Димитрова Местата в НДК са вече разпродадени, а кметът на Бургас Димитър Николов коментира, че и 10 последователни концерта да имаше в София, пак нямаше да стигнат Фокусникът, който шокира, разсмива и вдъхновява – кой е Арсен? Фокусникът, който шокира, разсмива и вдъхновява – кой е Арсен? Видео с баба, готова да го набие, донесе 20 млн. гледания Кое е детето загубило живота си в атентата на гара Буново през 1985 г. Кое е детето загубило живота си в атентата на гара Буново през 1985 г. Терористичният акт е най-големият железопътен атентат в българската история по брой на жертвите Паднали дървета и ураганен вятър, но пътищата в Бургас, Ямбол и Сливен остават проходими Паднали дървета и ураганен вятър, но пътищата в Бургас, Ямбол и Сливен остават проходими Той бе с пориви до 100 км/ч, нанесе щети в редица области, но движението в Югоизточна България е нормализирано
Рейтингът на Макрон продължава да пада Рейтингът на Макрон продължава да пада Общо 1099 души участваха в онлайн проучването на 22 и 23 декември Бурята ''Йоханес'' застигна и Финландия Бурята ''Йоханес'' застигна и Финландия Причини изключително големи щети в електроразпределителната мрежа Elenia, като тази компания изчислява, че щетите са най-големите през последните десет години Леля и жиголо или просто влюбени? Леля и жиголо или просто влюбени? Магдалена Томова заложи на по-младо гадже – мрежата избухна от подигравки Силвена Роу: Животът е като кухня – трябва да намериш правилния баланс Силвена Роу: Животът е като кухня – трябва да намериш правилния баланс Известната шеф-готвачка и кулинарен визионер споделя как се справя със стреса, защо дълголетието започва от храната и защо България трябва да постави здравословното хранене като национален приоритет. Полша харчи €2 млрд. за система срещу руските дронове по източната си граница Полша харчи €2 млрд. за система срещу руските дронове по източната си граница Новите системи за противовъздушна отбрана ще бъдат интегрирани в по-старата "линия на отбрана", създадена преди десет години Системата ни произвежда 4 пъти повече от нужните учители Системата ни произвежда 4 пъти повече от нужните учители Към момента всеки седми студент учи някакъв вид педагогика Да се намали ли двугодишното майчинство Да се намали ли двугодишното майчинство КНСБ твърдо против AI очилата на Google ще помнят къде са ви ключовете AI очилата на Google ще помнят къде са ви ключовете Нобеловият лауреат Демис Хасабис иска да надскочи възможностите на чатботовете Революция на автопазара ще направи старите коли в ЕС много скъпи Революция на автопазара ще направи старите коли в ЕС много скъпи Въвеждат дигитални досиета Отиде си Бриджит Бардо – вечната муза на френското кино и символ на женствеността Отиде си Бриджит Бардо – вечната муза на френското кино и символ на женствеността Актрисата, променила представата за женската свобода и красота, почина на 91 години, оставяйки след себе си безсмъртно културно наследство и живот, посветен на изкуството и защитата на животните.
Джорджа Мелони Джорджа Мелони 2025 година беше трудна, но не се тревожете - следващата ще е още по-зле Виц на деня Виц на деня Скъпа, би ли ми простила изневяра?
- Ааа, не!
- Ех значи, същата си като жена ми!
Виц на деня Виц на деня - Постоянно търся смисъла на живота и не мога да го намеря!
- В хладилника няма ли го?
- Няма го!
- Значи вчера сме го изпили!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Красив е онзи, на когото сърцето е красиво.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори