×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Фалшиво злато за над половин милион евро откриха при акция в Турция
  • Вулканът „Дуконо“ в Индонезия изригна, 20 туристи са в капан
  • Честваме паметта на св. Йоан Богослов и на св. Арсений Велики
  • Обнародваха в „Държавен вестник“ указа за избирането на Радев за премиер
  • Затварят пътя между Поморие и Бургас заради Giro d’Italia
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето как Бургас почете 139 години от Съединението


Ето как Бургас почете 139 години от Съединението
Поднесени бяха венци и цветя ред Паметника на 24-ти Черноморски пехотен полк
06 Септември 2024, Петък, 12:30 ч.
Автор: Флагман, снимки: Иван КОЛЕВ

„Съединението прави силата! Толкова ясно послание, а толкова трудно за постигане. Нека осъзнаваме и пазим духа на Съединението“, каза кметът Димитър Николов

Бургас почете по подобаващ начин 139-ата годишнина от Съединението на Източна Румелия с Княжество България.

Политици, общественици и граждани поднесоха венци и цветя в памет на героите, дали живота си за свободна и обединена България.

Бургас чества 139 години от Съединението на Княжество България с Източна Румелия

„Съединението прави силата! Толкова ясно послание, а толкова трудно за постигане. Нека осъзнаваме и пазим духа на Съединението“, каза кметът Димитър Николов.

На официалните чествания в Бургас присъстваха кметът Димитър Николов, депутатите от ГЕРБ-СДС Галя Василева и Андрей Рунчев, председателят на ОбС Бургас адв. Михаил Хаджиянев, зам.-областният управител Владимир Крумов, членът на УС на БСК Явор Жеков, зам.-кметовете на Бургас Манол Тодоров, Диана Саватева и Станимир Апостолов, началникът на „Охранителна полиция“ и КАТ комисар Марин Николов, лидерът на БСП в Бургас Живко Господинов, лидерът на „Продължаваме промяната“ Георги Перпенлиев, общински съветници, представители на бургаското духовенство, ветерани и граждани.

Бургаското духовенство отслужи заупокойна молитва в памет на всички герои, дали живота си в борбата за свободна и обединена България
Кметът на Бургас Димитър Николов с председателя на ОбС адв. Михаил Хаджиянев и депутатите Галя Василева и Андрей Рунчев
Зам.-председателят на ОбС Бургас Димчо Грудев с общинския съветник Бенчо Бенчев
Наталия Димитрова, представител на "Лукойл Нефтохим Бургас"
Венецът на "Лукойл Нефтохим Бургас" по традиция бе поднесен от талантливи деца в народни носии
Комисар Марин Николов, началник на Охранителна полиция и КАТ
Зам.-кметовете на Бургас Манол Тодоров и Станимир Апостолов с Явор Жеков, член на УС на БСК. Зад тях са общинските съветници Тодор Йосифов, Георги Маринчев и Иван Станев
Иван Иванов от групата на СЕК в ОбС Бургас до зам.-кмета Диана Саватева
Тодор Ангелов, председател на ТД "Екзарх Антим I" с Димчо Грудев и зам.-областния управител Владимир Крумов
Общинските съветници от ГЕРБ Боян Дяков и Йордан Вълев

 




В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
13
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Скандал с Марк Хамил и Доналд Тръмп Скандал с Марк Хамил и Доналд Тръмп 08/05/2026, Петък 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Цените на храните в световен мащаб растат Цените на храните в световен мащаб растат 08/05/2026, Петък 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Фицо носи на Путин послание от Зеленски Фицо носи на Путин послание от Зеленски 08/05/2026, Петък 19:40 3
13
Коментара по темата
13.
Дедо
06.09.2024 21:10:10
0
3
За съединението на коя държава става въпрос? На онази дето не може да си опази границата от нелегални емигранти,на онази дето не може да си вземе контрола на входа и изхода от частни фирми на мафията ,на онази дето разпродава имущество и активи на всеки който плати повече комисионна... НЯМАМ КАКВО ДА ПРАЗНУВАМ НА 6ти И НА 22ри септември!!!
12.
Значи всичко е Точно
06.09.2024 18:57:51
0
2
Щом и Стивън Сегал от ГЕРП Е ТАМ
11.
Оле мале
06.09.2024 18:22:23
0
8
ФЛЕФМАНИ, те и Вас ще изтрият от медийния пейзаж защото сте пр.дажни! За 5лв. и майка си ще продадете /вий сте я продали вече/ на дявола! Възмездието за Вас идва!!!
10.
Хахаха
06.09.2024 17:19:58
0
2
То стига да прочетеш коментарите под някой статия на флагман.бг и разбираш колко и какво е съединението .
9.
Кметски PR
06.09.2024 16:34:43
0
6
Кметът - първа кипра на снимките? И на Бургас и морето отишъл, да го дават по тАлАвизиЙтъ? Обаче да пообиколи разкопките в Славейков и да види как се гърчим - на яма братче
8.
нннн
06.09.2024 15:45:20
0
7
гледам войниците ни на снимките и се чудя: те шкембетата им по големи от моето на 75 г.
7.
Боже опази Бургас
06.09.2024 15:01:58
0
5
От елита си
6.
Христо
06.09.2024 14:53:57
0
11
Повече от половината на снимките са за най-малко 20 години затвор и кофискация на имуществото в България и чужбина..
5.
Будна кома
06.09.2024 13:51:27
1
8
Срамота е Бургас да е наличен с паметни плочи на партизанчета с жълто на устата, на окупаторската Червена армия и всякаква комунистическа номенклатура и да няма едно място за почит към дейците на Съединението благодарение , на което ние сме получили своята фактическа свобода от Османската империя. За Южна България вкл. БУРГАСКО Войната от 1878-79 не е освободителна, за Странджа още по-малко. Това е празник много по- състоятелен от измамата на 3 ти март.
4.
*********
06.09.2024 13:41:31
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
3.
ддд
06.09.2024 13:17:38
1
18
Вижте как гордо са застанали за снимки.Заплатата в бургаско е 1200лв.те се снимат гордо на часовника и пред общината....хахахах.
2.
*********
06.09.2024 13:00:40
2
16
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
1.
*********
06.09.2024 12:50:59
1
15
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Хороскоп за 9 май 2026: Пари и успех за Скорпиона, а Водолеят сияе от любовта Хороскоп за 9 май 2026: Пари и успех за Скорпиона, а Водолеят сияе от любовта  Емоции, нови възможности и важни прозрения очакват зодиите в ден, подходящ за обучение, срещи и лични промени Етническо напрежение тлее в Габрово заради масово сбиване Етническо напрежение тлее в Габрово заради масово сбиване Причина за скандала е забележка, направена на съседи за шума, който вдигат на улицата, пред жилищата им Окончателно: двойният убиец Рагевски ще лежи доживот Окончателно: двойният убиец Рагевски ще лежи доживот Той обжалва пред ВКС с последна надежда да намали присъдата си, но удари на камък Първите кадрови решения на кабинета: Радев назначи Николай Копринков и 18 зам.-министри Първите кадрови решения на кабинета: Радев назначи Николай Копринков и 18 зам.-министри Очаква се в понеделник да има нови областни управители и още зам.-министри Италианската преса със суперлативи за Бургас и България: Стартира едно невероятно „Джиро“ Италианската преса със суперлативи за Бургас и България: Стартира едно невероятно „Джиро“ Може силно да се притесните, ако отворите последния брой на най-тиражирания италиански всекидневник - спортния в. “Гадзета дело Спорт”, който направо ще ви накара да почервенееш от радост и удивление двете чудесни заглавия на челото на вестника Проф. Каприев: Тънем в невежество, защото политиците искат послушен електорат, за тях сме марсианци Проф. Каприев: Тънем в невежество, защото политиците искат послушен електорат, за тях сме марсианци Избягвам да ги коментирам, защото те се отнасят към мен с презрение и аз, като добре възпитан човек, им отговарям със същото, сподели той ДАНС с нов временен шеф: Правителство реши митничар да оглави „Национална сигурност“ ДАНС с нов временен шеф: Правителство реши митничар да оглави „Национална сигурност“ Изборът на Станчо Станев е неочакван за мнозина. Той ще е заместник-председател на службата, след избора на титуляр  Тази сметка от гръцки ресторант превъртя мрежата Тази сметка от гръцки ресторант превъртя мрежата Не може да видите такава в България Стартът на Джиро дИталия 2026: Изключителен етап през Бургаска област, който ще остане в историята Стартът на Джиро дИталия 2026: Изключителен етап през Бургаска област, който ще остане в историята Първият етап впечатли с живописните гледки и високото темпо на състезанието Как кабинетът „Радев“ ще бори олигархията? Спират теча на милиардите с контрол на обществените поръчки Как кабинетът „Радев“ ще бори олигархията? Спират теча на милиардите с контрол на обществените поръчки „Прогресивна България“ ще въвежда равни правила за бизнеса
Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Споразумението е постигнато с посредничеството на Доналд Тръмп Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Общината готви конкурс, МРРБ е сезирано за нарушения, касаещи разрешителни за строеж Фицо носи на Путин послание от Зеленски Фицо носи на Путин послание от Зеленски Посещението на словашкия лидер в Москва е планирано за утре, 9 май Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Той ще представи новата си изложба "Аз, клоунът" Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Страст, вълнение и истинско желание да бъдеш част от шоуто: благодаря, България, за тази впечатляваща Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Кандев е с много висок рейтинг, след като определено се справи през последните няколко месеца  Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Двамата обсъдиха основните приоритети в работата на министерството, подготовката за предстоящия летен туристически сезон, диалога с туристическия бранш и общините, както и необходимостта от последователност и устойчивост в изпълнението на ключови политики и проекти в подкрепа на сектора Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa Cъдиитe в Meждyнapoдния тъpгoвcĸи cъд нa CAЩ пocтaнoвиxa, чe aдминиcтpaциятa нa Tpъмп нe e имaлa ocнoвaниe дa въвeдe тapифи cъглacнo тъpгoвcĸия зaĸoн Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа Баровско заведение на брега на Темза е станало обект на дръзки крадци с маски Балът вече струва колкото една сватба Балът вече струва колкото една сватба Когато всички разходи бъдат събрани с визия, куверти, музика, фото и видео, общата сума за един абитуриент през 2026 година често достига между 5 000 и 8 000 евро
Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Попитах италианците как сме се справили. Казаха ми: Рerfetto Виц на деня Виц на деня Две приятелки се срещат. Една бута детска количка. Другата гледа бебето и казва:
- Същинско копие на татко си!
- Абсолютно! А мъжът ми твърди, че прилича на него.
Виц на деня Виц на деня - Жена ми страда от алкохолизъм.
- Чак толкова много ли пие бе?
- Хич даже не близва. Аз пия. Тя страда.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяко грозно име стои по една щастлива баба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори