Ръководството на цяла немска община идва на рибения фест в Царево
Планирани са посещения в гр. Ахтопол и с. Синеморец, където те ще посетят Музея на котвата и Гръцкото училище, както и Синеморец фест
Делегация от немската община Барлебен идва на посещение в Царево. Партньорството на общините Царево и Барлебен датира от далечната 2008 г., като на база на това партньорство двете общини си сътрудничат по различни направления. Пресен пример е дареният противопожарен автомобил, който бе предаден на представители на Община Царево и Районната служба Пожарна безопасност и защита на населението - гр. Царево по време на посещение в Германия през месец април 2024 г.
Сега делегацията от Барлебен пристига в Царево, за да се затвърдим това успешно партньорство. Те ще бъдат специални гости на предстоящия Рибен фест, а освен това ще се запознаят и с красотата на региона - планирани са посещения в гр. Ахтопол и с. Синеморец, където те ще посетят Музея на котвата и Гръцкото училище, както и Синеморец фест. Ще бъдат посетени още Общинския исторически музей, Противопожарната служба и др.
Тръмп: Излезте и гласувайте за Виктор Орбан
Великденско примирие: Украйна също ще прекрати огъня
"Artemis II" се завръща на Земята
Мелания отрече връзки с Епстийн: Това са подли лъжи
Тръмп предупреди Иран да не въвежда такси за Ормузкия проток
От 1 до 100+ пункта за година: efbet разширява присъствието си в страната
Признаци, че човекът до вас ви обича истински
Салата с яйца за Великден
Любовта идва при тези зодии съвсем скоро
Трик за по-бързо изсъхване на дрехите
Кои зодии са родени лидери
Гришо се размина с бивша любима в Монте Карло
