Защо Румен Радев потъна в скръб
Проф. Пламен Кангалов бе изцяло отдаден на каузата да отстоява духа и стандартите на българското висше образование и наука, посочва държавният глава
Държавният глава Румен Радев изразява съболезнования на семейството, близките и колегите на проф. д-р инж. Пламен Кангалов – ректор на Русенския университет „Ангел Кънчев“, уважаван учен, експерт и преподавател.
В съболезнователното си писмо президентът откроява научно-изследователските успехи на проф. Кангалов, както и неговата активна дейност като член на национални и международни организации, намерили отражение в многобройните му научни трудове – статии и доклади, монографии, учебници и книги.
Румен Радев подчертава и неговата ползотворна и всеотдайна работа като дългогодишен член на деканското ръководство и декан на Аграрно-индустриалния факултет на Русенския университет в периода 2007 - 2016 г., както и като заместник-ректор и значимия му принос за развитието и авторитета на висшето училище.
„Проф. Пламен Кангалов бе изцяло отдаден на каузата да отстоява духа и стандартите на българското висше образование и наука“, посочва държавният глава и изтъква уважението на възпитаниците, академичните среди и обществото към българския учен.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Защо е нужно да го снимат като отдава почит на негов приятел или близък???? Кому е нужно това???
Румен Радев е фашист, предател и нищожество!
Незабавно оставката пред парламента!!!!