Гастроентеролог от „Бургасмед“ с безплатни профилактични прегледи
Желаещите да бъдат прегледани, могат да запишат предварително час на регистратурата на ДКЦ „Бургасмед“ или на тел. 0892 22 28 00 или 0892 22 25 25
В ДКЦ „Бургасмед“ на 11, 12 и 13 септември от 16:30 до 18:30 часа ще бъдат проведени безплатни профилактични прегледи за пациенти със заболявания на гастроинтестиналния тракт, сред които гастрити, хронични възпаления на черва, чернодробна цироза, хронични хепатити, хронични панкреатити. При необходимост ще бъдат извършвани и ехографски изследвания.
Желаещите да бъдат прегледани, могат да запишат предварително час на регистратурата на ДКЦ „Бургасмед“ или на тел. 0892 22 28 00 или 0892 22 25 25.
Прегледите ще проведе д-р Бюлент Мустафа, началник на Отделението по гастроентерология в МБАЛ „Бургасмед“. Специалистът извършва диагностика и лечение на храносмилателния тракт, чернодробни заболявания и болести на панкреато-билиарната система. Професионалните му интереси са в сферата на гасроинтестиналната ендоскопия, инвазивни процедури под рентгенов и ехографски контрол. Д-р Мустафа не преглежда деца.
Завършил е Медицински университет - София през 2016г. Има сертификати за трето ниво интервенционална и ендоскопска ехография в гастроентерологията и ендоскопска ретроградна холангио-панкреатография. Второ ниво притежава за абдоминална доплерова ехография и терапевтична горна и долна гастроинтестинална ендоскопия. По конвенционална ехография и диагностична горна и долна гастроинтестинална ендоскопия има сертификат за първо ниво.
Освен работата в отделението, д-р Мустафа преглежда и на кабинет в ДКЦ „Бургасмед“, както по НЗОК, така и с платен прием.
Нова измама с изкуствен интелект порази банковите сметки на редица българи
Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус
Meteo Balkans: Очакват се интензивни валежи, вятър и градушки колкото лешник
Почина легендата от "Междузвездни войни" Майкъл Пенингтън
Спипаха мъж с 19 дози "зомби дрога"
ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната
Отрязаха пръстите на мъж с брадва при масов бой
Санторини ограничава достъпа на туристи
Giro dItalia показа пред света България с нейната красота, енергия и дух
Стартира национална DMS кампания за "Мача на Надеждата" в подкрепа на борбата с онкологичните заболявания
