Мотористът Хабил оцеля по чудо, правят му две операции, за да спасят крака му
27-годишният бургазлия се озова в канавката след каскада с бясна скорост край с. Индже войвода
27-годишният моторист, който самокатастрофира край странджанското село Индже войвода, е пострадал сериозно след инцидента. Минал е две сложни операции, за да спасят крака му. Хабил Енгин от Бургас е под зоркото наблюдение на лекарите от "Сърце и мозък". Има съмнения, че и ръката му е счупена, тъй като ударът е бил доста силен. Това каза негов приятел пред Флагман.бг.
В събота вечерта, след 19 часа, Хабил се движел по пътя Бургас-Малко Търново. В района на преди разклона за с. Индже войвода обаче загубил контрол на мотора си "Сузуки", излязъл извън пътното платно и се озовал в канавката. По всяка вероятност се е движел с твърде висока скорост, което е и причината за настъпилото ПТП. Такива са и констатациите на служителите на МВР, който се отзовали на сигнала за настъпила катастрофа.
Моторист се преби край с. Индже войвода
27-годишният бургазлия обяснил пред приятеля си, че не успял да наклони достатъчно мотора, заради острия завой и затова не успял да го овладее.
Щетите по "Сузукито" не са сериозни, но едва ли Хабил ще може да го кара отново скоро.

Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Да не се окаже пак, че операция има, ама разрез няма?