Мотористът Хабил оцеля по чудо, правят му две операции, за да спасят крака му
27-годишният бургазлия се озова в канавката след каскада с бясна скорост край с. Индже войвода
27-годишният моторист, който самокатастрофира край странджанското село Индже войвода, е пострадал сериозно след инцидента. Минал е две сложни операции, за да спасят крака му. Хабил Енгин от Бургас е под зоркото наблюдение на лекарите от "Сърце и мозък". Има съмнения, че и ръката му е счупена, тъй като ударът е бил доста силен. Това каза негов приятел пред Флагман.бг.
В събота вечерта, след 19 часа, Хабил се движел по пътя Бургас-Малко Търново. В района на преди разклона за с. Индже войвода обаче загубил контрол на мотора си "Сузуки", излязъл извън пътното платно и се озовал в канавката. По всяка вероятност се е движел с твърде висока скорост, което е и причината за настъпилото ПТП. Такива са и констатациите на служителите на МВР, който се отзовали на сигнала за настъпила катастрофа.
Моторист се преби край с. Индже войвода
27-годишният бургазлия обяснил пред приятеля си, че не успял да наклони достатъчно мотора, заради острия завой и затова не успял да го овладее.
Щетите по "Сузукито" не са сериозни, но едва ли Хабил ще може да го кара отново скоро.

Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи

Да не се окаже пак, че операция има, ама разрез няма?