×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето в какъв лукс живее Доган в сарая в "Бояна"


03 Септември 2024, Вторник, 13:54 ч.
Автор: Флагман.бг

Кучето и пауните на почетния председател са добре, установиха репортери

50 000 лв. наем е плащал годишно почетният председател на ДПС Ахмед Доган, за да обитава имението в "Бояна". Това стана ясно от репортаж на Би Ти Ви. 

Имотът изглежда като хотел или като малка правителствена резиденция. Собственикът му – бившият транспортен министър Данаил Папазов, разреши на трите национални медии да влязат вътре.

"Личните вещи на Доган са непокътнати. Апартаментът му под номер 303 в сградата е заключен. Той го е ползвал срещу наем от 50 000 лева годишно", съобщиха от телевизията. 

Имотът изглежда като хотел или като малка правителствена резиденция. Всички помещения изглеждат богато орнаментирани – има много картини и пластики, има производния на православното и мюсюлманското изкуство.

Кучето на Доган Сара изглежда добре, пауните също са там.

За пръв път журналистически екип влиза в имота, за да го покаже на обществеността. Вижте как изглежда отвътре:

 

 


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
6
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Властта се срива, Радев излиза напред Властта се срива, Радев излиза напред 13/12/2025, Събота 20:40 1
6
Коментара по темата
6.
Хаха
03.09.2024 18:21:39
1
7
а Шиши се шири сам в цял хотел... Купен с нашите пари от КТБ, Булгартабак и много други грабежи !
5.
ДЕЛЯН БИЕ ДОГАН
03.09.2024 17:25:11
1
3
Тайна среща" на Доган и Местан, договарят се за протеста в сряда, партия на вота и обща игра срещу нов проект на Анкара

"Тайна среща" се е провела в понеделник между почетния председател на ДПС Ахмед Доган и лидера на ДОСТ Лютви Местан, заявиха източници от ДПС-"Доган".

Местан отказа среща с Доган в "Росенец" и това е основната причина Почетния да напусне сарая, за да организира "тайната среща" - няма ДАНС, няма НСО, не съвсем..., само MIT.

След срещата на Доган на яхта с шефа на операциите на MIT агентите на Делян Пеевски пропускат още една конспирация на агент "Сава" на ДС, докато за медиите на Боса сладка тема е, че Почетния избягал от "Росенец" на задната седалка на джипа на Рамадан Аталай.

Може и да не сме разкешени медийни глашатаи на ДП, но вече много силно му симпатизираме заради хъса, с който се опитва да привлече вот за 30 депутати, за да състави правителство с "партията" си Бойко Борисов, разкешени бесепари и величави депутати.

Пеевски не биваше да пропуска нито срещата на Доган с шефа на операциите на MIT, нито с Местан, а медиите му надлежно да ги осветят. Анкара заема все по-руска позиция, кандидатства за БРИКС, а това обслужва Почетния за "партията" му с Лютви Местан.

Затова вместо да се кефи на медийните пласменти на разкешените, че Доган бил избягал в Турция с рибарска лодка едва ли не, да попита своите агенти в ДАНС защо са "пропуснати" за инфото за двете срещи.

Доган не е в Турция, не е и в палата на Рамадан Аталай, не и в резиденциите на Николай Вълканов, а в база на една от службите, не е ДАНС, в която е провел срещата с Местан.

Ахмед Доган и Лютви Местан са се договаряли за протеста в сряда, "партия" на вота и обща игра срещу проект на Анкара с нов лидер.

Проруската позиция на Анкара е дала жокер на Доган да убеди Местан да направят тандем срещу общия противник Пеевски.

Бившият председател на ДПС като оперативен актив на MIT нямало как да разиграе картата срещу геостратегическата проруска позиция на Доган.

Въпреки това Местан не е дал твърд отговор на Доган дали ще изкара националистите на протеста в сряда, след като стратегията с "Поход за демокрация" на Почетния се провали.

Лютви Местан обаче заявил, че няма да спира членове и симпатизанти на партията си ДОСТ да подкрепят ДПС-"Доган" на протеста.

Доган и Местан са се договорили за обща позиция срещу партиен проект с наложен от Анкара лидер.

Генерално споразумение за общ фронт срещу Пеевски не е договорено, Местан заявил, че това не е негова война.

Въпреки това връщането на Бахри Юмер, дясната ръка на Лютви Местан, като лидер на ДПС-"Доган" в Джебел е знак, че бившият председател на ДПС прави "партия" с Ахмед Доган.

Протестът в сряда ще покаже дали Местан ще даде рамо на Доган или се възползва от войната му с Пеевски, за да се върне в играта.

"Тайната среща" на Доган и Местан потвърждава тезата, че Почетния прави завой към националистите сред българските турци.

Всъщност той друг ход няма - Пеевски не може да пробие сред националистите, които не приемат заиграването му с помаците.

Ако след "тайната среща" на Доган и Местан обаче няма явен резултат - мощен протест в сряда с щурмоваци националисти, Пеевски едва ли трябва да смята, че ги е намачкал.

Общ фронт на Доган и Местан срещу Пеевски не е договорен, но мрежите им ще са "партия" на изборите - не само в Джебел и Медовец, където бившият председател на партията има силни позиции, но и в Силистра с общата любимка Филиз Хюсменова, и във всички бастиони на старото ДПС - от Кърджали до Омуртаг и Сърница
4.
лъжа
03.09.2024 16:26:34
0
4
нее вярно кучето вие и плаче и пауните са неспокойни
3.
Моментално
03.09.2024 16:09:42
3
7
Да се самосезира прокуратурата,вече меценатът им е в тяхната позиция....Как такова имение за 50К на година...(бил ползвал само 303...ама аз не мога да ползвам 304...щото,щяха да ме изритат като улично куче...Сара и пауните му са за там)..Ама не само дръндареца и гнусните му дерибеи са с такива имоти,които евроатлантиците в Европа постигат с поколения труд...Ами отидете в Родопите да видите именията на местните дерибеи...Уау...не съм виждал такива дворци и палати...в демокрации със 100 годишна история....АКО ИСКАМЕ...ВЕЧЕ ДА СЕ ОТЪРВЕМ ОТ 34 ГОДИШНАТА МАФИЯ....СЕГА Е МОМЕНТА!!! МАГНИТСКИЯ РАЗТЪРСИ КЛОНА!!! И ЗАЕДНО С НЕГО ВСИЧКИ...БАНКЯНСКИЯ,МУРГАВИЯ,ВЕЛЧОВАТА ЗАВЕРА,ЕВТИНИ СПИРТНИ НАПИТКИ,ГЪРБАВИ СЛУГИ МИЛИОНЕРИ(БЕЗ ДА РАБОТЯТ) АТАКИСТИ СЪС СМИСЛЕНИ АТАКИ ЗА ТЯХ....ВСИЧКИ В ПАНГОТО...И ТОТАЛНА ЕКСПРОПРИАЦИЯ В ПОЛЗА НА ДЪРЖАВАТА (СЕГА ТЕРИТОРИЯ)....Ама ми се реве,няма да стане....НЯМА Я ТРЕТАТА ВЛАСТ...И Тя е в КЮПА!!
2.
356
03.09.2024 15:20:26
1
10
Кич кич кич
1.
Дизайна...
03.09.2024 15:15:33
2
12
... абсолютно нищо впечатляващо.
Обаче, на Амет Дръндара и това му е много. Анааа, въй въй, и това му го земаха на ефендилара.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Gen Z на кръстопът: Защо Лекси Фльор предизвиква тревога сред политолозите Gen Z на кръстопът: Защо Лекси Фльор предизвиква тревога сред политолозите Оказва се, че непознаването на родината и историята ни е далеч по-опасно от политическата нестабилност Русе грее с 900 метра празнична светлина и нова коледна магия Русе грее с 900 метра празнична светлина и нова коледна магия Коледният дух завладя Русе с хиляди светлини, ефектни декорации и 16-метрово виенско колело с изглед към празничния Дунав Лекари без договор, пациенти без сигурност – защо бюджетът за 2026 е решаващ Лекари без договор, пациенти без сигурност – защо бюджетът за 2026 е решаващ Българският лекарски съюз алармира, че без приет бюджет за 2026 г. няма да има нов рамков договор, а болниците и пациентите ще понесат тежките последици Открит опасен микроорганизъм в мляко за кърмачета, изтеглят партиди от пазара Открит опасен микроорганизъм в мляко за кърмачета, изтеглят партиди от пазара Наличие на Bacillus cereus в производствена линия доведе до предпазно изтегляне на няколко популярни марки адаптирано мляко от българския пазар Ще загуби ли Бургас подземния си чар? Графитите на подлез в ж.к. „Славейков“ може да се затрият Ще загуби ли Бургас подземния си чар? Графитите на подлез в ж.к. „Славейков“ може да се затрият И възможно ли е обектът да бъде преобразен без да загуби арт облика си Властта се срива, Радев излиза напред Властта се срива, Радев излиза напред Политическата криза се задълбочава, а президентът Радев може да използва ситуацията за ново начало Селска или коледна е новата атракция, която се появи на площад „Тройката“? Селска или коледна е новата атракция, която се появи на площад „Тройката“? Така нареченият „паратропер“ пред паметника „Альоша“ предизвика бурни реакции сред бургазлии Протест в Смолян срещу фотоволтаична централа: Жителите се опасяват за домовете и гората Протест в Смолян срещу фотоволтаична централа: Жителите се опасяват за домовете и гората Общинско решение за изграждане на соларна централа доведе до напрежение сред живеещите в подножието на Родопите Тези хора да забравят за джинджифил, въпреки че се води суперхрана Тези хора да забравят за джинджифил, въпреки че се води суперхрана Растението е ценено заради своите противовъзпалителни, антибактериални и тонизиращи свойства, но има и скрити опасности Нова горивна схема затяга коланите: Бензинът в Иран вече не е даденост Нова горивна схема затяга коланите: Бензинът в Иран вече не е даденост Исторически всяко поскъпване води до социално напрежение, което е риск на фона на международните санкции и обезценяването на риала
Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже Шарлот Холмс описва как в продължение на 11 минути е пребивавала в Рая, срещнала е своето неродено дете и е получила мисия да предаде послание от Бога. Руските милиарди в Европа блокирани, битката започва Руските милиарди в Европа блокирани, битката започва Редица страни и институции настояват за право върху замразените пари Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград Криминален трилър по действителен случай – осакатени тела, пропаднали милиони и мистериозно изчезнали хора продължават да тревожат Балканите повече от две десетилетия Шамани се опитаха да предскажат победителя в изборите в Чили, но духовете мълчат Шамани се опитаха да предскажат победителя в изборите в Чили, но духовете мълчат Източни ритуали и политически напрежения се преплитат в Латинска Америка преди балотажа между комунист и крайнодесен кандидат Крал Чарлз III с обнадеждаваща новина за битката си с рака Крал Чарлз III с обнадеждаваща новина за битката си с рака Британският монарх с публично послание на надежда, част от национална кампания за борба с рака Турски ферибот горя след руска атака в Одеса – има ранен Турски ферибот горя след руска атака в Одеса – има ранен Руска атака с дронове и ракети засегна три турски кораба в украински пристанища, въпреки призивите на Ердоган за спиране на огъня Ще се сбъдне ли пророчеството на Ванга за извънземни на световното по дартс в Лондон Ще се сбъдне ли пророчеството на Ванга за извънземни на световното по дартс в Лондон Световен спортен форум, пророчества на Ванга и мистериозна комета... Дали предстои историческа среща с извънземен разум? Блокадата на Кулата продължава: Гръцките фермери не отстъпват, България иска намеса от ЕК Блокадата на Кулата продължава: Гръцките фермери не отстъпват, България иска намеса от ЕК Тежка техника и блокади задръстват ключов граничен пункт, транспортният министър настоява за спешна реакция от ЕС Вълна от протести разтърси Румъния: Народът иска край на корупцията и справедливо правосъдие Вълна от протести разтърси Румъния: Народът иска край на корупцията и справедливо правосъдие Трети ден на масови демонстрации в Букурещ с искане за реформа на компрометираната съдебна система и отговорност от управляващите Почина звездата от „Криминале“ и „Маската“ Питър Грийн Почина звездата от „Криминале“ и „Маската“ Питър Грийн Един от най-запомнящите се екранни злодеи в Холивуд си отиде внезапно – без официална информация за причината
Мартин Димитров, депутат от ДБ Мартин Димитров, депутат от ДБ Шенген и еврозоната са като Шампионската лига: пускат те да играеш там, но, като имаш слабо правителство, нищо не постигаш. Виц на деня Виц на деня Доктор към пациент:
- Първо добрите или лошите новини?
- Първо добрите.
- Ще можеш да паркираш навсякъде...
Виц на деня Виц на деня - Тате, Защо в България един мъж може да има само една жена?
- Законът ни пази, синко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако чуете, че някой си хвали комшиите, значи си продава имота.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори