Капитанът на "Нафтата" отива в "ЦСКА 1948"
Това е поредно признание за качеството на футболистите и техните умения и талант
Капитанът на "Нефтохимик" Светослав Славов отива в "ЦСКА 1948". Той вече има договор с клуба. Не е ясно в коя формация на червените ще играе младокът първоначално. Предполага се, че ще стартира с дублиращия отбор.
Иван Анастасов пък се подоготвя с "Ботев" (Пловдив) и се очаква също да парафира контракт, пише Котаспорт.
Преди това Рамис Исмаилов бе привлечен в състава на "Черноморец". Това е поредно признание за качеството на футболистите и техните умения и талант. За кратко време те се развиха в много високи темпове и вдигнаха сериозно нивото си. Главният виновник за този възход се нарича Станислав Жеков.
Младият и талнтлив треньор показа, че може да работи много успешно с млади футболисти, като това се вижда и от резултатите на представителния отбор. Това е атестат и за работата на клубното ръководство, което провежда една постоянна о последователна политика. Нефтохимик се превръща в място за развитие на млади футболисти. В близките дни започва и реконструкция на стадиона в комлекс Изгрев, което ще позволи на зелените да имат по-комфиртен футболен дом.
Ако си мислите, че до морето се пътува много заради ремонтите, вижте този хаос за Гърция
Знаете ли защо дънките все още имат малки метални нитове на джобовете си
Защо задължително трябва да слагате бутилки с вода стоят до прозорците
Ще е грехота, ако в сезона на черешите не опитате този сочен шоколадов кекс
Лятото носи пари и късмет на 2 зодии
3 дни главоболия заради силна магнитна буря
Череши от Монреал излизат по-евтини от тези в Кюстендил
С 3 основни съставки ще си направите най-вкусния домашен сладолед
Населени места настръхнаха заради вода и 70-годишна техника
Защо проблемите на Сърбия няма да си тръгнат с Вучич
"Образование за бъдеще - приемственост и перспективи" събра водещи експерти и педагози в Бургас
Тялото на мъж изплува в язовир "Дяково"

Евала на футболистите и треньора им