Сараят в Росенец пустее, Ахмед Доган го напусна
Токът и интернетът в резиденцията са спрени
Почетният председател на ДПС Ахмед Доган е напуснал резиденцията в Росенец, съобщи bTV. От разпространените кадри, че вижда, че резиденцията и дворът са пусти.
Няма ги и двете кучета, охранявали до днес почетния председател на ДПС.
Спряха тока и интернета в морския сарай на Доган?
Симпатизантите на Доган, които от дни охраняваха сарая до морето, са се разотишли привечер. По-рано те твърдели пред репортер на телевизията, че Доган е в имота.
Токът и интернетът в сарая са спрени.
При опит на репортерски екип да влезе в помещенията обаче, те са били спрени от човек, който се е представил за домакин.
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите

Ако ли НЕ,сега би трябвало да изпратят специални военни части към Родопите за да го евакуират или ,той да се скрие в руското посолство в София.
За Ахмед Демирев Доган НЯМА БЪДЕЩЕ В БЪЛГАРИЯ. Трябва да бяга. Той е отговорен за милионите напуснали БЪЛГАРИЯ хора. Още по-тежко е,че преди да започнат промените, ИМЕННО ТОЙ,АХМЕД ДЕМИРЕВ ДОГАН ПРЕДЛАГА НА ЦК НА БКП И КДС ЗА КРАДКО ВРЕМЕ ДА СЕ ИЗГОНЯТ ТУРЦИ С НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКО САМОСЪЗНАНИЕ ЗА ДА СЛУЖИ ДОСТОЙНО НА БКП...ТОЗИ ТРЯБВА ДА СЕ СЪДИ ЗА ОРГАНИЗИРАНАТА ДЕПУРТАЦИЯ НА ТУРСКИТЕ В БЪЛГАРИЯ...
Нелепо плочките мълчат
Разделят се лайното и човека
И всеки тръгва сам по своя път…
Човекът по дела човешки
Със другите подобни същества,
Лайното по тръбите тежки,
Надолу, с другите лайна…
В държавата на промяната, мафията и задкулисието институционален и морален разпад. Институциите са напълнени от всички парти и хора на Мунчо зеленото чорапче с кумове, кумици, зетьове и братовчеди.
Градовете обсебени от брутален шуробаджанашки феодализъм , виртуозни конформисти, паразитна клиентела от болшевишки тип и нейните наследници.