Четвърто РУ прибра Панамерата на бургазлия, карал надрусан
Пробата на 33-годишния водач отчела употреба на пико
Служители на Четвърто РУ иззеха Панамерата на бургазлия, след като го спипаха да шофира надрусан. В следобедните часове в събота ченгетата спрели за проверка лек автомобил Порше Панамера, със софийска регистрация, в района на блок 2 в жк. "Меден рудник".
Зад волана бил 33-годишен бургазлия. Той е тестван за употреба на наркотични вещества, като устройството отчело наличие на метамфетамин.
Водачът е задържан за срок до 24 часа, а автомобила е иззет по надлежния ред. По случая е образувано бързо производство.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Внимавай теб да НЕ..
ЧЕ БОЛЯЛО
Дано изгниете в дупките си преди да вземат колата на друг човек помияри!!!
Те всеки ден са в Сарафово и опъват майка ти, помияр!
Само чакам да се пробват на детето ми,ще ги уредя в Сливенския на топло
Но последните години само надрусани и дилъри по улиците.
Нямат срам
Още ли са в отпуска?
Да дойдат Сарафово да разчистят малко.
Че кварталчето замириса на пико.
Пример е Нойзи. Жалба в съда и си взе колата. Ако беше Опел, взеха я, но не Порше.
Надлежният ред е присъда от български съд.
Ако няма такава, деянието е противозаконно отнрмане на МПС.