Четвърто РУ прибра Панамерата на бургазлия, карал надрусан
Пробата на 33-годишния водач отчела употреба на пико
Служители на Четвърто РУ иззеха Панамерата на бургазлия, след като го спипаха да шофира надрусан. В следобедните часове в събота ченгетата спрели за проверка лек автомобил Порше Панамера, със софийска регистрация, в района на блок 2 в жк. "Меден рудник".
Зад волана бил 33-годишен бургазлия. Той е тестван за употреба на наркотични вещества, като устройството отчело наличие на метамфетамин.
Водачът е задържан за срок до 24 часа, а автомобила е иззет по надлежния ред. По случая е образувано бързо производство.
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

Внимавай теб да НЕ..
ЧЕ БОЛЯЛО
Дано изгниете в дупките си преди да вземат колата на друг човек помияри!!!
Те всеки ден са в Сарафово и опъват майка ти, помияр!
Само чакам да се пробват на детето ми,ще ги уредя в Сливенския на топло
Но последните години само надрусани и дилъри по улиците.
Нямат срам
Още ли са в отпуска?
Да дойдат Сарафово да разчистят малко.
Че кварталчето замириса на пико.
Пример е Нойзи. Жалба в съда и си взе колата. Ако беше Опел, взеха я, но не Порше.
Надлежният ред е присъда от български съд.
Ако няма такава, деянието е противозаконно отнрмане на МПС.