1,2 млн. чужденци са пристигнали по Южното Черноморие този сезон
Те са далеч от рекордните 3-милиона туристи в най-силната за българския летен туризъм 2019-а година
1 млн.и 200 хиляди са чуждестраннитетуристи пристигнали по Южното Черноморие този сезон. Няма регистриран ръст, а нивата са същите като миналата година. Те са далеч от рекордните 3-милиона туристи в най-силната за българския летен туризъм 2019-а година. Това показват данните на бургаското летище, съобщава БНР Бургас.
Последният чартърен полет за сезона е планиран за 25-и октомври от Анталия. Очаква се малък ръст на туристите през месеците септември и октомври в сравнение с миналата година, каза директорът на бургаското летище Васил Атанасов.
"Нивата са същите като миналата година, като очакваме през септември да има леко завишение спрямо миналата година. Всичко зависи от Израел, от еврейския пазар, тъй като там ситуацията е деликатна в геополитически план. Очакваме през септември/октомври да завишим леко пътникопотока.", казва Васил Атанасов.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Докато в Гърция има 250% ръст на "блядовете", а курорти като Анталия и цял Кипър са препълнени от тях, на Ганя голташки му пречили и у нас няма никой. Даже мамалигарите вече преминават транзит.
Фалитът ни всеки случай ще е мъчителен.Не остана сектор от който да влизат постъпления в хазната.
Аре бегай.....
до 1
Те си избраха да включат и България в списъка на „вражески държави“.
Имали си Крим,Сочи ,Байкал,Алтай...
Не искали да вливат свои денежки в вражеской стране.
Прочети какво пишат в собствените си форуми и тогава говори.
А гларусите имат време да се преквалифицират!