1,2 млн. чужденци са пристигнали по Южното Черноморие този сезон
Те са далеч от рекордните 3-милиона туристи в най-силната за българския летен туризъм 2019-а година
1 млн.и 200 хиляди са чуждестраннитетуристи пристигнали по Южното Черноморие този сезон. Няма регистриран ръст, а нивата са същите като миналата година. Те са далеч от рекордните 3-милиона туристи в най-силната за българския летен туризъм 2019-а година. Това показват данните на бургаското летище, съобщава БНР Бургас.
Последният чартърен полет за сезона е планиран за 25-и октомври от Анталия. Очаква се малък ръст на туристите през месеците септември и октомври в сравнение с миналата година, каза директорът на бургаското летище Васил Атанасов.
"Нивата са същите като миналата година, като очакваме през септември да има леко завишение спрямо миналата година. Всичко зависи от Израел, от еврейския пазар, тъй като там ситуацията е деликатна в геополитически план. Очакваме през септември/октомври да завишим леко пътникопотока.", казва Васил Атанасов.
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе

Докато в Гърция има 250% ръст на "блядовете", а курорти като Анталия и цял Кипър са препълнени от тях, на Ганя голташки му пречили и у нас няма никой. Даже мамалигарите вече преминават транзит.
Фалитът ни всеки случай ще е мъчителен.Не остана сектор от който да влизат постъпления в хазната.
Аре бегай.....
до 1
Те си избраха да включат и България в списъка на „вражески държави“.
Имали си Крим,Сочи ,Байкал,Алтай...
Не искали да вливат свои денежки в вражеской стране.
Прочети какво пишат в собствените си форуми и тогава говори.
А гларусите имат време да се преквалифицират!