1,2 млн. чужденци са пристигнали по Южното Черноморие този сезон
Те са далеч от рекордните 3-милиона туристи в най-силната за българския летен туризъм 2019-а година
1 млн.и 200 хиляди са чуждестраннитетуристи пристигнали по Южното Черноморие този сезон. Няма регистриран ръст, а нивата са същите като миналата година. Те са далеч от рекордните 3-милиона туристи в най-силната за българския летен туризъм 2019-а година. Това показват данните на бургаското летище, съобщава БНР Бургас.
Последният чартърен полет за сезона е планиран за 25-и октомври от Анталия. Очаква се малък ръст на туристите през месеците септември и октомври в сравнение с миналата година, каза директорът на бургаското летище Васил Атанасов.
"Нивата са същите като миналата година, като очакваме през септември да има леко завишение спрямо миналата година. Всичко зависи от Израел, от еврейския пазар, тъй като там ситуацията е деликатна в геополитически план. Очакваме през септември/октомври да завишим леко пътникопотока.", казва Васил Атанасов.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята

Докато в Гърция има 250% ръст на "блядовете", а курорти като Анталия и цял Кипър са препълнени от тях, на Ганя голташки му пречили и у нас няма никой. Даже мамалигарите вече преминават транзит.
Фалитът ни всеки случай ще е мъчителен.Не остана сектор от който да влизат постъпления в хазната.
Аре бегай.....
до 1
Те си избраха да включат и България в списъка на „вражески държави“.
Имали си Крим,Сочи ,Байкал,Алтай...
Не искали да вливат свои денежки в вражеской стране.
Прочети какво пишат в собствените си форуми и тогава говори.
А гларусите имат време да се преквалифицират!