1,2 млн. чужденци са пристигнали по Южното Черноморие този сезон
Те са далеч от рекордните 3-милиона туристи в най-силната за българския летен туризъм 2019-а година
1 млн.и 200 хиляди са чуждестраннитетуристи пристигнали по Южното Черноморие този сезон. Няма регистриран ръст, а нивата са същите като миналата година. Те са далеч от рекордните 3-милиона туристи в най-силната за българския летен туризъм 2019-а година. Това показват данните на бургаското летище, съобщава БНР Бургас.
Последният чартърен полет за сезона е планиран за 25-и октомври от Анталия. Очаква се малък ръст на туристите през месеците септември и октомври в сравнение с миналата година, каза директорът на бургаското летище Васил Атанасов.
"Нивата са същите като миналата година, като очакваме през септември да има леко завишение спрямо миналата година. Всичко зависи от Израел, от еврейския пазар, тъй като там ситуацията е деликатна в геополитически план. Очакваме през септември/октомври да завишим леко пътникопотока.", казва Васил Атанасов.
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ

Докато в Гърция има 250% ръст на "блядовете", а курорти като Анталия и цял Кипър са препълнени от тях, на Ганя голташки му пречили и у нас няма никой. Даже мамалигарите вече преминават транзит.
Фалитът ни всеки случай ще е мъчителен.Не остана сектор от който да влизат постъпления в хазната.
Аре бегай.....
до 1
Те си избраха да включат и България в списъка на „вражески държави“.
Имали си Крим,Сочи ,Байкал,Алтай...
Не искали да вливат свои денежки в вражеской стране.
Прочети какво пишат в собствените си форуми и тогава говори.
А гларусите имат време да се преквалифицират!