1,2 млн. чужденци са пристигнали по Южното Черноморие този сезон
Те са далеч от рекордните 3-милиона туристи в най-силната за българския летен туризъм 2019-а година
1 млн.и 200 хиляди са чуждестраннитетуристи пристигнали по Южното Черноморие този сезон. Няма регистриран ръст, а нивата са същите като миналата година. Те са далеч от рекордните 3-милиона туристи в най-силната за българския летен туризъм 2019-а година. Това показват данните на бургаското летище, съобщава БНР Бургас.
Последният чартърен полет за сезона е планиран за 25-и октомври от Анталия. Очаква се малък ръст на туристите през месеците септември и октомври в сравнение с миналата година, каза директорът на бургаското летище Васил Атанасов.
"Нивата са същите като миналата година, като очакваме през септември да има леко завишение спрямо миналата година. Всичко зависи от Израел, от еврейския пазар, тъй като там ситуацията е деликатна в геополитически план. Очакваме през септември/октомври да завишим леко пътникопотока.", казва Васил Атанасов.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Докато в Гърция има 250% ръст на "блядовете", а курорти като Анталия и цял Кипър са препълнени от тях, на Ганя голташки му пречили и у нас няма никой. Даже мамалигарите вече преминават транзит.
Фалитът ни всеки случай ще е мъчителен.Не остана сектор от който да влизат постъпления в хазната.
Аре бегай.....
до 1
Те си избраха да включат и България в списъка на „вражески държави“.
Имали си Крим,Сочи ,Байкал,Алтай...
Не искали да вливат свои денежки в вражеской стране.
Прочети какво пишат в собствените си форуми и тогава говори.
А гларусите имат време да се преквалифицират!