×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честит празник на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стана ясно дали бТВ ще я уволни


01 Септември 2024, Неделя, 09:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Засега Цветанка Ризова спасява кожата 

След като през лятото се понесоха слухове, че от новия сезон Цветанка Ризова ще бъде свалена от екран, запознати издават, че е успяла да спаси мястото си в bTV. Тя дори вече е преподписала договора си за публицистичното предаване „Лице в лице“, което в продължение на месеци висеше не косъм и не беше ясно дали ще се върне в ефир или не.

В крайна сметка въпреки плачевния му рейтинг, остава в ефира още една година. „Лицев лице” се завръща в ефир в досегашния си формат и с досегашната си водеща.

От 2 септември предаването отново ще се излъчва всеки делничен ден от 17.20 часа на гърба на разтоварващото шоу на конкурентите от Нова тв – „Семейни войни”. Месеци наред се носеха слухове, че рейтингът на сериозното политическо аналитично предаване не е никак добър и то откровено губи битката за зрители с веселата програма на конкуренцията. Мълвата носи, че е било обсъждано форматът на „Лице в лице” да се промени, да го преместят за излъчване в друг, по-подходящ час, да се добави втори водещ или направо да го свалят от ефир.

Самата Ризова не е била застрашена от уволнение, тъй като има много качества като журналист, но е имало вероятност да я оставят на работа единствено зад кадър или да я пренасочат към сайтовете на медийната група. В крайна сметка обаче телевизията решила да даде още един шанс на предаването във вида, в който е познато през 12-те години на съществуването си.

Предаването се излъчва в ефира на bTV още от 2012 г.

В продължение на 2 години Цветанка Ризова го води заедно с покойния вече Димитър Цонев. След това той напуска, за да се върне в БНТ, където е минала огромна част от професионалния му път. От тогава досега Ризова работи сама пред камерите.

Макар да е позната като един от най-добрите водещи на актуални публицистични предавания у нас, напоследък подобни формати не се радват на особен интерес от страна на тв зрителите. Това е и причината, поради която мълвата носи от известно време насам, че Ризова виси на косъм в медията. Ако не разчупи предаването си по някакъв начин и не успее да го направи по-атрактивно, рано или късно ще й се наложи да се раздели с него.

Източник: Уикенд


В категории: Животът


Коментари
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Който не харесва „Бангаранга“, да възроди соцконкурса „Ален мак“ Който не харесва „Бангаранга“, да възроди соцконкурса „Ален мак“ Целият свят е не само очарован, но и зашеметен от „Бангаранга“, онези родни „интелектуалци“ и „декоративни християни“, за които песента е срам, които разнищват текста дума по дума, бихме препоръчали да си възстановят конкурса за ангажирана песен от времето на соца „Ален мак“  Бургас изпрати своите абитуриенти от набор 07 – смели, смахнати и очарователни (ВИДЕО) Бургас изпрати своите абитуриенти от набор 07 – смели, смахнати и очарователни (ВИДЕО) Випуск 26 е символ на будност, смелост и индивидуалност на едно ново поколение Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите Новите промени са свързани с получаваните пари, семействата, ученията на НАТО Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако Топ тенесистът е бил с баща си в автомобила Софиянец си пуска дива чалга, докато жителите на "Сън хаус" едва удържат на музикалния терор Софиянец си пуска дива чалга, докато жителите на "Сън хаус" едва удържат на музикалния терор В петък вечерта ситуацията обаче ескалирала, намесили са се и ченгета от РУ-Несебър Росимира Иванова е сред ТОП абитуриентките на Випуск 2026 (ВИДЕО/СНИМКИ) Росимира Иванова е сред ТОП абитуриентките на Випуск 2026 (ВИДЕО/СНИМКИ) Стил, класа и амбиции впечатлиха всички пред Пантеона Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков Въпреки тежките щети, причинени от водната стихия - само един от тях отиде в издигналата го в парламента област, за да съдейства или провери какви са пораженията Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра Лишените от свобода са с нисък риск от рецидив и са под контрола на надзорно-охранителния състав на затворническото общежитие 19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник 19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник Шофьорът на превозното средство е тестван за употреба на алкохол и наркотици, отчетени са отрицателни резултати Тийнейджърки помляха белите си коли край УМБАЛ-Бургас, май са абитуриентки Тийнейджърки помляха белите си коли край УМБАЛ-Бургас, май са абитуриентки Не се съобщава за пострадали, но в района е започнало да се оформя задръстване
Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована 40 гости на скромното тържество на Бахамите, президентът не отиде Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница Смъртните случаи са над 200 Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна Единственият хикс през сезона дойде в последния 26-и кръг Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии Към момента полицията в Благоевград води активно разследване за изясняване на точните обстоятелства около инцидента Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира В емоционално послание членовете на групата посочват, че искат да запазят това, което са изградили през десетилетията, докато спомените и връзката помежду им остават силни Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“ Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“ Техеран отвърнаха, че твърденията му „не съответстват на реалността“ Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия „Добре, че не ми падна на главата“, коментира кралят Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен Репортери споделят, че са чули около 30 куршума Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Мюсюлманският лорд мер на града, Закир Чодри, едва знае английски Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Сред публиката настъпи хаос
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Две жени разговарят:
- Ти какво работиш?
- В научен институт.
А като каква?
- Като любовница, но ми плащат като на професор.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Мамо, мамо, може ли и аз да скоча с бънджи?
- В никакъв случай! Животът ти започна, заради скъсана гума, но не трябва да свършва пак по тази причина!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори