Рекорден брой участници ще се включат в благотворителния футболен турнир "Заедно за децата на Бургас"
Петото издание предизвика сериозен интерес
Рекордните 21 отбора ще се включат в петото издание на благотворителния турнир по футбол на малки вратички „Заедно за децата на Бургас", който ще започне в 9 часа тази сутрин на базата на Спортен център "Диалог 359 Арена" - в парк "Езеро".
Средствата, които ще се съберат от турнира, ще се дарят на отделението по Неонатология към УМБАЛ-Бургас.
Турнир на малки врати по футбол събира средства за отделението по неонатология на УМБАЛ-Бургас
Организатори са Боян Дяков, Явор Жеков и Община Бургас, а сред спонсорите са втокъща "DYAKOV", Езиков център "Words" и Therma Numera Wellness & Spa.
Тази година ще бъдат разиграни и предмети на търг, а събраните средства ще подпомогнат каузата.
„Бъдете подготвени за един ден, изпълнен с много приятни емоции, спортен хъс и добро настроение, за които ще се погрижим ние организаторите и партньорите, които няма да ни оставят гладни и жадни!”, казаха организаторите.
Поканен е всеки, който има възможност да се включи в надпреварата по футбол.
62 % от българите имат проблем със съня, а всеки четвърти хърка
Израел: Знаем къде е Моджтаба Хаменей
Румънски градове забраняват казината, а в България хазартът върти 66 млрд. лв.
Радев смени водача на партията в Русе, Ива Митева отпада от листата
Очаква се нов ръст на цените на бензина и дизела заради напрежението в Близкия изток
Една година от трагедията в дискотека Пулс
60-годишен шофира с 2,76 промила алкохол в Бургаско
Активисти започнаха акция Робин Худ с кражби на храна от магазини във Великобритания
Млади бандити ограбиха жена в градския парк на Каблешково
Водката в Русия поскъпна рекордно през 2026 година
Баница със сирене за начинаещи
