Ето го 19-годишния каналджия, който загина при гонка с полицията край Средец
Неопитният шофьор не успял да овладее превозното средство, което карал с бясна скорост
19-годишният Цветомир Калчев е каналджията от Бяла Слатина, който загина при опит да избяга от полицията, докато кара бус, пълен с мигранти край Средец, съобщава Булнюз.
Кървавият екшън се разигра малко след 6 часа сутринта вчера между селата Драка и Малина. Униформените дали знак със стоп палка на бус със съмнително поведение на пътя. Водачът обаче вместо да спре, подал газ и се опитал да избяга. Полицаите тръгнали след превозното средство, но заради бясната скорост неопитният 19-годишен шофьор загубил управление над возилото и самокатастрофирал. Той бил затиснат и се наложило пожарникари да режат ламарините, за да извадят трупа му.
Извънредно! Брутална катастрофа със загинал след гонка с мигранти край Средец
В жълтия бус били натъпкани 15 мигранти, от които петима са отведени в болница, а останалите са задържани.
Младежът, шофирал буса, живеел в село Попица. Завършил е ПАГ „Н. Й. Вапцаров“ в Бяла Слатина“, родом е от Враца.
19-годишен е загиналият каналджия край Средец
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Жалко че останалите 15 мангала не са отишли с него....
За последния превоз.
О, "вервайте" ми, при "Св. Петър" на всички ще ни е трудно да ни отворят врати...
" Get rich or die trying "
- G-unit