×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Потрес! Фолкаджийка рекламира "продукт за смъркане"


28 Август 2024, Сряда, 13:32 ч.
Автор: Флагман.бг

В клипа тя седи в джип, а върху екрана на телефона ѝ е изсипан бял прах - явна препратка към собствения ѝ криминален инцидент

Фолкпевицата Диона потресе хиляди в социалните мрежи, след като рекламира, продукт "за смъркане", наподобяващ кокаин.  В Instagram профила си тя рекламира нов продукт, представящ се за "енергийна напитка", която обаче се приема в прахообразна форма, чрез вдишване през носа, подобно на кокаин.

В клипа тя седи в джип, а върху екрана на телефона ѝ е изсипан бял прах - явна препратка към собствения ѝ криминален инцидент от началото на годината. За да е още по-пряко внушението, Диона го "разбърква" с карта и го подрежда на линия, докато държи лъскава тръбичка в другата си ръка.

"Не е това, което си помислихте", обявява тя, като твърди, че "напитката" е "абсолютно законна и безвредна".

"Доверете се на опита", казва Диона в скандалното си видео.

Припомняме, че през  януари тази година тя беше спряна, докато шофира на столичния булевард „България", а кръвната ѝ проба доказа наличие на кокаин. Софийската районна прокуратура ѝ повдигна обвинение за шофиране след употреба на наркотични вещества. През април обвинителният акт срещу нея влезе в Софийския районен съд, но няма информация дали делото е приключило.

Абсурдът беше, че Диона оправдаваше положителната проба за дрога с твърдението, че била болна и пиела "Нурофен". По-късно в PR-телевизионно интервю тя не отрече, че употребява наркотици - а само, че веществото можело "да стои в кръвта дни, седмици и месеци дори".

 


В категории: Лайфстайл


Полетя отново
Полетя отново 16/06/2025, Понеделник 07:30 0
Флагман.БГ Жега в страната Жега в страната 16/06/2025, Понеделник 07:03 0
Показа Анди (СНИМКА)
Показа Анди (СНИМКА) 15/06/2025, Неделя 21:20 0
Най-влюбчивите зодии са...
Най-влюбчивите зодии са... 15/06/2025, Неделя 20:00 1
17
Коментара по темата
17.
до 16
29.08.2024 12:00:10
0
2
Знам, че ги обичаш тесните халки, те са ти фетиш. Признай си, не се крий, няма срамно да обичаш да пълниш мъжки стегнати мускулести задници, помня как ревеше от кеф като пълнеше моя и крещеше колко е яко да ебеш без капут и че няма нужда от кондоми в мъжката любов. :DDD
16.
Do 13
29.08.2024 06:24:56
1
0
Razpoznavam the po chirokata xalka.
Ne stavach veche otzad,pederug.
Minavai na dulboko gurlo.
Aii begai da lijech 4iniite. Shibaniak.
15.
До коментар 15
28.08.2024 16:59:15
0
1
Щото всички са в играта, иначе тези няма да спят спокойно.
14.
Аман от Боклуци
28.08.2024 16:48:35
0
3
Не я мислете тая.
А да гледаме нашите квартали.
Славейков,Сарафово,Изгрев са най-много дилърите които тровят децата и внуците ни.
Що спи полицията не ми е ясно
13.
Бай Ганя се разпозна
28.08.2024 16:20:04
4
9
Бай Ганя се разпозна и засегна. Така, така, завряха ли ви селските лайна пак от яд, че сте прости и всеки от всякъде ви се смее колко сте тъпи, докато децата ви се друсат и дишат райски газ, давай Бай Ганя, лей лайна и омраза по несъществуващи "брошурите, учебните помагала, видео клипове, подръчни материали и т.н." Дълбай дъното и работи за 800лв цял живот, защото си несретник! Хахахахаах.
12.
.....
28.08.2024 16:17:00
1
3
Ко Ко каза?
"Бай Ганя ще си остане дебил и дъно"
Себе си ли визираш, невръстеник?
11.
Дъно
28.08.2024 15:55:15
0
6
Тъпото е, че лоша реклама няма. Този смъркащ отпадък заля интернет...
10.
ПП до 7
28.08.2024 15:49:07
1
7
И явно се разграничаваш рязко от факта, че си българин.
Кво беше ? Децата Ви, Депутатите Ви, законите Ви и т.н.
Въпроса в случая е, Какво правиш във Флагман ?
Дойде да ни даваш акъли ли ?
Смотан, кой знае къде ти опъват жартиерите. Айдеее Гид, ама Гид.
И да са не връщаш.
9.
7-ми,
28.08.2024 15:39:07
3
7
явно си от обратната страна на луната. Верно ли, мамин златен?
Много си се загрижил за ЛГБТ брошурите, учебните помагала, видео клипове, подръчни материали и т.н. Те изобщо не влияят на съзнанието на подрастващите. Това ли се опитваш да внушиш тънко, тънко ?
8.
ochoa
28.08.2024 15:32:03
0
9
Аз го докладвах това жалко подобие на жена и публикацията и . За жалост инстаграм казва че не намират нарушение в поста и !
7.
Важното е пропагандата
28.08.2024 15:13:16
5
12
Кво ви пука бе, традиционни българи, нали закона за ЛГБТ ви беше най-важен и дупетатите ви го приеха, на кой му пука, че децата ви дишат райски газ, който според същите дупетати не е вреден и го оставиха в списъка с позволени вещества, на кой му пука, че децата ви се друсат всяка вечер, пушат трева, ебат ги дърти и дебели чиковци с джипове в оргии с дрога и т.н., важното е, че една случайно и незнайно как попаднала листовка (един единствен брой) се оказа най-важната и целенасочена пропаганда. Бай Ганя ще си остане дебил и дъно, като тази от клипа...
6.
Докладвайте
28.08.2024 15:09:27
1
9
Докладвайте профилите на тая отрепка. В instagram вече е свалена публикацията
5.
Ah
28.08.2024 14:26:03
0
14
Изруд мръсен за Сливен е тая пачя
4.
Уроди
28.08.2024 14:24:11
0
13
Проверих официалният сайт на тези за мен наркопласьори "sniff bull", излиза грешка ,когато опиташ да го отвориш ,надявам се наистина да е свален! Тези боклуци всячески се опитват да съсипят младото поколение ,никаква милост законоприлагащите към тези да нямат, тук числя чалга пропаднячката!
3.
Читател
28.08.2024 14:14:03
0
11
Пачавра долна!
2.
ГРАЖДАНИН
28.08.2024 14:05:02
0
19
а колата конфискуваха ли я или плати стойността и......? май се покри и това
1.
Германец
28.08.2024 13:55:18
0
18
Боклук!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Жега в страната Жега в страната Термометрите ще достигат до 34 градуса „Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? „Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? Има още няколко седмици за приемането на нови песни, а причината може да е творческа суша Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Чудо невиждано стана тази пролет - за първи път акацията не цъфна, а това е страшно знамение, защото от нея се прави най-пивката огнена вода От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни . Експресът "Чайка" още през 70-те минаваше това разстояние по-бързо В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! Ресторантьори сигнализираха, че е невъзможно питието да струва 2 лева Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Хороскоп за деня – 15 юни 2025, неделя  Бургас догони София по търсене на имоти Бургас догони София по търсене на имоти Три квартала чупят рекорди по търсене и цени Търсят се нови директори в ключови училища в региона Търсят се нови директори в ключови училища в региона Свободни позиции в училища от Бургас, Айтос, Несебър, Карнобат и други Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Сестрата на пострадалия се свърза с Флагман.бг, за да разкаже потресаващи подробности за инцидента Тир удари каруца, уби коня Тир удари каруца, уби коня Катастрофата е станала в района на Бяла Слатина
Полетя отново Полетя отново Дуплантис с пореден рекорд Историческо назначение! Жена оглави МИ6 Историческо назначение! Жена оглави МИ6 Премиерът Стармър заяви, че решението идва в момент, когато Великобритания е изправена пред заплахи с безпрецедентен мащаб Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Пилотът е паднал от кошницата и краката му са се оплели във въже Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Президентът, обръщайки се към парада, заяви, че "армията на САЩ пази нашата свобода, вие ни правите силни и тази вечер накарахте всички американци да се гордеят с вас" Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Трима загинали и 125 ранени при последните атаки по израелските градове Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Иран няма да промени позицията си по ядреното си досие и няма да преговаря, докато израелските атаки продължават Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Акцент ще бъде поставен върху процеса на присъединяване на България към еврозоната Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Израел ще възобнови гражданските полети постепенно, предпазливо и бавно, веднага щом обстоятелствата го позволят, съобщи премиерът Известен милиардер почина по абсурден начин Известен милиардер почина по абсурден начин Той е председател на световния гигант за автомобилни части Sona Comstar Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Не ви ли тревожи фактът, че правителството налива средства в социологически агенции, за да му предоставят такива резултати, каквито то иска да види, коментира пред журналисти държавният глава
Томислав Дончев Томислав Дончев Влизането в Еврозоната да не би да е градушка или друго стихийно бедствие Виц на деня Виц на деня - Да ти се похваля, купих си крокодил и го гледам на вилата.
- Съседите не реагират ли?
- Кви съседи?
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, достави ми ор*лно удоволствие!
- Кво бе? Свирка ли искаш?
- Не ма! Замълчи малко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За разлика от мъжa жената е готова с изводите още преди началото на разговора.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори