Нафиркан ямболия вилня в капанче в Приморско, псува и шамароса барманката
Мъжът крещял, отправял вулгарни думи, държал се агресивно и накрая ударил шамар на 25-годишната барманка
Нафиркам ямболия вилня в плажен бар в Приморско посред бял ден. 65-годишният мъж ударил няколко чашки твърд алкохол рано сутринта, като малко след 10 часа започнал да буйства в заведението, разположено на Северния плаж.
Ямболията започнал да отправя вулгарни думи, държал се агресивно и накрая дори ударил шамар на 25-годишната барманка, без никаква причина. Малко след което напуснал бара.
Момичето веднага подало сигнал на тел. 112 и разказало какво се е случило. Своевременно мъжът е установен и задържан – констатирано е, че е криминално проявения и осъждан мъж. Той е бил тестван за употреба на алкохол, като дрегерът отчел 1,07 промила.
На ямболията е съставен АУАН по Указа за борба с дребното хулиганство, като съдебен състав на Районен съд - Царево му наложил административна санкция «глоба» в размер на 500 лв.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

... "... задържан – констатирано е, че е криминално проявения и осъждан мъж."
... ае тва явно е прословутия "криминално проявения и осъждан мъж" ...
... шшш, то пак само един шамар кат е било...
Хахаха
Иначе бъхтачи на жени у БГ-то бол,с лопата да ги ринеш....
Няма статия без правописни грешки.
Прости, неграмотни флегми.