Нафиркан ямболия вилня в капанче в Приморско, псува и шамароса барманката
Мъжът крещял, отправял вулгарни думи, държал се агресивно и накрая ударил шамар на 25-годишната барманка
Нафиркам ямболия вилня в плажен бар в Приморско посред бял ден. 65-годишният мъж ударил няколко чашки твърд алкохол рано сутринта, като малко след 10 часа започнал да буйства в заведението, разположено на Северния плаж.
Ямболията започнал да отправя вулгарни думи, държал се агресивно и накрая дори ударил шамар на 25-годишната барманка, без никаква причина. Малко след което напуснал бара.
Момичето веднага подало сигнал на тел. 112 и разказало какво се е случило. Своевременно мъжът е установен и задържан – констатирано е, че е криминално проявения и осъждан мъж. Той е бил тестван за употреба на алкохол, като дрегерът отчел 1,07 промила.
На ямболията е съставен АУАН по Указа за борба с дребното хулиганство, като съдебен състав на Районен съд - Царево му наложил административна санкция «глоба» в размер на 500 лв.
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама

... "... задържан – констатирано е, че е криминално проявения и осъждан мъж."
... ае тва явно е прословутия "криминално проявения и осъждан мъж" ...
... шшш, то пак само един шамар кат е било...
Хахаха
Иначе бъхтачи на жени у БГ-то бол,с лопата да ги ринеш....
Няма статия без правописни грешки.
Прости, неграмотни флегми.