Нафиркан ямболия вилня в капанче в Приморско, псува и шамароса барманката
Мъжът крещял, отправял вулгарни думи, държал се агресивно и накрая ударил шамар на 25-годишната барманка
Нафиркам ямболия вилня в плажен бар в Приморско посред бял ден. 65-годишният мъж ударил няколко чашки твърд алкохол рано сутринта, като малко след 10 часа започнал да буйства в заведението, разположено на Северния плаж.
Ямболията започнал да отправя вулгарни думи, държал се агресивно и накрая дори ударил шамар на 25-годишната барманка, без никаква причина. Малко след което напуснал бара.
Момичето веднага подало сигнал на тел. 112 и разказало какво се е случило. Своевременно мъжът е установен и задържан – констатирано е, че е криминално проявения и осъждан мъж. Той е бил тестван за употреба на алкохол, като дрегерът отчел 1,07 промила.
На ямболията е съставен АУАН по Указа за борба с дребното хулиганство, като съдебен състав на Районен съд - Царево му наложил административна санкция «глоба» в размер на 500 лв.
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция

... "... задържан – констатирано е, че е криминално проявения и осъждан мъж."
... ае тва явно е прословутия "криминално проявения и осъждан мъж" ...
... шшш, то пак само един шамар кат е било...
Хахаха
Иначе бъхтачи на жени у БГ-то бол,с лопата да ги ринеш....
Няма статия без правописни грешки.
Прости, неграмотни флегми.