×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Природният газ продължава да поскъпва в Европа, войната нарушава енергийните доставки
  • F-15 на Катар унищожи руски Су-24 над база на САЩ в региона
  • Франция и Великобритания разполагат Rafale и Eurofighter за операции срещу Иран
  • Затвориха небето над Израел: Българският авиопревозвач анулира полети от София до Тел Авив и обратно
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Туристи в Созопол помислиха, че ги напада НЛО, оказа се дрон шоу


Туристи в Созопол помислиха, че ги напада НЛО, оказа се дрон шоу
Това не са инопланетяни, които идват да ви отвлекат или наблюдават, а популярните напоследък светлинни дронове
25 Август 2024, Неделя, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Беше необяснимо. В небето се появиха светлини от различни посоки и започнаха в един момент да се преплитат, казва очевидец

Дрон шоу в небето над Созопол изплаши туристи, които помислиха, че извънземни ги нападат или шпионират, оплакват се стресираните в социалните мрежи. Случката е от последната вечер, когато малко след 23 часа в небето започнали да се повяват странни светлини.

"Беше необяснимо! В продължение на 10-ина минути ставаха странни неща. В небето се появиха светлини от различни посоки. В един момент започнаха да се преплитат, а после се разпръснаха, след това пак се събраха", пише очевидец, който обяснява, че много се уплашил.

Твърди се, че имало подадени сигнали от притеснени летуващи на телефон 112.

Проверка на Флагман.бг обаче показа, че не става въпрос за атака от инопланетяни, а дрон шоу, поръчано от популярно плажно заведение, което тероризира от години с високата си музика половин Созопол, най-вече живеещите и почиващи в района на "Буджака". 

По атрактивния начин от нощното заведение искали да отбележат рожденния си ден и това е било част от програмата им, става ясно от описание в страницата им.

Но лабилни и неинформирани летовници толкова се стресирали от странните светещи обекти в небето, че помислили, че става въпрос за извънземно нашествие.

 


В категории: Созопол


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Мария АРНАУДОВА Кои зодии ги очаква нова страстна връзка през март Кои зодии ги очаква нова страстна връзка през март 05/03/2026, Четвъртък 14:40 0
12
Коментара по темата
12.
Пусть всегда будет Солнце
26.08.2024 11:22:43
0
3
Крипто кралицата Ружа КАЦА идва директно от Шарджа Дубай да си нагледа стотината имота на Буджака дето и го продаха банкера Хърсев и оризовия бос Оризчо Лолов
11.
Хахаха
26.08.2024 10:54:19
0
3
Малко ли са прости туристите?
10.
s
26.08.2024 08:39:35
4
6
Нормално тея залюпени селяни там не са ходили по далече от София през мизерния си живот какво да се очаква.
Гледали два филма по Телевизията и се филмирали че ги нападат.
IQ-то стайна температура
дай им само магнитчета , салати супи да продават 3 месеца това им е живота
9.
Gost
26.08.2024 08:14:28
0
9
Поредното доказателство ,че само олигофрени идват на нашето Черноморие .
8.
THE TRUTH IS OUT THERE
26.08.2024 05:04:47
1
7
Извънземните са сред нас.....олеле....бегайте.....
Па може и да са,руzzkи дронове,които ни нападат,нали сме ,,неприятелска,, страна....
7.
вЕрно
25.08.2024 23:21:56
0
20
Извънземните бяха ама нямаше свободни парко места...
6.
Не е НЛО
25.08.2024 23:08:00
1
10
Комунистите на прехода, станали капиталисти с кражби, показаха как са богати с парите на простия Български данъкоплатец. Това са Ви управляващите тъпи Българи. Гласувайте за тарикатите.
5.
Божкее
25.08.2024 22:59:10
0
8
Колко трябва да си тъп ... ?!
4.
Фекрет Стораро
25.08.2024 22:43:40
3
5
нали знаете, че вече не ги наричат НЛО, защото такива няма. наричат ги НЛФ - неидентифициран летящ феномен :) Те тия извънземни, ако се зачетете малко в историята ще видите, че масово старите цивилизации казват, че идват под земята, вероятно укрили се от катаклизмите които се случват на всеки 552 години.
3.
хайде бе
25.08.2024 22:33:55
1
11
Най малоумните туристи в Дозопол ли идват. Да ходят в Гърция тъпаци не щем.
2.
Бойкот на алчния сайт О.Л.Х.
25.08.2024 22:32:00
1
17
Сигурно шопите са напълнили потурите...
1.
Миии
25.08.2024 22:19:09
0
28
Народа прост...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ангелина Бонева отказва да подаде оставка, върна се в кабинета си в МРРБ Ангелина Бонева отказва да подаде оставка, върна се в кабинета си в МРРБ Към момента институциите не са дали официално обяснение за възникналата ситуация Намира ли се България във фактически фалит Намира ли се България във фактически фалит Изчезнали милиарди, растящ дълг и „отлични“ доклади – финансовата картина на България поражда опасни паралели с гръцката дългова криза  Баба Ванга предсказва Трета световна война и глобални сътресения през 2026 г. Баба Ванга предсказва Трета световна война и глобални сътресения през 2026 г. Пророчествата включват политическа нестабилност и глобален конфликт, който ще обхване всички континенти Законови промени улесняват отказа от договори за финансови услуги без неустойки Законови промени улесняват отказа от договори за финансови услуги без неустойки Нови разпоредби ще позволят на потребителите да се отказват от кредити и застраховки без допълнителни таксиите права. Изграждат нов социален комплекс в с. Русокастро за над 6 млн. евро Изграждат нов социален комплекс в с. Русокастро за над 6 млн. евро Проектът предвижда изграждането на четири едноетажни сгради с общ капацитет за 120 потребители Цветан Пировски назначен за нов директор на Областната дирекция на МВР във Варна Цветан Пировски назначен за нов директор на Областната дирекция на МВР във Варна Старши комисар Пировски поема ръководството на Варненската полиция със специален фокус върху прозрачността на изборите Празничен неделен брънч за 8 март в La Ferme в Central Park - просеко, коктейли и специално меню Празничен неделен брънч за 8 март в La Ferme в Central Park - просеко, коктейли и специално меню Куверт няма – просто избирате компанията и настроението, а от ресторанта се грижат за останалото ЦИК отказа регистрация на коалиция, имитираща партията на Румен Радев ЦИК отказа регистрация на коалиция, имитираща партията на Румен Радев Централната избирателна комисия спря участие на коалицията "Подкрепи Радев", която се опита да създаде имитация на политическа формация, свързана с президента След листването на XRP ETF: Как инвеститорите в XRP могат лесно да печелят до 3000 XRP на ден След листването на XRP ETF: Как инвеститорите в XRP могат лесно да печелят до 3000 XRP на ден Нови възможности за пасивен доход се появяват за притежателите на XRP, тъй като облачният добив и DeFi решенията предлагат алтернатива на печалбата само от покачване на цената Украинци окупираха главния вход на Първо РУ в Бургас Украинци окупираха главния вход на Първо РУ в Бургас Десетки, а дори и стотици, се редят на опашки от сутринта, за да подадат документи за удължаване на визите им за "временно пребиваване" у нас
Турция заяви, че си запазва правото на отговор на изстреляната иранска ракета Турция заяви, че си запазва правото на отговор на изстреляната иранска ракета След инцидента с ракетата, Турция подчерта правото си на отговор и поиска по-голяма яснота от международната общност САЩ ще купуват дронове от Украйна за борба с иранските шахеди САЩ ще купуват дронове от Украйна за борба с иранските шахеди Те са нужни на държавите от Персийския залив, които най-много страдат от ударите на Техеран Четири държави с ядрени оръжия се включват във войната с Иран: НАТО разширява участието си в операциите Четири държави с ядрени оръжия се включват във войната с Иран: НАТО разширява участието си в операциите Според информацията още в първите часове на конфликта Саудитска Арабия, Катар, Кувейт, Обединени арабски емирства и Бахрейн са активирали свои изтребители и системи за противовъздушна отбрана Иран: Не сме нападали Турция, уважаваме суверенитета на тази държава Иран: Не сме нападали Турция, уважаваме суверенитета на тази държава Изявлението на Ислямската република в четвъртък идва, след като Министерството на националната отбрана на Турция заяви в сряда, че балистична ракета, изстреляна от Иран към турското въздушно пространство Защо САЩ и Израел не заглушават иранската телевизия? Защо САЩ и Израел не заглушават иранската телевизия? През 1999 г. в Белград американците удариха бързо сръбската РТС, а сега щадят държавния рупор ИРИБ в Техеран  Войната стигна и до Азербайджан, три ирански дрона удариха летището Войната стигна и до Азербайджан, три ирански дрона удариха летището Близо до удареното летище преминава новият газопровод Игдир-Нахчиван, който беше пуснат в експлоатация през 2025 г. Иран показа видео на подземен град с огромен арсенал ракети и дронове Иран показа видео на подземен град с огромен арсенал ракети и дронове Дроновете "Шахед", които са се превърнали в централен елемент от военната стратегия на Иран Външният министър на Иран: САЩ горчиво ще съжаляват Външният министър на Иран: САЩ горчиво ще съжаляват Официалните данни към момента сочат, че в Иран има над 1 000 загинали след съвместните удари на САЩ и Израел по Техеран и други градове Ученици в Австрия се отказват доброволно от социалните мрежи Ученици в Австрия се отказват доброволно от социалните мрежи В Австрия 72 000 ученици започват мащабен експеримент, в който доброволно се отказват от социалните мрежи и смартфоните за три седмици. Инициативата, стартирала в сряда, цели да изследва как животът без постоянен достъп до дигиталния свят влияе на съня, концентрацията и психичното здраве на младите хора. В експеримента участват ученици на възраст от 10 до 18 години, като някои от тях напълно ще се откажат от телефоните си, а други ще ги използват само за обаждания. Проектът е иницииран от австрийската обществена телевизия и има за цел да предостави данни, които да покажат как дигиталните технологии влияят на ежедневието на учениците. В допълнение към основния експеримент, вече е проведен малък тест с контролна група ученици, които временно не използвали своите телефони. Първоначалните резултати показват, че нивата на стрес сред тези деца са значително по-ниски, а сънят им е значително по-спокоен, съобщава БНТ. Целта на експеримента е да се даде възможност на младите хора да осъзнаят как прекомерното използване на дигитални технологии може да се отрази на психичното им състояние. Много ученици и родители споделят, че предизвикателствата на съвременния свят, като натискът за постоянно онлайн присъствие и социални мрежи, могат да водят до проблеми със съня и концентрацията в училище. Знаете ли какво правят толкова дълго децата ви на телефона? По време на експеримента, учениците ще бъдат помолени да записват своите усещания и промени в ежедневието, като целта е да се съберат точни данни за влиянието на социалните мрежи и дигиталните технологии върху младото поколение. Според учените, подобни инициативи ще помогнат за по-доброто разбиране на въздействието на технологиите върху психичното и физическото здраве на младите хора. Новият тренд за създаване на лична учебна програма обещава да ни върне към нас   Сабаленка, каза заветното "Да" на бразилския бизнесмен Георгиос Франгулис Сабаленка, каза заветното "Да" на бразилския бизнесмен Георгиос Франгулис Първата ракета в женския тенис показа в социалните мрежи годежния пръстен с диамант
Благой ГЕОРГИЕВ Благой ГЕОРГИЕВ В Дубай беше БОМБАстично Виц на деня Виц на деня - Е, деца! Кой беше най-послушният тази седмица, кой направи мама най-щастлива, кой не и пречеше с нищо и кой направи всичко, което мама искаше?
- Татко...
Виц на деня Виц на деня На касата:
- Повръща ми се от обслужването Ви, и от Вашия магазин!
- Торбичка?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените са като паркоместата - хубавите са заети, а останалите за хора с увреждания.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори