Велислава от "Меден рудник", Толиан Белия и Никола от "Славейков" арестувани за обир в кв. Сарафово, но роднините им явно са доволни
Преди минути Районен съд - Бургас прецени в ареста да остане само Никола Тодоров, а на Велислава Станчева и Толиан Драгнев наложи мярка подписка
Полицията в Бургас задържа криминална тройка за кражбата на 8200 евро и марков дамски часовник от жилище в кв. Сарафово. 34-годишният Толиан Драгнев по прякор Белия от ж. к. „Изгрев“, който е известен с дългото си досие от подобни изцепки, 33-годишният Никола Тодоров от ж. к. „Славейков“ и 25-годишната Велислава Станчева от ж к. „Меден рудник“ проникнали в апартамента на 32-годишна софиянка чрез взломяване на дограмата на вратопрозореца на първия етаж. Престъплението е извършено в нощта на 10 срещу 11 август, но е трябвало известно време за разкриването му - прегледани са записи от камерите в района и са снети показания от свидетели.
Преди минути Районен съд - Бургас бе гледана мярката за неотклонение на тримата, които влязоха в залата с бодра походка и не личеше да са притеснени.
Съдът прецени в ареста да остане само Никола Тодоров, а на Велислава Станчева и Толиан Драгнев наложи мярка подписка.
Роднините на тримата арестувани очевидно одобряват постъпката им, тъй като бяха дошли да ги подкрепят в съда и дори се караха на нашия репортер да не ги снима.
"Наведете си главите, за да не ви снима", крещеше чернокоса жена, която по години може да бъде майка на някого от задържаните, а друг възрастен мъж заплашва журналиста: "Не прекалявай, приятел, ще си навлечеш проблеми."
Адвокатът на задържаните Радостин Пенев пък снима журналиста на Флагман.бг. Дали за личен архив или за да покаже на клиентите си кой всъщност е отразил мярката им за неотклонение, не стана ясно.
Луд екшън в Сарафово! Полицаи преследват серийните крадци Белия и Кумата след обир на къща
Ето какви мерки наложи съдът на серийните крадци Толиан, Калоян и Никола
Познавате ли го? Този крадец обра дома на бургазлия, задигна дори пъпната връв на бебето му (ВИДЕО)
В разкриването и задържането на са участвали служители на "Криминална полиция", Пето Районно управление и сектор "Специални тактически действия".
Извършено е претърсване в обитаваните от тримата задържани домове, като са намерени и иззети част от откраднатите вещи и предмети.
д
Кристиян Балов предпазлив за ЦСКА и Лудогорец
Олимпиакос позлатява българина Коди
Байерн с "НЕ" към оферти на Реал Мадрид и Манчестър Сити
Как да премахнем лоша миризма от коша за боклук
8 зодии започват на чисто след 26 април 2026
Григор Димитров с инфарктна загуба
Американски военни прехванаха санкциониран кораб с ирански петрол в Индийския океан
Имотната криза удари града на българите в САЩ
Аспарух подписва първия мирен договор край Варна
Районната прокуратура в Бургас показа на ученици как работи съдебната система
Деца разказват за Странджа и змейовите къщи в Малко Търново
Разрив в ПП-ДБ: Мирчев сърдит на Атанасов, не си вдигал телефона

Може ли снимки или фейсбук на дамата от М.Р..
Ако това, което са написали флегманите е вярно, този е срам за професията - най-обикновен доносник
Законодателят е предвидил наказание „лишване от свобода“ от три до петнадесет години.
НК